Correct Score trade

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Kezdtek érdekelni a ******* back-lay fogadásai és gondolkozok, hogy milyen nyerő stratégiákat lehet összeállítani, kihasználva a Correct Score fogadásokat.

Pl.: arra gondoltam, hogy kiegyensúlyozott szorzójú csapatoknál megfogadjuk prematch az 1-1 Correct Scoret, aminek a szorzója 7-10 között mozog.
Nos ha gólt lő valamelyik csapat a 70-ik percig, akkor az 1-1 szorzója lecsökken legalább 5-re, és ez már legalább 20 eurós nyereséget hoz(ezt ki is vesszük)
Ha a 70-ig percig nem esik gól, akkor hagyjuk veszni a pénzünket és kiszállunk a fogadásból.
Ha a fenti példa, helytelen, kérlek javítsatok ki, mivel csak elmélkedtem.

Tudtok más stratégiákat, amiket ha megfelelően alkalmazunk, tudunk profitálóan fogadni?

Előre is köszönöm.

Ha kb. a 45. percig jön egy gól,akkor minuszban leszel egészen kb. a 90. percig.
Ha a gyengébb csapat lő előbb,akkor még nagyobb minusz.
Ha nem jönne gól mondjuk a 70. percig, akkor ki tudod venni plusszal,esetleg nem veszed ki és a 90. perc után lő mindkét csapat egyet  :)

Még rosszabb,ha minusszal kiveszed,mert legtöbbször változik az eredmény,sokszor a 98. percben úgy,hogy csak 4 perc hosszabbítás volt  :)

Volt ,hogy jött napi 150 euro így,de hülye játék ez.
Elég két három buko egymás után.
Szóval ez nem jó strategi.



Idézetet írta: sarkanyszabolcs91 Dátum június 14, 2016, 12:54:27
Sziasztok,

Kezdtek érdekelni a ******* back-lay fogadásai és gondolkozok, hogy milyen nyerő stratégiákat lehet összeállítani, kihasználva a Correct Score fogadásokat.

Pl.: arra gondoltam, hogy kiegyensúlyozott szorzójú csapatoknál megfogadjuk prematch az 1-1 Correct Scoret, aminek a szorzója 7-10 között mozog.
Nos ha gólt lő valamelyik csapat a 70-ik percig, akkor az 1-1 szorzója lecsökken legalább 5-re, és ez már legalább 20 eurós nyereséget hoz(ezt ki is vesszük)
Ha a 70-ig percig nem esik gól, akkor hagyjuk veszni a pénzünket és kiszállunk a fogadásból.
Ha a fenti példa, helytelen, kérlek javítsatok ki, mivel csak elmélkedtem.

Tudtok más stratégiákat, amiket ha megfelelően alkalmazunk, tudunk profitálóan fogadni?

Előre is köszönöm.

CS-t én inkább biztosításként szoktam használni - pl. most az EB-n ahol a 0-0 mindkét csapatnak kedvező. 7.00 volt az SP a francia-svájcin, 3.55 volt félidőben.

Half time correct score-t néha sima lay-ként használom, ha kellően alacsony az odds és félidő előtt mindenképp gólra számítok. Amennyiben nem elég alacsony akkor az 1-0 , 0-1-eket szoktam dutcholni.

0-0 szoktam layelni a megfelelő szorzóval 2-5 odds,félidőben vagy később,persze csak elemzés után,nem úgy gombnyomásra.
Így is előfordul,hogy 5 perc hosszabbításnál a 97. percben jön a gól :)
Egyszer 80. percben layeltem,talán valami 1.2 odds lehetett,és még 3 gól jött.
És ez sem 100 %os strategi!


Idézetet írta: RC51 Dátum június 20, 2016, 23:54:13
0-0 szoktam layelni a megfelelő szorzóval 2-5 odds,félidőben vagy később,persze csak elemzés után,nem úgy gombnyomásra.
Így is előfordul,hogy 5 perc hosszabbításnál a 97. percben jön a gól :)
Egyszer 80. percben layeltem,talán valami 1.2 odds lehetett,és még 3 gól jött.
És ez sem 100 %os strategi!

Ugyanis ez egy fogadás :)

Igen,ebben a formában az. :)

Szia! Sztem működhet az 1-1backelés. Ki kellene próbálni élesben. Persze nem minden meccs hozna profitot vszínűleg, de hát 100%-os stratégia nincsen. Tétemeléses rendszerben működhet a dolog kb. egál szorzójú csapatoknál. A [email protected] címre írhatsz üzenetet, esetleg tudunk hasznos tanácsokkal szolgálni egymásnak.

Idézetet írta: dagobert980 Dátum július 13, 2017, 13:20:07
Szia! Sztem működhet az 1-1backelés. Ki kellene próbálni élesben. Persze nem minden meccs hozna profitot vszínűleg, de hát 100%-os stratégia nincsen. Tétemeléses rendszerben működhet a dolog kb. egál szorzójú csapatoknál. A [email protected] címre írhatsz üzenetet, esetleg tudunk hasznos tanácsokkal szolgálni egymásnak.

Nem tudom tudsz-e róla de jópár foci trade stratégia létezik.Ha nem ismered őket egy párat át tudok küldeni.

Idézetet írta: Suugger Dátum július 13, 2017, 14:58:30
Nem tudom tudsz-e róla de jópár foci trade stratégia létezik.Ha nem ismered őket egy párat át tudok küldeni.
Hol találhatók ilyen stratégiák?Nekem is átküldhetnél párat  :cya:

Üdv. Sugger küldhetnél pár stratégiát. Előre is köszi.

Köszi! Megkaptam őket. Remélem hasznos lesz.

Hali! A stratégiákat nekem is küldd már el légyszives!  :)

Sziasztok!

Van egy megfigyelésem és kérdésem hozzá kapcsolódóan.
CS marketen 0-0; 1-0; 0-1 szorzoja a kezdeti szorzóról jobb esetben 42%-a rosszabb esetben 66%-a lesz félidőben a kezdeti értéknek (átlagban 57%-a). Azt szeretném megkérdezni, hogy mitől függ hogy mennyit esik a szorzó egy meccsen? Hogy lehet kiválasztani azokat a meccseket amelyeknél 42%-a lesz az eredetinek?

Milyen felidei eredmeny eseten esik ezekre a szazalekokra?

Gondolom 0-0ás félidei eredmény esetén. Egyébként arra gondoltam,h meccs előtt back CS 1-1, valamint lay the draw. Ha jön 1 gól, vszínű pluszosan tudjuk zárni mindkét fogadást. Viszont csak égál szorzójú csapatoknál működhet. A lay the draw tulajdonképpen kicsit másképp. Vélemény?