Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csak én nem érzem soknak a 100 millió Ft-ot 5 évre a licencért (évi 20 millió)?
Szerintem ez lófasz összeg egy Bet365-nek pl.
Max lóversenyre, meg kártyára nem vált licencet.

A 22,5%-ot a tiszta játékbevételből meg korábban ilyen elfogadható szintnek tartották az irodák részéről (vmi szakértőtől olvastam anno).

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 19, 2013, 00:16:51
Csak én nem érzem soknak a 100 millió Ft-ot 5 évre a licencért (évi 20 millió)?
Szerintem ez lófasz összeg egy Bet365-nek pl.
Max lóversenyre, meg kártyára nem vált licencet.

A 22,5%-ot a tiszta játékbevételből meg korábban ilyen elfogadható szintnek tartották az irodák részéről (vmi szakértőtől olvastam anno).
A tükörszerver miatt nem fogják kiváltani, az összeg nem nagy.

sziasztok

ha mondjuk nem fogadja el a betfair ezeket a feltételeket, akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy hirtelen kivonul és én többet nem tudom elérni az oldalukat, és így az ott lévő pénzem elúszik? vagy azt valamilyen külföldi ip-vel továbbra is lehetne használni? vagy ebben az esetben lehetséges, hogy újra elkérjék a személyigazolvány másolatát?

Idézetet írta: hejnekem Dátum január 21, 2013, 15:27:58
sziasztok

ha mondjuk nem fogadja el a betfair ezeket a feltételeket, akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy hirtelen kivonul és én többet nem tudom elérni az oldalukat, és így az ott lévő pénzem elúszik? vagy azt valamilyen külföldi ip-vel továbbra is lehetne használni? vagy ebben az esetben lehetséges, hogy újra elkérjék a személyigazolvány másolatát?

A felsoroltak kb. mindegyike lehetséges, kivéve azt, hogy elússzon a náluk lévő pénzed. Azt valamilyen úton-módon ki fogják utalni, ha oda kerül a sor.

Idézetet írta: benson Dátum január 21, 2013, 15:29:58
A felsoroltak kb. mindegyike lehetséges, kivéve azt, hogy elússzon a náluk lévő pénzed. Azt valamilyen úton-módon ki fogják utalni, ha oda kerül a sor.

értem, köszi

mikorra lehet ebből valami, hány hónap/félév múlva?  tehát az EU rábólint, és az irodák 90%-a úgy dönt, hogy kivonul és megszűnik az online fogadás kb.
csak hogy időben elkezdjek keresni pl. szlovák/osztrák szolgáltatót és valakit aki nevében külföldiként "játszhatok" tovább

Nem kell az Eu-nak "rábólintania", max utólag lesz eljárás évek múlva, ha nem tetszik nekik. Csak azon múlik mikor fogadják el (ez ismerve a tvkezédi sebességet, pár nap lehet akár), és h mennyi türelmi időt adnak (nem lesz sok, mert az egész szimplán arról szól, hogy helyet csináljanak a sz@rt új irodájának - nem akarnak itt megállapodni senkivel).

Még az is simán lehet, hogy az irodák le fogják szarni az egészet, és továbbra is lehet náluk játszani.

Akkor meg a szolgáltató blokkolja az oldalt.. De az tán még meg lehet kerülni

Az irodák nem fogják kivenni Magyarországot, szarnak ők a vezír pártjára, meg a kommunista módszereikre...blokkolás ellen meg : VPN, 10EUR/hó, oszt jónapot. Ráadásul pl : egy Betfair segédprogramot nem is lehet blokkolni, mivel nem weboldal, úgyhogy bő nyállal...

Már írtam a dán példát, alig két tucat iroda fizetett be a licencre, közel 40 viszont nem fogad többet dán ügyfeleket.
A maradék nem foglalkozik a témával, viszont a nálunk népszerűbb irodák többsége valahogyan állást foglalt.

Az oldalak blokkolása érdekes dolog, mert ezek szerint majd a magyarországi brit nagykövet nem fogadhat a kedvenc irodájánál vagy az EB alatt itt nyaraló német turista sem?!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 22, 2013, 02:27:11
Már írtam a dán példát, alig két tucat iroda fizetett be a licencre, közel 40 viszont nem fogad többet dán ügyfeleket.
A maradék nem foglalkozik a témával, viszont a nálunk népszerűbb irodák többsége valahogyan állást foglalt.

Az oldalak blokkolása érdekes dolog, mert ezek szerint majd a magyarországi brit nagykövet nem fogadhat a kedvenc irodájánál vagy az EB alatt itt nyaraló német turista sem?!

Így van, ha elutazol egy idegen országba, ott be kell tartani az ottani jogszabályokat. Ez esetben a német turista sem fogadhatna Magyarországon.

Az viszont még számomra továbbra is kérdés, hogy a blokkolást, hogyan tudnák megoldani.

Az biztos, hogy abban az esetben ha bármi is történik, s van némi blokkolás, arra kitalálunk valamit, sőt közölni fogjuk főoldalunkon kiemelt cikként!  :)

Lehet, hogy weboldalunkat is majd blokkolják, ilyen körülmények közt, de akkor ott vannak az alternatívák: facebook, e-mail stb.

Reméljük viszont, hogy a felek megegyeznek, s meghoznak egy józan eszű döntést!

Idézetet írta: Milan Dátum január 22, 2013, 08:50:09
Így van, ha elutazol egy idegen országba, ott be kell tartani az ottani jogszabályokat. Ez esetben a német turista sem fogadhatna Magyarországon.

Az viszont még számomra továbbra is kérdés, hogy a blokkolást, hogyan tudnák megoldani.

Az biztos, hogy abban az esetben ha bármi is történik, s van némi blokkolás, arra kitalálunk valamit, sőt közölni fogjuk főoldalunkon kiemelt cikként!  :)

Lehet, hogy weboldalunkat is majd blokkolják, ilyen körülmények közt, de akkor ott vannak az alternatívák: facebook, e-mail stb.

Reméljük viszont, hogy a felek megegyeznek, s meghoznak egy józan eszű döntést!

Én pld. Olaszországba szoktam járni gyakran, de ott is blokkolva vannak a fogadó oldalak, leszarják, hogy külföldi vagy, be kell tartanod az ország törvényeit (ez mondjuk nemcsak a fogadásra vonatkozik  :police:) Még akkor is ha ezek a törvények szarok...
Ami nagyon aggaszt, hogy az olbg is le van tiltva náluk, így tehát az is lehet, hogy itthon is le lesz tiltva és még az org is. De, mint Milan is írta, erre vannak az alternatív csatornák  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 22, 2013, 08:50:09

Reméljük viszont, hogy a felek megegyeznek, s meghoznak egy józan eszű döntést!

Csak egyetlen egy olyat mondj az utóbbi jó pár évből mikor az ésszerűséget választották a saját érdekeik helyett!  ;D És itt a piactakarítás az érdek.

Idézetet írta: dzoli Dátum január 22, 2013, 00:56:33
Az irodák nem fogják kivenni Magyarországot, szarnak ők a vezír pártjára, meg a kommunista módszereikre...blokkolás ellen meg : VPN, 10EUR/hó, oszt jónapot. Ráadásul pl : egy Betfair segédprogramot nem is lehet blokkolni, mivel nem weboldal, úgyhogy bő nyállal...

Az ok  hogy nem tudnak blokkolni egy Betfair segédprogramot de hogyan oldanád meg ebben az edetben a befizetést - pénzlehívást ?