Yobetit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 29, 2017, 10:19:05, jostir
Üdv!

yobetit.com  A sport részen elég szegényes a választék.


Adnak 10€ befizetés nélkül. Kód : FREE10   

Welcome Bonus Pack!

Play now and you will be given a €10 Free Bet, no deposit needed! Make your first deposit of €10 or more and we will double up your money up to €50! T&Cs apply.
€10 Free Bet terms:

    Claim your free bet when registering - no deposit needed
    Minimum odds of 1.55
    You must have settled bets to the value of fifteen times your gross winnings (payout) amount from the whole €10 free bet prior to withdrawing your bonus. Eg if you place €10 on 1.50, rollover is 15 * 15 = €225
    You can split your €10 free bet into multiple bets, for e.g. one of €5, one of €2 and one of €3. The gross winnings (payout) from all bets will be summed up and multiplied by rollover amount for rollover purposes
    Free bet will only be available for 24 hours from registration
    Free bet will be cleared after 7 days of activation

Engem már ki is tiltottak  :D Fogalmam sincs miért

Az mit jelent? Nem tudsz belépni?  Login Failed!

Többször nekem se sikerült. Aztán másik böngészővel beengedett.

Valakit fizettek mar ki innen? :D egy ideig regisztracio utan nekem se volt jo a belepes de most ujra enged

7 nap van a forgatásra?

Azt írják befizetés előtt kell elküldeni a jogsi/útlevél valamelyikét majd kifizetés előtt lakcím igazolást és a befizetésről screenshotot.

Vajon jogsi és útlevél híján elfogadnak személyit is? Illetve mennyi amennyit ki lehet innen fizettetni a bónuszból?

Tudja valaki?

A személyi is jó elvileg. a FAQban írták.

feltettem a 10 eurot egy 2,5ös oddsra. jött is, így most 25 van. mennyit kell megforgatni? ti hogy forgattátok? kissebb oddsal is lehet növelni az egyenleget?

Az első fogadás :  €10 on 1.50, rollover is 15 * 15 = €225  ezt írták.

Nálad ez 10x2,5  az 25 x 15 = 375 össz. ennyit kell forgatnod, de a bonus résznél mutatja egy folyamatjelző is.

Ezért érdemesebb lett volna kisebb oddson megtenni az első fogadást, 1,5 vagy 1,55 körül

150Eurot kikértem az imént, azután hogy elküldtem minden általuk kért képet. Kíváncsi vagyok mennyi idő.

Az első kifizetést 1óra alatt visszadobták mert nem forgattam meg egyszer a befizetés összegét. Miután feltettem a 10eurót egy meccsre és bejött lekértem 158eurót tegnap délután és ma délben hibátlanul kifizettek. 21óra volt :)

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 03, 2017, 14:21:23
Az első kifizetést 1óra alatt visszadobták mert nem forgattam meg egyszer a befizetés összegét. Miután feltettem a 10eurót egy meccsre és bejött lekértem 158eurót tegnap délután és ma délben hibátlanul kifizettek. 21óra volt :)
Skrillre kerted? :)  vagy szamlara mert en is varok egy 100 euroa kifizetesre, nekem is eloszor emiatt visszadobtak :D nem akartam elhinni hogy ennyire korrektek folyamatosan beszeltem veluk, facebokon szinte folyamatosan valaszoltak peldaul par percen belul :D es meg ki is fizetnek akkor, bonuszaik is jonak tunnek, maga a menyorszag eddig ez az iroda, a kinalat az amiben talan javulhatna csak :D


teniszre élőben lehetetlen fogadni ezen a szaron. nagyon sokszor próbáltam. egyszer sem sikerült. mindig failed

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 03, 2017, 17:45:35
teniszre élőben lehetetlen fogadni ezen a szaron. nagyon sokszor próbáltam. egyszer sem sikerült. mindig failed
Igen azt en is eszrevettem.. Sajnos mire lezarna az oddsok folyamatosan megvaltoznak..