1000db 1,01-es odds

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#405 december 15, 2016, 17:10:54, Ksanyi-CFC
5. fogadás

66' perc: 1-1

#406 december 15, 2016, 20:21:45, Ksanyi-CFC
6. fogadás

Vége: 2-1

Elvéreztem...  ;D

ennek a módszernek amúgy is a szórakozás a célja,ezt mindenki tudja,felesleges a matek

Idézetet írta: Ksanyi-CFC Dátum december 15, 2016, 17:33:27
6. fogadás

Vége: 2-1

Elvéreztem...  ;D

Ha én parázok bemegyek a Teszkóba
Megnézem mennyi mindenem volna
Hogyha lenne pénzem, már csak az kéne
De rosszabbul élünk, mint 4 éve.

Csak a teszkó, mindenkinek lesz jó
akciókban dúskálunk és megment minket a Teszkó
életben így jó, Come On, Let's Go
Ugye, a legkisebb is számít, Teszkó

AC... ;D Tényleg most miért zavar ez téged, hogy mi egy kis összeget - én speciel 500 forintot - ráköltöttem erre? Egy live gól-over fogadással vissza is jön rögtön. Tehát nem leszek mínuszban a hónap folyamán, ha itt elvérzek a 15. körben. Tornyosuljon fel bármennyire is mondjuk az összeg a 22 lépcsőn ( ;D), akkor is csak 500 forintot bukom, és közben kipróbáltam magam, vajon meddig tudok hibátlan tippet adni egyhuzamban. Tényleg nem értem..ha szúrja a szemed ez az egész, akkor szépen kérlek, ne nézd ezt a topikot. Ennyi a nyitja, hogy Te sem veszed el más szórakozását, plusz nem is idegesíted sem magadat, sem minket! :)  :beerchug:

majd ha egy 40-50 lepcsoben 300 400 ezer forintot kell oda tenned majd megkerdem milyen jo szorakozas... akkor mar nem az fog lebegni a szemeid elott csak otezresem ment ra, hanem az hogy 395 ezret veszitettem. Amugy is a sportfogadas celja a profit, nem az, hogy mennyi meccset tudok eltalalni zsinorba. Itt a bealitotsaggal van a gond csak. Bizonyos dolgokat tulertekelsz, bizonyosokkat meg leertekelsz.

#411 december 16, 2016, 09:37:06, butyi
jó ötlet, beszállok én is!   :beerchug::bash: :cya:
közlöm az eredményt is:  :beerchug:
induló bank: 201
.
.
.
.
záró bank: 0
iroda: bet365
(odds 1.01-től kb. 1.4-ig(turbo boost :D))

Idézetet írta: AC_28 Dátum december 16, 2016, 08:32:10
Ha én parázok bemegyek a Teszkóba
Megnézem mennyi mindenem volna
Hogyha lenne pénzem, már csak az kéne
De rosszabbul élünk, mint 4 éve.

Csak a teszkó, mindenkinek lesz jó
akciókban dúskálunk és megment minket a Teszkó
életben így jó, Come On, Let's Go
Ugye, a legkisebb is számít, Teszkó

Én nem tudom hogy ez honnan jött neked, de ha nevetni kell rajta akkor => HAHA!
Teljes mértékben egyetértek Robmiller gondolatával, igaza van! Annyit hozzáfűznék én is, hogy ameddig nem a te pénzedet tesszük fel ilyen fogadásokra, addig tiszteletben kellene tartani a másik próbálkozásait és nem arra törekedni hogy hol tudok kicsit belekötni és piszkálódni! Lehet hogy nem az a célod, nem tudom! Viszont ezekből a negatív bejegyzésekből erre lehet következtetni illetve még az irigységre. Tényleg nem bántásból, de szedd már magad össze 1 kicsit és ha valami nem tetszik... Inkább ne írj semmit!! További szép napot!!  :beerchug:  :cya:

Ksanyi: Igen, telitalalat. IRIGY vagyok...  ;D  na jo, talalkozunk egy ev mulva, megint itt...  :cya: jo mulatast gyerekek.  :ok:


Idézetet írta: AC_28 Dátum december 16, 2016, 09:04:40
majd ha egy 40-50 lepcsoben 300 400 ezer forintot kell oda tenned majd megkerdem milyen jo szorakozas... akkor mar nem az fog lebegni a szemeid elott csak otezresem ment ra, hanem az hogy 395 ezret veszitettem. Amugy is a sportfogadas celja a profit, nem az, hogy mennyi meccset tudok eltalalni zsinorba. Itt a bealitotsaggal van a gond csak. Bizonyos dolgokat tulertekelsz, bizonyosokkat meg leertekelsz.

Elején játék, bohóckodás. Én is felteszem mindenre, ami 1,01 de az igaz hogy ha ne adj Isten eljut valaki 300-400k-ig akkor már nem rakja fel mindenféle szarra, hanem elkezdődik a kivárás és az elemzések.

Idézetet írta: PetoPisti Dátum december 16, 2016, 09:23:52
Elején játék, bohóckodás. Én is felteszem mindenre, ami 1,01 de az igaz hogy ha ne adj Isten eljut valaki 300-400k-ig akkor már nem rakja fel mindenféle szarra, hanem elkezdődik a kivárás és az elemzések.

Egyrészt, másrészt meg pont azon elmélkedtetek, hogy kb. 20 lépcső után már bejön a rontás, és hogy ilyen magasságokba nemigen lehet eljutni. Tehát akkor egy jóformán lehetetlen szituációról beszélünk, hogy mi lesz, ha 300-400 k-nál van a tét...istenem bár ott lenne  ;D Egyébként, ha már 500 forintból csinálnék ennyit.. és érzem, hogy rizikós már, és az értékítéletem is kezd meginogni a tét miatt, akkor kiveszem..és örülök az összegnek :) De nem lesz ilyen problémám szerintem  :beerchug:




#417 december 17, 2016, 09:07:51, robmiller
3/997

Peter Wright +1.5 PDC Világbajnokság 2017 - Peter Wright v Jerry Hendriks
(További hendikep)   16/12/2016   Egyik sem   1,020

Tét: 533 Ft --> 543 Ft

3:0  :ok:

Én ebből fogok meggazdagodni.

5-ös lottón fogom feladni az első 5 próbázó szopókörét.

Eddig a 6-os játszik. Ha valami csoda folytán túlcsordulna 90-en (meglepne), akkor X-90 lesz a szám.

Ha telibe verem ezekkel a számokkal, az 5 próbázó 1-1%-ot kap a lottóötösből.  :ok:

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 16, 2016, 23:11:52
Én ebből fogok meggazdagodni.

5-ös lottón fogom feladni az első 5 próbázó szopókörét.

Eddig a 6-os játszik. Ha valami csoda folytán túlcsordulna 90-en (meglepne), akkor X-90 lesz a szám.

Ha telibe verem ezekkel a számokkal, az 5 próbázó 1-1%-ot kap a lottóötösből.  :ok:

Ámen!  ;D