Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum december 06, 2022, 17:23:56Én még csak ilyen játékot se látok beten, nem hogy freespineket  ;D
Bocs, lemaradt, hogy az Unibet adta. Jól van na, majd szedek Cavintont....

bet365 Játékok: 100.000 ingyen pörgetés sorsolás

Játsszon az exkluzív új nyerőgéppel és nyerjen akár 300 ingyen pörgetést. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Unibet  10 pörgetés a Temple Tumble-ra 60 Ft-os téten.

Nem jött róla mail és a bejelentkezésnél sem jött fel a kis karika a bónuszok/üzenetek számával, egyszerűen csak ott volt a bónuszok között.

A nyereményt nem kell forgatni, nekem 198 Ft-ot adott. Hurrá! ;D


Érdekes.
Tegnap megpörgettem a kereket, adott 10 free spint, lett belőle 1.20 EUR.
Ma megpörgettem a kereket, adott 10 free spint és nem enged belépni a játékba lepörgetni.

Nem jelzi, hogy el vagyok tiltva ettől a bónusztól, ezért meg nem fogok csetelni.
De az is lehet, hogy a tegnapi "csúcsnyeremény" megborította Dombi Vilmos büdzséjét.  ;D

Megint van a szokasos, heti husegbonusz* a betfair kaszinoban 1x forgatassal.

* gondolom mindenkinek, mert en a pinballon kivul nem jatszok ott.  ;D


Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 02, 2023, 18:15:4323 ingyen pori
22 semmi, 1x viszont beadott 14 halacskát, 14.20 EUR a vége amiből a max nyeremény maradt, 10 EUR.


bet365 Kaszinó: Soccer Spinner

Tippelje meg a helyes eredményt és játsszon ingyen pörgetésekért. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Van ez a Vavada kaszinó. 100 ingyen pörgetést adnak a The Great Pigsby játékra. Úgy, hogy 30 ft/pöri és még szabadjátékot is adott, úgy sikerült ennyit "összenyerni:

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 20, 2023, 23:34:46Van ez a Vavada kaszinó. 100 ingyen pörgetést adnak a The Great Pigsby játékra. Úgy, hogy 30 ft/pöri és még szabadjátékot is adott, úgy sikerült ennyit "összenyerni:
Idézetet írta: curpy82 Dátum január 20, 2023, 23:34:46Van ez a Vavada kaszinó. 100 ingyen pörgetést adnak a The Great Pigsby játékra. Úgy, hogy 30 ft/pöri és még szabadjátékot is adott, úgy sikerült ennyit "összenyerni:
Nekem ennyit adott! Köszi  :D  :beerchug: Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Le se lehet pörgetni amit nyertem  :bash:  :bash:  :bash: ! Előbb saját pénzből kellene játszani  :noway: !

Idézetet írta: Carlos66 Dátum január 21, 2023, 11:37:52Le se lehet pörgetni amit nyertem  :bash:  :bash:  :bash: ! Előbb saját pénzből kellene játszani  :noway: !
Néztem én is eleve gyanús hogy egy email cím beirasa után ott van a 100 pöri ennyi erővel 1000 et is adhatnànak,én biztos nem fizetek ide be pàr ezer forintért..

bet365 Élő Kaszinó: 10.000 ingyen pörgetés Élő Kaszinó sorsolás

Szerezzen jegyeket a sorsolásra, ahol a fődíj 500 ingyen pörgetés. Olvassa tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org