Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#3105 január 18, 2020, 16:40:03, Adam2000
Sziasztok mit jelentenek a back fogadás előtti és a lay fogadás utáni fehér oddsok? Valaki elmagyarázná?

A spotsbook-ra kaptam egy 5 eurós freebetet.Mindent elfogadtam, mégsem tudok vele fogadni.
Kérem, aki tud segítsen, hogy mit kell még tennem.

#3107 január 30, 2020, 20:05:29, Adam2000
Milyen dokumentumokat kérnek kifizetéskor? Pl. Személyi, útlevél ennyi elég hozzá?

Sziasztok! Mennyi annak az esélye hogy a betfair kivonul a magyar piacról?

Elmeletileg barmikor. A betfair korabban egyesult a paddypowerrel akik evek ota nem fogadnak magyarokat.

Gyakorlatilag nem erdekuk hisz nem illegalis amit csinálnak. A pp is akkor vonult ki amikor meg fejetlenseg volt.


Azt nem tudom hogy a brexit utan mi lesz, valtoztat e barmin is.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum január 20, 2020, 15:07:14
Elmeletileg barmikor. A betfair korabban egyesult a paddypowerrel akik evek ota nem fogadnak magyarokat.

Gyakorlatilag nem erdekuk hisz nem illegalis amit csinálnak. A pp is akkor vonult ki amikor meg fejetlenseg volt.


Azt nem tudom hogy a brexit utan mi lesz, valtoztat e barmin is.

Máltán van a székhelye (legalábbis a nemzetközi piacnak), máltai engedéllyel rendelkezik, így a Brexit nem befolyásolja az Uniós működését.

Idézetet írta: Adam2000 Dátum január 20, 2020, 14:30:00
Sziasztok! Mennyi annak az esélye hogy a betfair kivonul a magyar piacról?

Bármely iroda, bármikor kiléphet. Elméletileg a Tippmixprót is leállíthatják, sőt a McDonald's is kivonulhat.  :D

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Raifeisen bank támogatja a sportfogadást ha náluk nyitok számlát? Betfair irodánál van számlám és oda szeretnék feltölteni pénzt skrillen keresztül. 
Visa kártyát támogatja a Raifeisen bank?

Vagy milyen kártyát érdemes igényelni ennél a banknál?  Bármilyen segítség érdekelne!!

Cibnél voltam, de egyéb okokból váltani szeretnék, és a Raifeisen bankra gondoltam új számla nyitást!

Előre is köszönöm a válaszokat!


Idézetet írta: Fradifan Dátum január 27, 2020, 11:32:19
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Raifeisen bank támogatja a sportfogadást ha náluk nyitok számlát? Betfair irodánál van számlám és oda szeretnék feltölteni pénzt skrillen keresztül. 
Visa kártyát támogatja a Raifeisen bank?

Vagy milyen kártyát érdemes igényelni ennél a banknál?  Bármilyen segítség érdekelne!!

Cibnél voltam, de egyéb okokból váltani szeretnék, és a Raifeisen bankra gondoltam új számla nyitást!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Több mint 15 éve van Rafis Visa-kártyám,nagyon elégedett vagyok velük.Ezt használom minden játéknál,ki-és beutalásnál.Nem baj ha a Betfair,a Skrill és a Visa devizaneme ugyanaz,nem buksz az átváltáson.Szerintem most jobb az euro.

A Raiffeisent nem érdekli hogy mire használod a kártyádat,de azért szerintem szükségtelen hangoztatni.  ;)

Köszönöm szépen!  :ok:


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum január 27, 2020, 12:23:26
Több mint 15 éve van Rafis Visa-kártyám,nagyon elégedett vagyok velük.Ezt használom minden játéknál,ki-és beutalásnál.Nem baj ha a Betfair,a Skrill és a Visa devizaneme ugyanaz,nem buksz az átváltáson.Szerintem most jobb az euro.

#3117 február 01, 2020, 11:11:48, SPF Admin
Sziasztok!

Segítséget és tanácsot kérnék. Esetleg ha más is belefutott már ilyenbe, akkor mi a megoldás.
Betfair Exchange -el játszok már több éve. Eleinte skrillről fizettem be, később OTP mastercard hitelkértyáról. A fiókom full ellenőrizve van, a bankkártya is "validálva". Most vennék ki pénzt skrillre DE ....

Csak annyit tudtam kivenni a skrillre amennyit befizettem. Azt írja hogy a pénzmosási védelem miatt még a OTP-s mastercardos hitelkártyára kell kivennem annyit amennyit ott befizettem. De sajna hiába kérem ki nem megy. Elindítom a kifizetést de másnapra visszakerül a betfaires számlámra. Írtam a supportra is meg chateltem is és azt mondják, hogy a bankom nem tudja fogadni a hitelkártyára a pénzt és beszéljek a OTP-vel. Most tartok itt.

Most 2020-ban valóban nem lehet kivenni betfairről OTPs mastercardra pénzt? Vagy mi lehet a megoldás erre. Valakinek tapasztalat?
Esetleg tanács?

köszi előre is a segítséget.

Idézetet írta: feketetib Dátum február 01, 2020, 11:09:27
Most 2020-ban valóban nem lehet kivenni betfairről OTPs mastercardra pénzt? Vagy mi lehet a megoldás erre. Valakinek tapasztalat?
Esetleg tanács?

köszi előre is a segítséget.

Próbáld ki a banki átutalást.

A banki utalást sem engedi addig amíg a mastercardra nem vettem ki annyit amennyit befizettem oda.