Játszótér

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Knapp  :beerchug: vagyis én is ezt a megoldást ismertem :D

Ghas kösz az elismerést :$


Ha 4 (négy) mozijegyet kaphatok beírom a megfejtést. Áll az alku?

Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2013, 15:39:28
Sajnos nem. Annyit segítek, hogy régen és nagyon ritkán vezette a naplóját, viszont még most nagyon aktív tag, az egyik legaktívabb. Illetve különös ismertető jele még, hogy a kedvenc klubcsapat választásnál az egyik legrosszabb sorba állt.

Nick kezdőbetűje C?:D

Csak nem akarok mellélőni nagyon:)


Idézetet írta: TiB Dátum október 24, 2013, 15:39:28
Illetve különös ismertető jele még, hogy a kedvenc klubcsapat választásnál az egyik legrosszabb sorba állt.

Ezért szerintem ki fogsz kapni!  :D

hát elég kézenfekvő, ezért nem hiszem hogy jó, de: afrikailajos?

Idézetet írta: tonijani Dátum október 25, 2013, 08:12:48
hát elég kézenfekvő, ezért nem hiszem hogy jó, de: afrikailajos?

Bocsi, de már megvan a megfejtés: Milan.



nekem ez lett, ez nem tudom jó-e?

Örömmel fogadjuk TIB! :)

#42 október 25, 2013, 12:55:39, benson
Idézetet írta: TiB Dátum október 25, 2013, 11:58:25
Régebben találtam egy nagyon átfogó tesztet, ami mért IQ-t, AQ-t, vérnyomást. :D Viccet félretéve az nagyon pontos képet ad. Megkeresem, hátha érdekel valakit :)

Nem EQ volt az az AQ? Ha megtalálod és közzéteszed, részemről 1 köszönetre mindenképp számíthatsz (meg is kellene tartani azt az első helyet, ha már verejtékes munkával megszerezted  :)).

Idézetet írta: TiB Dátum október 25, 2013, 11:58:25
140 felett van az IQ-d, az állítólag csak jót jelent. Mivel bírom Tamásit, ezért kikerestem neked, hogy mi a diagnózis.

"Az emberek,akiknek az IQ értéke magasabb mint 140,nagyon jó feltevéseik vannak az alkotó munkában és kijelölik a többieknek az ismeret irányát. Géniuszok az adott időszakban, kitalálnak új műveleteket és új műszereket . Ezek az emberek a népesség 0,2% képviselik. Az ismerős személyiségek közül ezt az értéket eléri Bill Gates, vagy  Stephen Hawking." (ahonnan másoltam, ott nem a helyesírás a legfőbb tényező :D )

De hogy mégse legyen teljes az örömöd, tegyünk említést a Flynn-effektusról. Ez a Flynn kimutatta, hogy az átlag IQ szépen növekszik, de ettől nem vagyunk okosabbak, mint nagyapáink, csak egyszerűen fogékonyabbak vagyunk az absztrakt gondolkodásra. Régebben találtam egy nagyon átfogó tesztet, ami mért IQ-t, AQ-t, vérnyomást. :D Viccet félretéve az nagyon pontos képet ad. Megkeresem, hátha érdekel valakit :)
Köszi a diagnózist!  :great:

Idézetet írta: benson Dátum október 25, 2013, 12:51:36
Nem EQ volt az az AQ? Ha megtalálod és közzéteszed, részemről 1 köszönetre mindenképp számíthatsz (meg is kellene tartani azt az első helyet, ha már verejtékes munkával megszerezted  :)).
ézelmi inteligencia jj