Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55



olyan érdekes, h a bayern játékosok meg a szurkolók nem mondanak semmit a bíróra, ellenben a juventus hungary meg a barca szurkerek feszt bíróznak meg uefadridoznak  ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 03, 2018, 12:11:37
olyan érdekes, h a bayern játékosok meg a szurkolók nem mondanak semmit a bíróra, ellenben a juventus hungary meg a barca szurkerek feszt bíróznak meg uefadridoznak  ;D ;D

https://rangado.24.hu/bl2016/2018/05/02/vidal-leszrozta-ronaldot-de-nem-ez-volt-a-legaljasabb-huzasa/

:ok: :cya:

aahhha hát mondjuk itt olyanra gondoltam, h a bayern játékos akinek több esze van egy tál sültkrumplinál és akkor vidal máris kiesett  :cya:

Szerintem is a Real Madrid, de mivel a 'pool ott van, én mindenképp a gólok felé megyek inkább. Nehezen tudom elképzelni ezt a meccset 4-5 gól nélkül. Tutira eseménydús meccs lesz, ritka őszinte csapat alapesetben mindkettő. A Liverpool letámadása Ramosékat is zavarba fogja hozni, Varane is képes butaságra, és Keilor Navas is képes ulreichozni egyet bármikor. Kevés szöszmötölést várok, kb a két leggyorsabb csapat a világon, amelyik védekezésből minőségi támadásba át tud menni.
Csak azt remélem, hogy egyik kulcsfigura sem sérül le addig egyik oldalon sem. Nem mondom, hogy minden idők legjobb BL-fináléja lehet, mert akad egy-két utánozhatatlan döntő, de szerintem ez is olyan lesz, amire majd sok-sok év múlva is emlékszünk.
Barcásként, meg divat Liverpool-fanként inkább Salahék győzelméért szorítok, de ha mondani kell egy csapatot, akkor szerintem is Madrid.
De ha tippelni kell, akkor a mindkét csapat lő gólt opció az, ami szerintem a nyerő, és a miértekről is oldalakat lehetne írni, de szerintem fölösleges.


Ha hagyják, akkor csak a Pool nyerhet.

Jó de mi az a döntött? Nem "döntőt"-re gondoltál?

Idézetet írta: ricsi046 Dátum május 03, 2018, 11:14:29
csak aztán a döntő után is szarja le a bírói ítéleteket, ha ott esetleg fordul a kocka és a realt nyomják a bírók  ;)

Szó szerint!!! :ok:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 03, 2018, 23:30:14
Jó de mi az a döntött? Nem "döntőt"-re gondoltál?

Szerintem ez a legkisebb hiba a mai "he, huh, micsi, pisi" világban.  :cya:


0-0 csak nem lessz  :laugh:

c.ronaldo ahogy néztem ezt csinálta:    :cya:  aztán amikor ment a labda meg kihagyta! AtyaaÉéég mekkorát kihagyott !!!   :great:  :noway:

Elbukták a La ligát bukják el eztis ! Hajrá púúúl

Idézetet írta: beaviske2 Dátum május 07, 2018, 16:45:11
0-0 csak nem lessz  :laugh:

c.ronaldo ahogy néztem ezt csinálta:    :cya:  aztán amikor ment a labda meg kihagyta! AtyaaÉéég mekkorát kihagyott !!!   :great:  :noway:

Elbukták a La ligát bukják el eztis ! Hajrá púúúl

1-0


Idézetet írta: Anyuci123 Dátum május 07, 2018, 19:35:19
Liverpool! 2:1

Nagy meccs lessz !  ;D

De hogy az angoloknak még nagyobbat kell utazniuk kievbe az 1* Biztos    :P