Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: mikisun Dátum október 03, 2019, 12:29:48
Nem érti  a betfaires csávó,hogy mit akarok!
Lehet,nem túl jó az angolom.
Vki lefordítaná ezt nekem gyorsba?

Kértem ki pénzt kedden ,de a kikért pénz másnap reggelre visszakerült az egyenlegemhez.
Kértem ki pénzt szerdán is,de ugyanez történt.

Hi,
I made a withdraw on Tuesday, but it looks like it was cancelled. Same thing on Wednesday.
Any idea why?

Nagyon köszönöm Admin a segítséget!:)
Messiás neked is köszönöm!:)
Ez a betfaires csávó nem igazán tudja,mi a baj.
Azt mondja,hogy csak azt látja,hogy ma volt egy 100 fontos kikérés.
Igen 100 fontot írt,amikor én dollárt kértem ki!
Lehet ez utána sem nézett?
Mert én írtam neki,hogy 100 dollárt kikértem.
Admin elküldtem az angol szöveget,amit küldtél!
Ha most is csak annyit írnak rá,hogy látják ,hogy elindult a kikérés én nem tudom mit csinálok! :bash: :shockwhore_125: :wall:

So it seems that I'm afraid now withdrawals would be allowed to be made onto that card. You would need to use a different payment method

ezt küldte a sokadik csávó!
Ha jól értem,akkor más kifizetési módot kell találnom,mert a kártya nem jó.
De miért nem jó?
Azt tudja vki?
Ez vmifelcsúti f.szság megint,hogy ne lehessen pénzt fogadni külföldről kártyára?
Vagy mi lehet a gond?

Megkérdeztem,hogy az országom vagy a bankom hibája ez?
Ez volt a válasz:
The card itself is not allowing it
A kártya nem teszi lehetővé.
Mi ez a b.ziság??!!!
Majd pont egy visa kártyára nem lehet kikérni pénzt!??
Jól gondolom,hogy banki mahináció áll a háttérben,ami állami "megrendelésre" jött össze?!

Chaten kerdezz ra megint, ha kell tobb kulonbozo agentnel.
Csinald meg a verifikaciot.
Kerd le a kartyahoz tartozó bankszamlara.

Idézetet írta: mikisun Dátum október 03, 2019, 15:02:27
Jól gondolom,hogy banki mahináció áll a háttérben,ami állami "megrendelésre" jött össze?!

Szerintem köze nincs ehhez.

Harmadszor mondom, kerd ki a penzt a kartyahoz tartozo bankszamlara. Amugy is oda erkezne, hisz a kártya csak egy eszkoz amit a bankszamlahoz adnak. Kifizeteskor valaszd ki a bank transfert es ird be az ibant es a tobbi szukseges dolgot.  Ennyi.

Az lesz Messiás!
Az ucsó próba volt tegnap és megint visszadobták a pénzem!
Még pár kérdés,bár már nagyon unod gondolom,de bocsesz!
Szal:
-Iban szám az ott a számla levélben igaz?

Az látom,hogy a skrillre ingyen utal a betfair,de mennyit számít fel a skrill a bankszámlámra utalásért?

Gondolom,hétvégén is el lehet intézni ezt az utalásos dolgot?

Ráadásul nem tudom,hogy ilyenkor kell e adózni vagy be kell e vallani a pénzt?
Az összes kb 30 ezer forintra nagy szükségem lenne most,de ha azt jól megvágják,akkor cs.szhetem!

Ha folyószámlára megy a pénz,akkor vajon kártyával már hozzátudok jutni?
Mert ha be kell menni a pénzért,akkor biztos kérdezősködnének,meg minden,akkor már tuti nem úszom meg az adó dolgot,gondolom.
Míg,ha kártyával rögtön hozzáférnék,akkor lehet lenne rá esély?
Előre is köszi Sracok,ha segítettek!
Főleg neked köszönöm Messiás! :great: :)

Idézetet írta: mikisun Dátum október 04, 2019, 15:21:24
Az lesz Messiás!
Az ucsó próba volt tegnap és megint visszadobták a pénzem!
Még pár kérdés,bár már nagyon unod gondolom,de bocsesz!
Szal:
-Iban szám az ott a számla levélben igaz?

Az látom,hogy a skrillre ingyen utal a betfair,de mennyit számít fel a skrill a bankszámlámra utalásért?

Gondolom,hétvégén is el lehet intézni ezt az utalásos dolgot?

Ráadásul nem tudom,hogy ilyenkor kell e adózni vagy be kell e vallani a pénzt?
Az összes kb 30 ezer forintra nagy szükségem lenne most,de ha azt jól megvágják,akkor cs.szhetem!

Ha folyószámlára megy a pénz,akkor vajon kártyával már hozzátudok jutni?
Mert ha be kell menni a pénzért,akkor biztos kérdezősködnének,meg minden,akkor már tuti nem úszom meg az adó dolgot,gondolom.
Míg,ha kártyával rögtön hozzáférnék,akkor lehet lenne rá esély?
Előre is köszi Sracok,ha segítettek!
Főleg neked köszönöm Messiás! :great: :)

IBAN szám a számlaleveledben ott van, vagy az online banki felületen is látszania kell.
ha megérkezik a számládra, ugyanúgy hozzáférsz bankkártyával, mint a számlán lévő többi pénzedhez.
A skrilles bankszámlára kiutalás költsége jelenleg 1829 ft, gondolom ez árfolyamfüggő.
(ha rámész, egyből látod te is...)
Hétvégén is elindíthatod a kiutalást, de az csak hétköznap (2-5 munkanapon belül) fog teljesülni.

