Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Chateltem egyet velük,  ;D aztán végén odalyukadtunk ki, hogy 2-3 munkanapon belül akkor megérkezik, noha tudatta velem, hogy szabályba ütközik. Kíváncsian várom... lehet csak nem merte megírni, hogy "azt a pézt már nem látod tesó..." ;)

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy egy-két sportágnál (tenisznél rendszeresen megfigyeltem) miért kerűl fel olyan sokára a kínálat? Általában csak reggelre érkeznek meg a régen ismert párosítások teniszben, más oldalon már meccs után egyből felpakolják őket...
Reggel meg nem mindig van  ideje az embernek megrakni a tippjeit, főleg ha siet...

Idézetet írta: Yuber Dátum április 30, 2010, 01:52:55
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy egy-két sportágnál (tenisznél rendszeresen megfigyeltem) miért kerűl fel olyan sokára a kínálat? Általában csak reggelre érkeznek meg a régen ismert párosítások teniszben, más oldalon már meccs után egyből felpakolják őket...
Reggel meg nem mindig van  ideje az embernek megrakni a tippjeit, főleg ha siet...

Próbálják a legjobb ajánlatot adni, ezért késnek.  ;D

Hogy lehet beállítani a szelvényértesítőt? Nektek se küld emailt ?

Hali

Az lenne a kérdésem, hogy regeltem még pár éve ide, és töltöttem is föl pénzt, na most egy másik bankkártyáról akarok föltölteni és akkor most újra kell regelnim, és így a családnév mindkét esetben ugyanaz lenne, ez nem ütközne szabályba?

Idézetet írta: ibrakadabra Dátum június 08, 2010, 09:19:14
Hali

Az lenne a kérdésem, hogy regeltem még pár éve ide, és töltöttem is föl pénzt, na most egy másik bankkártyáról akarok föltölteni és akkor most újra kell regelnim, és így a családnév mindkét esetben ugyanaz lenne, ez nem ütközne szabályba?

Ne regelj újra! Többféle fizetési módod is lehetséges.


hali részt vettem tegnap Paradise Pokeren egy versenyen, melynek a neve Foci VB 2010. Azt  írták sportingbeten hogy az első 30 ember 1000fto-s fogadást nyer a másnapi VB meccsekre. ma még nem írták jóvá a pénzt, de 4 órától kezdődik az első meccs? szerintetek jóvá lesz addig írva?

Idézetet írta: rajkonnen92 Dátum július 03, 2010, 13:42:42
hali részt vettem tegnap Paradise Pokeren egy versenyen, melynek a neve Foci VB 2010. Azt  írták sportingbeten hogy az első 30 ember 1000fto-s fogadást nyer a másnapi VB meccsekre. ma még nem írták jóvá a pénzt, de 4 órától kezdődik az első meccs? szerintetek jóvá lesz addig írva?

Szia! Ez az összeg nem fog az egyenlegednél megjelenni, mert ez ingyenes fogadás. Lépj a Számlám menüre, azon belül kattints majd a Promóciók ablakra és elvileg ott kellene írnia az ingyenes fogadást.(ezzel majd csak annyit nyerhetsz amennyi az odds pl. 1000Ft-tal megteszel egy meccset 1,4-es odds-szal, akkor csak 400Ft-ot fognak neked jóváírni)
Ha nem találod, akkor szerintem élő chat-en lépj velük kapcsolatba, biztos segíteni fognak


Szia! Ez az összeg nem fog az egyenlegednél megjelenni, mert ez ingyenes fogadás. Lépj a Számlám menüre, azon belül kattints majd a Promóciók ablakra és elvileg ott kellene írnia az ingyenes fogadást.(ezzel majd csak annyit nyerhetsz amennyi az odds pl. 1000Ft-tal megteszel egy meccset 1,4-es odds-szal, akkor csak 400Ft-ot fognak neked jóváírni)
Ha nem találod, akkor szerintem élő chat-en lépj velük kapcsolatba, biztos segíteni fognak


Promóciók
s

-
You have made no predictions.

My Free Bets

Használja ingyenes fogadását most!
Sajnos jelenleg nincs ingyenes fogadása.

Kérem válasszon ki egyet az alábbi ingyenes fogadásai közül egyedi eseményre szánt tétjéhez és azt azonnal jóváírjuk Önnek.

Ahogy megtette fogadását azonnal megjelenik a tranzakció a "Számlám" felirat alatt.

Nyereményei jóvá lesznek írva számláján, ezért azt akár fel is veheti azonnal.



ezt írják.

Akkor azt még nem kaptad meg. :(
Most látom, hogy az online kapcsolat sem elérhető, szerintem küldj nekik egy emailt, nagyon segítőkész az ügyfélszolgálatuk, csak ajánlani tudom őket!

köszönöm a segítséged! küldtem nekik egy e-mailt.

Idézetet írta: rajkonnen92 Dátum július 03, 2010, 14:18:00
köszönöm a segítséged! küldtem nekik egy e-mailt.

Szívesen, remélem megoldódik a problémád! :)

na végre volt online chat is. beszéltem velük, de ugyanzat mondják mint mindig: közvetítjük a problémáját a pókeres kollégák felé, és majd értesítjük..

Idézetet írta: rajkonnen92 Dátum július 03, 2010, 14:34:50
na végre volt online chat is. beszéltem velük, de ugyanzat mondják mint mindig: közvetítjük a problémáját a pókeres kollégák felé, és majd értesítjük..

A szombat esti versenyen nyertem én is ilyen ingyenes fogadást, kb. 1 órája kaptam meg.