Szerencsejátékkal kapcsolatos törvények/hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hy all!!
Srácok most akkor télleg odáig jutunk hogy az oldalakat is blokkolják és rászállnak majd mindenkire???? :bash:

Idézetet írta: whitedragon Dátum december 30, 2010, 23:54:24
Hy all!!
Srácok most akkor télleg odáig jutunk hogy az oldalakat is blokkolják és rászállnak majd mindenkire???? :bash:

Igen, s Devecseren lesz egy fekete lyuk is.... ;D

Idézetet írta: harvy666 Dátum december 26, 2010, 19:06:13
ja es aki nemvesz jegyet a BKVra az kocsog :)

és hüle is... mondjuk én nem veszek már évek óta, úgy 12-13 éve biztosan nem... Mire fel?  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 31, 2010, 14:28:03
és hüle is... mondjuk én nem veszek már évek óta, úgy 12-13 éve biztosan nem... Mire fel?  ;D

Minék az nékünk??? Mire jóóóu?  ;D



Jah!  ;) Nekem is ez volt az első gondolatom a cikk olvasása után.
Valamint az, hogy ezekben az emberekben akik ezeket az online játékok tiltására, megszorítására vonatkozó intézkedéseket hozzák még csak csírájában sem merül fel a gondolat, hogy ugyan nézzünk már utánna hogyan lehetne a TippMixet, Tippmaxot versenyképessé tenni. Egy magyar tulajdonú magyar érdekeltségű pókerteremről már nem is beszélek.


Ha esetleg elkerülte a figyelmeteket:
A cikk szerint tavaly a Szerencsjáték ZRt. éves árbevétele 168,5 milliárd Ft, ebből adóként befizettek 60 milliárd Ft-ot.


Sziasztok
Most akkor hol tart ez a herce-hurca? :)
Nem történt eddig akkor semmi érdemleges?

Szerintem, amíg Havas tanár úr a bet365 arca, (Dudi - Bclick, Bajor - Sbet, stb.) és orba-szájba folynak a fogadásra buzdító reklámok a sportcsatornákon, ne szóljon senki semmit. Természetesen a médiában mindent lehet, először reformálják meg azt, utána megkérhetnek, hogy tegyek javaslatot. Nemsokára az oxigént is 10 L-es kiszerelésben fogják árulni.

Idézetet írta: ngabor80 Dátum február 06, 2011, 12:11:38
http://www.kisalfold.hu/gazdasag/magyar_javaslat_az_internetes_szerencsejatekok_szabalyozasara/2202275/

Csak a szokásos...  ;D

"Az MSzSz szerint a második szabályozási alternatíva az, ha nincs külföldi szolgáltató. Azaz a helyi szolgáltató fejleszti és üzemelteti az internetes játékhoz szükséges technikai hátteret."

És ugyan mi akadályozza a "mélyen tisztelt" Szerencsejáték Rt-t abban, hogy a már meglévő, de eléggé szánalmas játékát (lásd: Tippmax) normálissá fejlessze??? Ugyan mi????

Plusz kiadás, amit el akarnak kerülni minden áron. Szart eladni drágán, ez a lényeg mindig s konkurencia meg ne legyen. :crazy:

Tehát akkor nem kell hogy álmatlan éjszakáink legyenek? :D
Ha pl kiutalok MB-re és elmeek 1 ATM-hez és leveszek pénzt, arról tudni fog valaki?(Mármint hivatalos szerv vagy a banknak odaadja a pénzt a MB azt csókolom :D)