Adóznod elvileg kell, de a fórumtagok közül az elmúlt 10 évben csak Gazember kolléga választotta ezt az utat. (bár ő is inkább azért, mert a máshonnan származó illegális jövedelmét így próbálta tisztára mosni)
A bank semmit nem vonhat le adózás címszó alatt, ettől nem kell félned.
Elvileg neked kéne bevallanod és megfizetned az adót, de ekkora tételnél a kutya sem foglalkozik veled, így 99,99%-os valószínűséggel úszod meg az adófizetést, ha nem jelentkezel önként a NAV-nál.

A bank meg akkor sem kérdezősködne, ha személyesen mennél be, mert nincs köze hozzá alapból, honnan van a pénzed, csak akkor kell lépniük, ha pénzmosás vagy bűncselekmény gyanúja felmerül.

Annyit tennék hozzá, hogy ha kártyára sikerült volna a kifizetés, az is ugyanarra a bankszámlára érkezett volna, mint utalás esetén és ugyanúgy "adóköteles" elméletileg, szóval az utalástól nem kell félni, meg a SEPA bevezetése óta gyorsabb is, mint régen.

Knapp,vmlinuz!
Nektek is nagyon köszi a segítséget!
Sosem utaltam még ki skrillről,úgyhogy,ha gond lesz,bízom benne,hogy tudtok még segíteni!

Amúgy,olyan szerintetek nem lehet,hogy a számlára sem tudják kiutalni a pénzt,mert,akkor megmarom magam,meg az otp-s köcsögöket is!:D :D

Idézetet írta: mikisun Dátum október 04, 2019, 21:36:03
Knapp,vmlinuz!
Nektek is nagyon köszi a segítséget!
Sosem utaltam még ki skrillről,úgyhogy,ha gond lesz,bízom benne,hogy tudtok még segíteni!

Amúgy,olyan szerintetek nem lehet,hogy a számlára sem tudják kiutalni a pénzt,mert,akkor megmarom magam,meg az otp-s köcsögöket is!:D :D

Előbb várd meg a vásár napját.  ;)

#3102 november 10, 2019, 15:55:25, Adam2000
Sziasztok! Mennyi a max tét? Milyen dokumentumokat kér az iroda a kifizetéshez? Válaszaitokat előre is köszönöm.

Sziasztok!
Múltkor back-eltem exchange-en, mikor gyorsan esett az odds valakire, aztán láttam, hogy érvénytelen. Ilyenkor még egy másik félnek is be kell szállnia? Honnan tudom, hogy már beszállt?

Ha lay-elek egy eseményt (pl. City nem lesz BL-győztes), akkor annyi pénznek kell lenni és maradni a számlámon, hogy ki tudjam fizetni később, ha vesztettem?

És az utalásoknál amikor átváltás van nem veszít az ember az átváltásokon? Vagy ez nem annyira számottevő?

Idézetet írta: Adam2000 Dátum október 31, 2019, 17:30:39
Sziasztok! Mennyi a max tét? Milyen dokumentumokat kér az iroda a kifizetéshez? Válaszaitokat előre is köszönöm.

Az exchange részen annyi a maximum tét, amennyiért mások fogadnának veled az adott paicon, az adott áron.
Ezt látod a kínálatból.
A sportbook részen meg elég alacsonyak a limitek és könnyen korlátozhatnak is. Nálam pár tíz eurónál már nem enged többet kisebb piacokon.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 11, 2019, 10:01:57
Sziasztok!
Múltkor back-eltem exchange-en, mikor gyorsan esett az odds valakire, aztán láttam, hogy érvénytelen. Ilyenkor még egy másik félnek is be kell szállnia? Honnan tudom, hogy már beszállt?

Ha lay-elek egy eseményt (pl. City nem lesz BL-győztes), akkor annyi pénznek kell lenni és maradni a számlámon, hogy ki tudjam fizetni később, ha vesztettem?

És az utalásoknál amikor átváltás van nem veszít az ember az átváltásokon? Vagy ez nem annyira számottevő?

A back-elésnél lehet, hogy más gyorsabb volt, vagy időben visszavonta a fogadását, aki állta volna a tétedet.
Nem csak a szorzót kell figyelni, hanem hogy összességében mekkora összegben kínálnak fogadást egy adott oddson.

Ha lay-elsz, akkor egyből annyi pénzt zárolnak a számládon, amennyi a fogadás elbukásakor levonásra kerülne.

Az utalásnál nem tudom, mire gondolsz. Ha különböző devizanemű számlák között (akár bank, akár fogadószámla) mozgatod a pénzed, akkor az biztosan kopik, de eltérő mértékben, hisz ez függ az alkalmazott árfolyamtól, az utalás költségétől (ami azonos devizanemnél is meglehet) és az esetlegesen felszámított konverziós díjtól. (amit pl. egyes magyar bankok alkalmaznak a devizatételek beérkezésekor, mikor euróról forintra váltják az összeget. Ez az árfolyamon elbukott összeghez hozzáadódik költségként.)

Így átváltásnál megúszhatod 0,5% körül is, de kerülhet neked 5-10%-ba is a tranzakció.