Unibet Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 május 04, 2017, 08:38:45, Kaszinó Ajánlatok
Részesülj 10.000€-ból az új Money Wheel játékkal!

Hajszold a szerencséd az Unibet Kaszinó új Money Wheel játékán és vedd ki részed a 10.000€-os élő kaszinó versenyen. Olvasd tovább!



Mentem 16 vagy 17 kört, egyszer nem találtam el a számot, pedig a végén már hármat is lefedtem...

Az Unibet 20.000€-os ajánlata a Viking Runecraft nyerőgépen

Ha szórakozni és nyerni akarsz, feltétlenül próbáld ki az Unibet Kaszinó új Viking Runecraft nyerőgépét, és a 20.000€-os nyereményalapú versenyen akár 3.000€ készpénz is ütheti markodat. Olvasd tovább!



#48 május 08, 2017, 09:19:04, Kaszinó Ajánlatok
Vedd ki részed 10.000€-ból és 36.000 ingyenes pörgetésből a Dalfesztivál alatt!

Várnak rád az Unibet Kaszinó Jimi Hendrix, Motorhead és Guns N' Roses nyerőgépei, hogy a Dalfesztivál ideje alatt, a dallamoktól ihletődve pörgess és markolj a 10.000€-os nyereményalapba és nyerj a kiosztott 36.000 ingyenes pörgetésből. Olvasd tovább!



Szerezz iPhone 7-est, iPadet vagy készpénzt a Money Wheel játékkal!

Az Unibet Kaszinó új Money Wheel játékán megtett minden 5€/1500Ft után 1 jegyet kapsz az Élő Kaszinóban rendezett élő nyereménysorsolásra, ahol iPhone 7-est, iPadet vagy a 100 készpénznyeremény egyikét nyerheted. Olvasd tovább!



Lendülj játékba az Unibet 25.000€-os élő kaszinó versenyén!

Részvételed ne legyen kétséges az Unibet Kaszinó 100 db. készpénznyereményt kiosztó élő kaszinóversenyén. Az 5.000€-os fődíj már vár rád. Olvasd tovább!



10.000€-os verseny a Goldwyn's Fairies nyerőgépen az Unibetnél

Pörgess az Unibet Kaszinó új Goldwyn's Fairies nyerőgépén és akár az 5 napos verseny 3.000€-os fődíját is bezsebelheted. Olvasd tovább!



Nyerj 2.000€-t, vagy 10 ingyenes pörgetést a Copy Cats nyerőgéppel az Unibetnél!

Megéri játszanod mobiltelefonodról az Unibet Kaszinó vadonatúj Copy Cats nyerőgépén, mert 50.000 ingyenes pörgetést osztanak szét a leggyorsabb 5.000 játékosnak és 10.000€-s kaszinó verseny is indul, ahol akár a 2.000€-s fődíjat is megnyerheted. Olvasd tovább!



Sziasztok!Tegnap jött 14.4€ a megafortuna játékon.Állitolag 25x kell megforgatni.Kb 350€-rot kellene összesen.Már kurvára unom a pörgetéseket mert az istennek nem tudom lenullázni magam.☺Hogy tudom meg hogy még mennyit kell megforgatni.Akárhol nézem nem látom.Szerintem böven meg lehet a forgatás.

Új játékosoknak 4000€-s kaszinó verseny indul az Unibetnél

Legyél az Unibet Kaszinó új játékosa és minden héten részt vehetsz egy 500€-s nyerőgép versenyen és egy 500€-s Roulette és Blackjack versenyen, így a havonta négyszer megrendezett kaszinó versenyeken akár 4.000€-t is nyerhetsz. Olvasd tovább!



Pörgess 20-szor ingyen naponta a Copy Cats nyerőgépen az Unibetnél!

Újabb érv, hogy játssz 20 kört az Unibet Kaszinó Élő Rulett – Royale és 20 kört a Live Blackjack – Royale termeiben. Automatikusan 20 ingyenes pörgetést szerzel a Copy Cats nyerőgépre. Olvasd tovább!



#56 június 08, 2017, 08:19:57, Kaszinó Ajánlatok
Kaparintsd meg a Jumbo 7 ajánlat 1.000.000€-os jackpotját!

Az Unibet Kaszinó Élő Kaszinó Hold'em asztalainál 7.000€-os nyereményalapú, 1.500€-os fődíjjal rendelkező fantasztikus versenyen vehetsz részt, ahol ha 7 lapból álló színsort sikerül kialakítanod, akkor magadénak tudhatod a verseny csábító 1.000.000€-os jackpot nyereményét. Olvasd tovább!



Gyűjtsd a 3 Élő kaszinó verseny sorsjegyeit a "Dubai Álomutazásra"!

Az Unibetnél június 15-e és 20-a között Roulette, Blackjack, Baccarat és Póker Élő Kaszinó versenyek zajlanak 30.000€-s össz nyereményalappal, ahol sorsjegyeket is szerezhetsz a "Dubai Álomutazás" sorsolásra. Olvasd tovább!



#58 június 15, 2017, 13:07:26, Kaszinó Ajánlatok
Nyerj 30 ingyenes pörgetést a Mega Fortune Dreams nyerőgépen!

Akár 30 ingyenes pörgetést is szerezhetsz az Unibetnél, ha mobilodról és számítógépedről játszol egyaránt legalább 6.000Ft-ért a Mega Fortune Dreams nyerőgépen június 21-én. Olvasd tovább!



Vedd ki részed 20.000€-ból az Unibet Nyerőgép versenyén!

Pörgess az Unibetnél június 22-e és 28-a között a kiválasztott izgalmas nyerőgépeken, markolj a 20.000€-s nyereményalapból és szerezz sorsjegyeket az "Álomutazás Dubaiba" nyereménysorsolásra. Olvasd tovább!