Battle of the Forums

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Helló mindenki!Én is indulnék ezen a tornán!

Hirtelen hogy feltámadt mindeki!!!!

Király! :great:

És szurkolok nektek! :king_125:

Már vagyunk 20-an...alakul ez...:)

sziasztok

én is jelentkezek a tornára! :great:

még a végén 2 csapat is meglesz ;D ;D ;D ;D :great:

Idézetet írta: utyi14 Dátum november 05, 2008, 14:59:01
még a végén 2 csapat is meglesz ;D ;D ;D ;D :great:

Jövő vasárnapig...ki tudja...jó lenne... ;)

 :) nem lenne rossz!Addig van több mint 1 hét még!És ahogy látom egyre jobb az érdeklődés!És már az 1 csapat sem rossz teljesítmény szerintem

1 csapathoz kell 10 induló, ez csak meg lesz. Na de 50 indulót még az ophun se remélnek, szal itt sem hinném.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 05, 2008, 15:56:26
1 csapathoz kell 10 induló, ez csak meg lesz. Na de 50 indulót még az ophun se remélnek, szal itt sem hinném.

A remény hal meg utoljára...habár nálunk sem lessz meg, szerintem..

Jelentkezek a versenyre, tehát ha 10en 5 indulo 50en 10 indulo? És akkor azok képviselik az oldalt ott a csapattagok egyéni pontjaikat összeadják és ahányadikak lesznek annyit kapnak és azt osztják 5 felé. Jól értelmezem?


Nov. 16 az fatya. én meg mehetek a román határ mellé melózni, a net meg ...áááá

Szia Milan!

Par apro kerdesem lenne -

1. baratnom nevere keszitettem egy bwin-es fiokot, feltoltok ra penzt, es akkor remelem igy indulhatok
2. nov. 14.en egyik kedves angol baratommal egy sit&go versenyre vagyunk hivatalosak Liverpool-ba, viszont feltetelezve azt, h hamar kiesunk, ugy O is elindulhatna ezen a versenyen ha regisztralja magat? Korzeti angol bajnok a srac.... V van vmi kriteriuma a regisztraciotol szamitva? V esetleg vkinek vmi kifogasa a szereny szemelye ellen?

koszonettel : jaaas





na elég jól bealudt mindenki a témában!Remélem 16.án intenzívebb lesz mindenki :atv: :megbok: