Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez mekkora!!!! Baszki ennyire nem kellett vilna tolni az angolokat!!
Mi a fenét néznek a VAR szobában!!!!!??? Jézusom... :bash:

Idézetet írta: Experte Dátum július 07, 2021, 23:14:03
Ez mekkora!!!! Baszki ennyire nem kellett vilna tolni az angolokat!!
Mi a fenét néznek a VAR szobában!!!!!??? Jézusom... :bash:
Vicc az egész eb-n ez a szar...Én az olaszoknak szurkolok,de chiellini kezese a 90. Percben az kemény volt h el se kezdték vizsgálni

Tudtam.... lehet nem kellett hozzá nagy jóstehetség a Belga-Olasz után, hogy Angol-Olasz döntő lesz! :redchug:
Pfúú ezt látni se bírom... és nézni se fogom...  :bash: :crazy:

Ha van igazság akkor a dánok is kapnak még egy 11-est!! :great:

#618 július 07, 2021, 23:40:35, SPF Admin
Idézetet írta: szalist Dátum július 07, 2021, 23:23:07
Vicc az egész eb-n ez a szar...Én az olaszoknak szurkolok,de chiellini kezese a 90. Percben az kemény volt h el se kezdték vizsgálni

Az nem volt büntető.

És most nem azért, mert én nem szerettem volna, hogy az legyen, hanem valahol olvastam, hogy az illető esetben milyen szabályt alkalmaznak.

Itt úgy néz ki Angliának kell feltétlenül nyernie az EB-t!!
De ha ezt az "ellenszelet" is elbírják a taljánok akkor szerintem nyerhetnek!!
Egyenlő feltételek mellett tuti olasz győzelem lenne (lesz)!!! :beerchug:

Idézetet írta: Experte Dátum július 07, 2021, 23:43:47
Itt úgy néz ki Angliának kell feltétlenül nyernie az EB-t!!
De ha ezt az "ellenszelet" is elbírják a taljánok akkor szerintem nyerhetnek!!
Egyenlő feltételek mellett tuti olasz győzelem lenne (lesz)!!! :beerchug:
Nem kérdés szerintem hogy ezt a fos hátrafele játszogató angol csapatot a bohóc kapusukkal együtt hendyappel verik majd az olaszok

Akárhogy is estek ki, nem semmi teljesítmény Dániától!

Két csoportkör után volt nulla pontjuk? Le a kalappal! :beerchug:


Ez a büntető egy kicsit fura volt. >:( >:(

Idézetet írta: zsiraf111 Dátum július 08, 2021, 08:40:28
Ez a büntető egy kicsit fura volt. >:( >:(
Számomra meg az volt fura hogy a dánok közül senki sem számított kipattanóra még azok után se ahogy a dán kapus védett az egész meccsen,és emiatt nem is értek oda..

Játékvezető a pályán úgy látta volt kontakt, VAR szobában mivel nem volt egyértelmű bizonyíték egyik visszajátszásból sem, hogy nem volt kontakt, így helyben hagyták a döntést. Fordított esetben is valszeg ugyanezt történt volna, ha a bíró továbbot int a VAR nem vizsgálta volna felül. Amúgy meg az angolokat lehet szidni, de jobbak voltak a dánoknál, a szabadrúgáson kivül nem nagyon volt helyzete Dániának, akik el is fogytak rendesen a 75. perc után. Ha nincs a büntető is beőrölték volna őket a hosszabbítás során. Bővebb és minőségibb keretük van az angoloknak, mint az olaszoknak, s frissebbek is a játékosok, ami szerintem meg is fog látszani a döntőben, és remélhetőleg végre "It's coming home" lesz  :beerchug:

@szalist
Kjaer ott volt, csak 6 méter hátrányból nem érhet oda, amikor pont így ütemre pattan vissza a kapusról a labda.

Bennem inkább az merült fel, hogy amilyen gyenge lövés volt, nem kellett volna ki se pattanjon, vagy legalább nem középre.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum július 08, 2021, 08:50:06
Játékvezető a pályán úgy látta volt kontakt, VAR szobában mivel nem volt egyértelmű bizonyíték egyik visszajátszásból sem, hogy nem volt kontakt, így helyben hagyták a döntést. Fordított esetben is valszeg ugyanezt történt volna, ha a bíró továbbot int a VAR nem vizsgálta volna felül. Amúgy meg az angolokat lehet szidni, de jobbak voltak a dánoknál, a szabadrúgáson kivül nem nagyon volt helyzete Dániának, akik el is fogytak rendesen a 75. perc után. Ha nincs a büntető is beőrölték volna őket a hosszabbítás során. Bővebb és minőségibb keretük van az angoloknak, mint az olaszoknak, s frissebbek is a játékosok, ami szerintem meg is fog látszani a döntőben, és remélhetőleg végre "It's coming home" lesz  :beerchug:
Az olaszok ellen ez a tutyimutyi majd lövünk valahogy egy gólt az nagyon nagyon kevéske lesz...

Remélem nem valami unalmas döntő lesz. Egy korai gól , aztán csak passzolgatás, mert akkor agybajt kapok ;D

Egy irgalmatlan alázást érdemelnének az azurriktól ezek a halvérűek. Olyan a focijuk is , mint a halaké kb.