III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 03, 2018, 15:00:58
Storckot bemutatták új munkahelyén, a belga bajnokság tökutolsó csapatánál. A nevét még egyelőre nem tudják leírni.

mélyStorckos-ra felkészülni ;D ;D

Könyvajánló: Ébresztő az olasz foci szerelmeseinek!

Az olasz foci felemelkedőben van, és ez nemcsak Cristiano Ronaldo átigazolásának köszönhető. A talján edzők világszerte dominálnak, erről is szól Kéri András Dániel: A Calcio Titka c. könyve.

Tovább


Joey Barton: Neymar a labdarúgás Kim Kardashianja

Jelenleg a Fleetwood Town csapatát irányítja Joey Barton, aki a L'Équipe-nek adott nyilatkozatában beszélt a PSG sztárjáról. Tovább


Napokon belül eldől, hogy hol rendezik a 2024-es EB-t.



Bedobásból nincs les :D


Ez végre egy olyan döntés az UEFA-tól, amivel kivételesen egyetértek  :great:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 23, 2018, 16:20:03
Napokon belül eldől, hogy hol rendezik a 2024-es EB-t.



A PSV és az Inter "összeveszett" a hagyatékon: a világ tán valaha élt legnagyobb focistáján, az igazi Ronaldo-n. Olvasva az NS hozzászólásait, ahol megemlítették még Romáriot is, majdnem elcsöppentem. Aztán eszembe jutott ez:

https://www.youtube.com/watch?v=dmwRB3f6ui8

Meseszép a foci!

Costa Rica - Kuba (női Arany Kupa) 5 perce megy a meccs, már 2-0, Costa Rica minden támadása lövéssel zárul, az ellenfél kapusa meg nem tudom, hogy lehet az ország legjobbja, mert most olyanokat hibázott, hogy a szilveszteri műsorban bérelt helye van. Itt nem lesz leállás, félidőig simán eljutnak 5-6 gólig, ha így folytatják.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 06, 2018, 00:12:47
Costa Rica - Kuba (női Arany Kupa) 5 perce megy a meccs, már 2-0, Costa Rica minden támadása lövéssel zárul, az ellenfél kapusa meg nem tudom, hogy lehet az ország legjobbja, mert most olyanokat hibázott, hogy a szilveszteri műsorban bérelt helye van. Itt nem lesz leállás, félidőig simán eljutnak 5-6 gólig, ha így folytatják.

Minden úgy alakult, ahogy az első 5 perc mutatta. A 20-30. perc között 8 percet állt a játék, azért csúszott be egy rossz tipp.



Hatalmas gólt lőttek az ír kupában

Olyan erővel ment a kapuba a labda, hogy egyből ki is jött onnan. Videó


Sarkazással verte át a kapust az angol támadó

Egyedi gólt láthattak az U21-es válogatott meccs nézői. Videó


Usain Bolt ket golt szerzett elso (baratsagos) meccsen  ;D A masodik golnal szerintem megijedtek tole, vagy tippszmikszultek, de az elso nem rossz: https://twitter.com/usainbolt/status/1050708223467114496

Van itt minden, mint a búcsúban.  :)