Foci-vb Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: HT Dátum december 02, 2022, 18:57:16Sürgősen le kellene cserélni a sorsolóbizottságot (vagy legalább a másik kézzel kellene megpörgetni azt a képzeletbeli kereket), mert lassan már azt érzem, hogy még azok is hamarabb nyernek majd, akik még nincsenek is regisztrálva.  ;D

Tessenek panaszt benyújtani a random.org weboldalhoz.  ;D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum december 02, 2022, 15:19:01Akkor most én értelmeztem rosszul? Telibe kell találni hogy mikor szerzi a gólt és ha senki nem talál akkor sorsolás? Azt hittem aki közelebb ál az nyer  :'(

Idézet a "mestertől" (és most egészen kivételesen nem magamra gondoltam):  ;D

A lényeg: Tippelsz a mérkőzés kimenetelére, az első gólszerzőre, valamint az első gól időpontjára.

1. lehetőség:
Abban az esetben ha mind a hármat eltaláltad PONTOSAN (mérkőzés kimenetele, első gólszerző, első gól időpontja) akkor nyertél. Ha viszont más is eltalálta, akkor az nyer aki korábban küldte játékba a tippet!

2. lehetőség:
Eltaláltad a mérkőzés kimenetelét, és az első gólszerzőt, de az időpontot NEM! Neked sikerült egyedül ez a teljesítmény? Akkor te nyertél. Több személynek sikerült? Akkor sorsolunk.

3. lehetőség:
Eltaláltad a mérkőzés kimenetelét, de a többit nem. Ugyanaz az eljárás, mint a második pontnál. Ha te találtad el egyedül akkor nyertél, ha többen akkor sorsolás.

13. meccsnap nyertesei:

Ghána - Uruguay: @Őrült Király (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Dél-Korea - Portugália: @Strawberry1990 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Kamerun - Brazília: @Experte (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Szerbia - Svájc: @BetTitán (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Hát ez szuper! Köszönöm! :ok:  Az utolsó csoportmeccsen csak sikerült nyernem! Eltalálni a kimenetelt és 2 játékos közül ezek szerint nekem kedvezett a szerencse! :great:
Így már nem idegesít, hogy a Messi gólját 7 perccel tévesztettem el! :cya:
Sok szerencsét a többieknek!

Idézetet írta: Experte Dátum december 03, 2022, 21:33:04Hát ez szuper! Köszönöm! :ok:  Az utolsó csoportmeccsen csak sikerült nyernem! Eltalálni a kimenetelt és 2 játékos közül ezek szerint nekem kedvezett a szerencse! :great:
Így már nem idegesít, hogy a Messi gólját 7 perccel tévesztettem el! :cya:
Sok szerencsét a többieknek!

Valóban kettő közül kellett volna dönteni, amennyiben a másik játékos már nem részesült volna nyereményben. Így végül csak te maradtál. Gratulálunk.  :ok:

14. meccsnap nyertesei:

Hollandia - Egyesült Államok: @hossa81 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Argentína - Ausztrália: @JohnnyFirpo (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Köszönöm a nyereményt a Costa Rica-Németországra, de nem vagyok még regizve unibeten, úgyhogy nem tudom igénybe venni.

Akkor minek tippeltél? Gyorsan csinálj egy reget, azt meg van oldva!

Idézetet írta: Experte Dátum december 03, 2022, 21:33:04Hát ez szuper! Köszönöm! :ok:  Az utolsó csoportmeccsen csak sikerült nyernem! Eltalálni a kimenetelt és 2 játékos közül ezek szerint nekem kedvezett a szerencse! :great:
Így már nem idegesít, hogy a Messi gólját 7 perccel tévesztettem el! :cya:
Sok szerencsét a többieknek!

Azt honnan tudod, hogy ketten találtátok el a kameruni győzelmet?

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2022, 22:17:36Azt honnan tudod, hogy ketten találtátok el a kameruni győzelmet?

Mutatja a bal oldalon a meccs kimenetel tippet százalékosan(darabszámra is ha rákatt), jobbra pedig a góllövőket.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum december 04, 2022, 22:04:39Köszönöm a nyereményt a Costa Rica-Németországra, de nem vagyok még regizve unibeten, úgyhogy nem tudom igénybe venni.

Köszönjük az értesítést. Újra ki fogjuk értékelni az adott játékot.  :ok:

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2022, 22:17:36Azt honnan tudod, hogy ketten találtátok el a kameruni győzelmet?

A cikk végén látszik a statisztika, s abból lehet következtetni:

https://focivb2022.com/kamerun-brazilia-interkontinentalis-joga-bonito/

Costa Rica - Németország: @mate2008 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

15. meccsnap nyertesei:

Franciaország - Lengyelország: @Cpt. Szikla (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)
Anglia - Szenegál: @Elbado33 (nyereménye egy 5000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten)

Külön gratulálunk @Cpt. Szikla , végre valaki: telibe!  :beerchug: