Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15

Holnap BL sorsolás, szegény Schalkét már előre sajnálom.  ;D Az utóbbi években bakancslistára került egy meccs az Old Traffordon, úgyhogy remélem Bayern - MU lesz.  :ok:

#61 december 17, 2018, 12:27:28, SPF Admin
Nyolcaddöntő párosítás:

Schalke 04 (német)–Manchester City (angol)

Atlético Madrid (spanyol)–Juventus (olasz)

Manchester United (angol)–Paris Saint-Germain (francia)

Tottenham Hotspur (angol)–Borussia Dortmund (német)

Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)

AS Roma (olasz)–FC Porto (portugál)

Ajax (holland) - Real Madrid (spanyol)

Liverpool (angol) - Bayern München (német)

Nagyon jók ezek a párharcok.
Atlético Madrid - Juventus: Érdekel, hogy mire megy a két taktikus. Full egálra állnak egymással szemben (1-1-1), remélem addigra a Tico is belendül.
Liverpool - Bayern München: Ha marad Kovac, akkor szerintem kiütik a németeket, össze kell magukat kapni, mert a Pool se annyira jó, mint tavaly, de jobbak náluk.
Manchester United - PSG: Ez de finom lesz, főleg, ha Tuchel megalázza taktikailag Mourinhót, Mbappé meg szétfutja a United védelmét.
Tottenham - Dortmund: Nálam ez sima kettes, Favre minőség, jó ez a keret is, ha nem fáradnak el addigra, nem lesz kérdés.
Lyon - Barcelona: Örülök, mert lesz egy látványos meccs is, legalábbis remélem, ahol még gondban is lehet a Barca, mert Genesio top edző és nagyon gyorsan játszanak. Közel sem olyan sima ez.
Ajax - Real Madrid: Mint ahogyan ez sem. Két ilyen nagy tehetséggel, ha csak a többiek a felét hozzáteszik, mint amennyit de Ligt és de Jong, akkor meccsben lesznek. Kíváncsi vagyok, mire megy a címvédő a VAR rendszerrel.
Schalke - Manchester City: Maximum csak Sané szempontjából lehet ez érdekes, mert nevelőklubja ellen tolja, de ennek akár nagyon csúnya kiütés is lehet a vége.
Roma - Porto: Passz, fogalmatlanok csatája. Valamelyikük kapott ajándékba egy negyeddöntőt, aztán nehogy megint Roma elődöntő legyen a vége...

Oddsok a végső győztesre (Unibet):

Manchester City - 4.00
FC Barcelona - 5.25
Juventus - 7.75
Paris SG - 8.00
Real Madrid - 11.00
Liverpool - 13.00
Bayern München - 15.00
Atlético Madrid - 26.00
Tottenham - 26.00
Borussia Dortmund - 31.00
Manchester United - 61.00
Roma - 61.00
Ajax - 81.00
FC Porto - 101.00
Lyon - 176.00
Schalke 04 - 201.00

Pikáns kis meccsek megint, lehet, hogy megérné meglepetésre játszani ---> Ajax és Liverpool továbbjutás.

Remek párosítások (kivétel Roma - Porto)

Tottenhambol Kane utan Dele Alli is kidolt, a Dortmund ellen egyikojuk sem jatszhat majd, azert kezd ez kemeny lenni az angoloknak..

Idézetet írta: peshark Dátum január 22, 2019, 19:57:41
Tottenhambol Kane utan Dele Alli is kidolt, a Dortmund ellen egyikojuk sem jatszhat majd, azert kezd ez kemeny lenni az angoloknak..
Én a sérülések nélkül is BVB-t mondtam volna..

Bajnokok Ligája: Házhoz megy a pofonért a PSG?

Mi lesz a PSG-vel Manchesterben? Képesek életben tartani a továbbjutási reményeiket a sok hiányzó ellenére? A Roma szintén szenvedhet, mert a Porto nem adja majd könnyen magát! Olvasd tovább


Csak szerintem van túlértékelve ez a Solksjaer-féle Man United!?  ???

Van 3 sérült a franciáknál, de szerintem az X2-re kínált 1.72 még így is több, mint szép...  :D
Neymarék nélkül is Di Maria, Draxler, Mbappe csatársor rohamozza majd a vörös ördögök kapuját... könnyen bajban lehetnek Jones-ék... Verratti is visszatért a középplyára a franciáknál.

Érdekes lehet még a labdabirtoklás... A MU Solksjaer alatt két valamire való csapattal találkozott gyakorlatilag (Tottenham - Arsenal), egyiken 39%-ban, másikon 37%-ban birtokolták a labdát. Ma a PSG birtoklás 52.5% over-re 1.95-öt kínálnak...

Ez lesz az elso komoly eroproba nekik, szerintem ilyen elozmenyek utan otthon nyerni fog a MU aztan majd nyilvan 23:00kor leszunk a legokosabbak, de ahogy Neked az x2 kihagyhatatlan most, nekem a hazai gyozelem :D

Bajnokok Ligája: Tovább menetelnének Ramosék!

Real Madrid kezdi elkapni a fonalat, könnyedén veszik a hollandiai akadályt is? Mire megy a Dortmund Angliában? Marco Reus nincsen, ez akár a továbbjutásukba is kerülhet? Olvasd tovább


Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 12, 2019, 12:19:21
Érdekes lehet még a labdabirtoklás... A MU Solksjaer alatt két valamire való csapattal találkozott gyakorlatilag (Tottenham - Arsenal), egyiken 39%-ban, másikon 37%-ban birtokolták a labdát. Ma a PSG birtoklás 52.5% over-re 1.95-öt kínálnak...

Az azóta eltelt 5-6 órában az odds 1.95-ről --->  1.55-re esett...  :D 8)

PSG-nél ebből a kezdőből ki rúgná a tizit?

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 12, 2019, 20:35:25
PSG-nél ebből a kezdőből ki rúgná a tizit?

Ahogy nézem ha nincs Neymar meg Cavani akkor Mbappe lövi.