Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Maestro90 Dátum október 22, 2019, 11:36:35
Sziasztok!Egy kérdésem lenne.Valaki használta-e már a Referrals programot(refer your friends).Ezt most vettem észre.Arról lenne szó,ha valaki az általam küldött linken regisztrál,akkor a másik aktivitása után kap vmi 20%-ot.Valaki kapott már ezután pénzt?Pontosan mennyit kap az illető?köszi
Aprópénzt a Skrill dijaiból. 10 cent dij után kapsz 2-t kb és úgy tudom, csak pénzküldés/befizetés után, átváltási dijakból nem jár jutalék.

Sziasztok!

A Skrilles kártyaigénylésnek van egy 10€-s díja, de nem tudtam, hogy van 10€-s éves díja is. Rendben van, hogy vonják, csak nem voltam elég tájékozott? :D

Ez mindig is igy volt. Az elso 10euro volt az első eves dij. Egy ev utan levonjak a kovit es így tovább.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 31, 2019, 09:27:37
Ez mindig is igy volt. Az elso 10euro volt az első eves dij. Egy ev utan levonjak a kovit es így tovább.

Áh, okés, köszi!

SMS autentikacios kodok 45 perces kesessel erkeznek meg de csak 15 perced van beirni oket az igenylestol szamitva.
Ezek mindig talalnak uj modszereket hogy alulmuljak a felhasznaloi elmenyt.

Idézetet írta: junglefever Dátum október 31, 2019, 19:29:13
SMS autentikacios kodok 45 perces kesessel erkeznek meg de csak 15 perced van beirni oket az igenylestol szamitva.
Ezek mindig talalnak uj modszereket hogy alulmuljak a felhasznaloi elmenyt.

Nekem tegnap rendben volt, kb fél perc alatt megjött.

Van, amikor meg sem jön. :wall:

Sziasztok !  :)

MasterCard bankkártyám van és a Skrill az elmúlt időben a MasterCard-ról befizetett pénzt automatikusan Non-gambling státuszba teszi és nem lehet befizetni a kártyát. Ezért azt ajánlották nekem, hogy utaljak be a Skrill számlámra és utána már mükődni fog a feltöltés. Kérdésem az lenne, hogy a RapidTransferrel való beutalást követően fogok tudni ugyanúgy fogadószámlára befizetni? Azért lenne ez fontos, mert amellett hogy ugyanúgy 1%-ot számolnak fel sokkal gyorsabb mint 2-3 munkanapos átfutás.

Ha törlöm a fiókot tudok utána másikat nyitni / saját adatokkal /

Ma befizettem bitcoinnal, nem először. Sima alap számlám van, forintos. Erre a befizetett összeg Nem konvertálódott át forintba hanem lett egy Eurós wallet is. WTF??

Be akartam fizetni vele de a hufos walleton nem volt pénz és azzal akarta. 10perc volt mire megtaláltam felül az Euro fült,mert automatikusan nem engedte arról levonni..


Azt hittem a multicurrency csak vipeknek van..

Elején még rendben volt, hogy egy-két alkalommal kért valamilyen azonosítást a belépéskor a Skrill, de most már minden egyes alkalommal... Nonszensz az egész, ha éppenséggel ki és belépsz a számládra - mert valamit elfelejtettél -, akkor egyből azonosítsd magad, miközben 10 másodperccel még az oldalon voltál. Elhiszem, hogy sok a visszaélés és csalás (lásd másik topic), de a normális felhasználókat nem kéne folyamatosan vegzálni, akik eddig eleget tettek az összes azonosításnak és semmi gond nem volt velük éveken át.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 03, 2019, 12:06:57
Elején még rendben volt, hogy egy-két alkalommal kért valamilyen azonosítást a belépéskor a Skrill, de most már minden egyes alkalommal... Nonszensz az egész, ha éppenséggel ki és belépsz a számládra - mert valamit elfelejtettél -, akkor egyből azonosítsd magad, miközben 10 másodperccel még az oldalon voltál. Elhiszem, hogy sok a visszaélés és csalás (lásd másik topic), de a normális felhasználókat nem kéne folyamatosan vegzálni, akik eddig eleget tettek az összes azonosításnak és semmi gond nem volt velük éveken át.

Elméletileg van egy olyan, hogy megjegyzi az eszközt, s akkor nem baszogat annyit.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 03, 2019, 12:30:53
Elméletileg van egy olyan, hogy megjegyzi az eszközt, s akkor nem baszogat annyit.

Van, berakod trusted-be az eszközt amikor belépsz és csókolom.

Idézetet írta: BaXee Dátum december 03, 2019, 12:31:53
Van, berakod trusted-be az eszközt amikor belépsz és csókolom.
Ugyanúgy kéri, hiába lépsz be ugyanazon az eszközön pár perccel később, nem segít semmit sem.

Igen ez igy van egy ideje mar, es nem tudsz vele mit csinalni..