Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 05, 2012, 11:14:32
Argentína-Usa? +23,5ről? vagy 16os oddson sima Argentín siker? Szerintem simán benne lehet a meglepetés.Úgy érzem hogy ez az amcsi csapat egyszer ki fog kapni az olimpián és ha meg akarják nyerni akkor itt a "remek alkalom a vereségre". ;D Vagy simán győznek az amcsik 30ponttal? Vélemények?

Nem lehet eldönteni, képesek nyerni akár 40 ponttal is, de benne van azis, hogy lazán veszik és lesz egy szoros összecsapás! Egyébként sztem ma gála lesz mert Litvánokkal tökölés volt!  :)

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 05, 2012, 12:25:20
Nem lehet eldönteni, képesek nyerni akár 40 ponttal is, de benne van azis, hogy lazán veszik és lesz egy szoros összecsapás! Egyébként sztem ma holnap gála lesz mert Litvánokkal tökölés volt!  :)

Nem fognak kikapni Jamesék, sokkal hiúbb csapat ez annál.  :ok:

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 05, 2012, 12:25:20
Egyébként sztem ma gála lesz mert Litvánokkal tökölés volt!  :)
Igen erre énis gondoltam.Lehet végül csak hc-vel játszom be hátha argentína jó lesz és majd liveba lehet 3-5ös szorzónál fogadok rájuk.


Litvánia kikap Tunéziától és kiesik? A 3. negyed közepén 43-31-re égnek...

Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 06, 2012, 13:18:44
Litvánia kikap Tunéziától és kiesik? A 3. negyed közepén 43-31-re égnek...
Visszajöttek -14 pontról -4 pontra a negyed végére. Nem lesz ebből meglepetés.

Azt a mindenit, milyen gyenge ez a spanyol, francia páros. Parkerék 6(?) pontot dobtak az utolsó negyedben :D És volt hogy jó 4 percig egyikük sem szerzett pontot... Ez az olimpia a Team USAnak ujjgyakorlat lesz.

Hali!
Az orosz nők ennyire esélytelenek lennének a franciákkal szemben? Vagy jobb ezt a meccset inkább nem piszkálni? :)

-

Ha lehet légyszíves töröljétek! Bocsi!

Nash-Kobe-Artest-Gasol-Howard ?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 10, 2012, 11:30:11
Nash-Kobe-Artest-Gasol-Howard ?
jaja.Elvileg.Már csak az nbanek kell áldását adni az egészre.Kicsit írtam róla az nba topicba.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 10, 2012, 11:31:14
jaja.Elvileg.Már csak az nbanek kell áldását adni az egészre.Kicsit írtam róla az nba topicba.
Én meg pont utánad írtam ide... :D
Nem tudom hogy fogja megoldani a Lakers, de szerintem Bynummal jobban jártak volna.
A Denver járt a legjobban szerintem. A 76ers meg Bynummal fasza lesz. Ha még sikerül is meggyőzniük, akkor 2-3 év múlva még komolyabban kell velük számolni... Majd az idő eldönti ki is járt a legjobban...

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 10, 2012, 11:35:09
Én meg pont utánad írtam ide... :D
Nem tudom hogy fogja megoldani a Lakers, de szerintem Bynummal jobban jártak volna.
A Denver járt a legjobban szerintem. A 76ers meg Bynummal fasza lesz. Ha még sikerül is meggyőzniük, akkor 2-3 év múlva még komolyabban kell velük számolni... Majd az idő eldönti ki is járt a legjobban...
Szerintem is jobban jártak volna de majd az idő eldönti.. Lehet végül lealáznak mindenkit ;D Nem tudhatjuk de szerintem ezt a csapatot egy Phil Jackson simmá bajnokká tesz.
Denver meg ezzel tényleg nagyot húzott.Érdemes lesz rájuk komolyabban odafigyelni mert ütős kis csapatuk lesz ráadásul a cserepadjuk sem rossz.(sőt.)

Jól hangzik ez az ötös, de nem hinném hogy annyira erősek legyenek hogy beleszóljanak a végén. Nash már lassan 40, új csapat stb, Gasol már eléggé belefásult a Lakersbe, Kobe meg... Már ebben a szezonban is sok meccset baszott el, öregszik az is, most még jön Howard aki ugyan szedi majd a lepattanókat, szerzi a pontokat, de akkora balhék lesznek köztük hogy azt már Brown sem tudja majd kezelni. A másik dolog hogy a cseresor meg rohadt gyenge. Lesz egy-két show, de a nagy csattanó Oklahomában és Miamiban lesz idén is. 


Dwight Howard a Lakers játékosa - hivatalos


Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga vezetői áldásukat adták arra a játékoscserére, amelynek révén Dwight Howard az Orlando Magictől a Los Angeles Lakershez szerződött. A négy együttest érintő üzletben, amelyet az amerikai sajtó egy nappal korábban felvázolt, végül 12 játékos váltott klubot.


Az üzletet az  olimpiai férfitorna Spanyolország–Oroszország elődöntőjének szünetében jelentették be, Howard pedig sajtótájékoztatót tartott, néhány egyéni trófeáját is magával vitte a Lakers székházába.
,,Nehéz volt megegyeznünk a távozásomról, örülök, hogy  végre sikerült, és véget ért ez a hercehurca. Ez a nap számomra és a Magicnek is új kezdet" – mondta az elmúlt évek legjobb NBA-centere.

Az Orlandónál, ahová hat játékos mellé öt draftjog (köztük három első körös) érkezett, szintén az újrakezdésről beszéltek. ,,Tettünk egy lépést hátrafelé, de tiszta és biztató a jövőképünk, úgyhogy nincs miért bánkódnunk" – mondta Rob Hennigan, a Magic általános igazgatója.
Bryant is szakított rá időt, hogy az olimpián beszéljen a fejleményekről: ,,Úgy érzem, minden adva van ahhoz, hogy visszaszerezzük az NBA-trófeát" – mondta Bryant.

A Lakers a nyáron Steve Nasht is megszerezte, úgyhogy jogosnak tűnik a bizakodás.
A játékoscsere másik két meghatározó alakja közül Andrew Bynum Philadelphiában, Andre Iguodala Denverben folytatja pályafutását.

KI MIT KAPOTT?

Los Angeles Lakers: Dwight Howard, Chris Duhon, Earl Clark (mind Orlando)

Orlando Magic: Arron Afflalo, Al Harrington (Denver), Nikola Vucsevics, Moe Harkless (Philadelphia), Josh McRoberts, Christian Eyenga (Lakers). Plusz öt éven át öt draftjog, ebből három első körös

Denver Nuggets: Andre Iguodala (Philadelphia)

Philadelphia 76ers: Andrew Bynum (Lakers), Jason Richardson (Orlando)



Forrás: nso.hu

Shved mekkorát játszott te atyaég! Plusz meccsgyőztes tripla!

Nagy csapat lesz Minnesotában! :)