Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Miezmármegint Dátum május 02, 2012, 19:05:01


Ne okoskodj ilyen átváltásokkal, mert az nem érvényes. Nemzetközi árfolyamot vesznek elméletileg figyelembe, vagy ki tudja..

Telefonálj, vagy lépj be a bankba, s kérd, hogy adják meg a pontos összeget.

Nem tudom tegnap mi lehetett a baj, ma mindent ugyanúgy csináltam és sikerült a befizetés! VÉGRE  :D

Idézetet írta: Seven Dátum május 03, 2012, 17:17:18
Nem tudom tegnap mi lehetett a baj, ma mindent ugyanúgy csináltam és sikerült a befizetés! VÉGRE  :D

;)  :beerchug: :ok:

Hello!
Segítséget kérnék. Bankszámlát szeretnék érvényesíteni moneybookersnél. Kiutaltam 1000 ft -ot hogy majd jön megjegyzésbe egy 6 jegyű kód amivel igazolom, de semmi ilyesmi nincs a megjegyzésbe (netbankon néztem meg és csak tranzakció id van). Otp-s vagyok egyébként.
Vkinek öklet vagy tapasztalat?Be kell menem az Otp-be?

Idézetet írta: coolrob Dátum május 03, 2012, 18:03:12
Hello!
Segítséget kérnék. Bankszámlát szeretnék érvényesíteni moneybookersnél. Kiutaltam 1000 ft -ot hogy majd jön megjegyzésbe egy 6 jegyű kód amivel igazolom, de semmi ilyesmi nincs a megjegyzésbe (netbankon néztem meg és csak tranzakció id van). Otp-s vagyok egyébként.
Vkinek öklet vagy tapasztalat?Be kell menem az Otp-be?

Kicsit zavaros ez nekem. Átutaltad a pénzt a skrill-hez? Akkor kell a megjegyzésbe beírni a saját kódodat, ami a skrill honlapján fel van tüntetve.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 03, 2012, 22:30:12
Kicsit zavaros ez nekem. Átutaltad a pénzt a skrill-hez? Akkor kell a megjegyzésbe beírni a saját kódodat, ami a skrill honlapján fel van tüntetve.

Nem. Úgy kell azonosítani a számlám hogy pénzt vehessek ki a moneybookersről, hogy előszőr egy minimális összeget kiutalok a moneybookersről a saját számlámra. Amikor ez a minimális összeg megérkezik, lenne elvileg a megjegyzésbe egy 6 jegyű kód, amit ha beírok moneybookersre, azonosítom hogy én vagyok a számla  tulajdonosa, és onnantól bármennyit kiutalhatok.
Na ez a kód kéne, de sehol nincs :(

Idézetet írta: coolrob Dátum május 04, 2012, 08:23:23
Nem. Úgy kell azonosítani a számlám hogy pénzt vehessek ki a moneybookersről, hogy előszőr egy minimális összeget kiutalok a moneybookersről a saját számlámra. Amikor ez a minimális összeg megérkezik, lenne elvileg a megjegyzésbe egy 6 jegyű kód, amit ha beírok moneybookersre, azonosítom hogy én vagyok a számla  tulajdonosa, és onnantól bármennyit kiutalhatok.
Na ez a kód kéne, de sehol nincs :(

Netbankon lehet nem jelenik meg. Én javasolnám, hogy lépj el a bankig.

Idézetet írta: coolrob Dátum május 04, 2012, 08:23:23
Nem. Úgy kell azonosítani a számlám hogy pénzt vehessek ki a moneybookersről, hogy előszőr egy minimális összeget kiutalok a moneybookersről a saját számlámra. Amikor ez a minimális összeg megérkezik, lenne elvileg a megjegyzésbe egy 6 jegyű kód, amit ha beírok moneybookersre, azonosítom hogy én vagyok a számla  tulajdonosa, és onnantól bármennyit kiutalhatok.
Na ez a kód kéne, de sehol nincs :(

Ügyfélszolgálatnak írtál? Lehet, egy print screen is jó lesz Nekik.
Vagy ahogyan Milan is írta, elmész a bankba, és megérdeklődöd. Bár ha a netbank nem részletezi, nem tudom, Ők mennyire tudnak segíteni. Kvázi érdemtelen a segítségem.

Valahol megvan biztos, az utalás közleménye nem vesztődik el.

Majd ird meg hogy ,hogy oldódott meg a problémád mert érdekelne engem is.

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy az MB-nek, van -e számlavezetési költsége?mennyire macerás a számla megszüntetése(14-nap után)?,ennek van-e költsége?, és ha x-ideig nem használod a számlát megszüntetik-e? automatikusan.Nem találtam megfelelő válaszokat a fenti kérdésekre.
Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!

Nincs költsége. Egyedül a  mb kártyának van 10 eurós évi dija. Megszűntetni meg lehet bármikor.

Idézetet írta: glaca Dátum május 09, 2012, 08:48:00
Sziasztok!
Azt szeretném megtudni,hogy az MB-nek, van -e számlavezetési költsége?mennyire macerás a számla megszüntetése(14-nap után)?,ennek van-e költsége?, és ha x-ideig nem használod a számlát megszüntetik-e? automatikusan.Nem találtam megfelelő válaszokat a fenti kérdésekre.
Köszönöm a válaszokat előre is!!!!!

"SERVICE FEE

Non-business accounts will be charged a monthly service fee of 1.00 EUR (or equivalent). The fee will be waived and thus the usage of the Skrill (Moneybookers) service is FREE if the user has logged into the account or made a transaction in the last 18 months. Otherwise the service fee will be deducted monthly from the account balance."

Vagyis ha az elmúlt 18 hónapban beléptél vagy csináltál legalább 1 tranzakciót, akkor nincs számlavezetési díj. Egyébként meg 1€/hó.

Tegnap kaptam egy furcsa emailt.A MB fiókomat állítólag lockolták mert nem fogadtam el az új szabályokat.A levélben található link egy olyan oldalra vezet amin meg kellene adni a személyes adataimat majd a bankkártyám adatait is(CVC kódot is)+url is elég "furcsa".A MB számlámra viszont ugyanúgy be tudtam lépni,úgyhogy elég gyanús lett dolog.Ma már a link "Vigyázat Adathalászat" címre mutat
Csatolom a mailt,mondjuk a kinai írásjelek is árulkodók.

Minden MB-s e-mailben a megszólitás tartalmazza a teljes neved. Ha ez hiányzik, biztos nem tőlük van. Itt az e-mail cimed van a név helyett, egyből gyanús. Ez az első dolog, amire figyelni kell. A második, az a  saját tippem: ne klikkeljetek az e-mailben levő linkre a bejelentkezéshez, hanem irjátok be kézzel  a cimet mindig.