Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 07, 2022, 13:38:54Sziasztok!

Van papíron ilyen opció:

08223   D   Ugyanannyi gólt szereznek   1,75
08223   V   Richarlison   3,15
08223   H   M. Depay   4,50

H 1 gólos, V 3 gólos.

Itt szerintetek nem fix a V?
Elsőre valóban jónak tűnik!
Itt szerintem csak az lehet a "veszély" ha egyik se talál be, vagy esetleg 1-1 gólt szereznek valószínűleg ezzel azért számolnak ezért kevesebb az ugyanannyi opció! Bevallom én egyiktől se várom most a gólt! De ne legyen igazam.

Idézetet írta: Admin Dátum december 07, 2022, 10:08:39Normális ember nem akar brazil ágra kerülni.

És azt nem hallottuk még hogy mindig a következő meccsre kell koncentrálni?
Ezzel a felfogással még ráadásul full lenézi a következő ellenfelét egy csapat!
És még annyi, hogy Brazíliában is lehetett egy 7-est gurítani a braziloknak....
Szóval ez gyenge kifogás és nagyon rossz felfogás...
de nem is hiszem, hogy ez motivált volna bárkit is akár spanyol akár más játékost.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 07, 2022, 13:38:54Sziasztok!

Van papíron ilyen opció:

08223   D   Ugyanannyi gólt szereznek   1,75
08223   V   Richarlison   3,15
08223   H   M. Depay   4,50

H 1 gólos, V 3 gólos.

Itt szerintetek nem fix a V?

Vigyázz, mert a tipp leírásában látszik, hogy ez csak a negyeddöntőre vonatkozik, úgyhogy 0-0-ról indulnak, nem 1-3-ról. Tippmixpron is van: VB-DEPAY VAGY RICHARLISON SZEREZ TÖBB GÓLT?(NED-ARG/CRO-BRA)

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 07, 2022, 13:38:54Sziasztok!

Van papíron ilyen opció:

08223   D   Ugyanannyi gólt szereznek   1,75
08223   V   Richarlison   3,15
08223   H   M. Depay   4,50

H 1 gólos, V 3 gólos.

Itt szerintetek nem fix a V?

Tök mindegy, hogy eddig mennyit lőttek, csak a következő körre vonatkozik.  NED-ARG és CRO-BRA meccsre. A legesélyesebb, hogy egyik sem talál be (szerintem). Korrekt szorzók, én nagy értéket sehol sem látok, egy meccsen (vagy ez esetben kettőn) minden lehet. Ha megtenném a brazilt, biztos 10 perc után lerúgnák :D

Kösz, hogy szóltok! Ezt nem láttam! Így sztornó!

Ezek után, ha Marokkó továbbjut a legjobb négybe/vagy nem ....-sztem tökmindegy!
Melyik "európai" várost fogják megsemmisíteni a marokkói szurkolók???


Idézetet írta: Experte Dátum december 07, 2022, 15:52:25És azt nem hallottuk még hogy mindig a következő meccsre kell koncentrálni?
Ezzel a felfogással még ráadásul full lenézi a következő ellenfelét egy csapat!
És még annyi, hogy Brazíliában is lehetett egy 7-est gurítani a braziloknak....
Szóval ez gyenge kifogás és nagyon rossz felfogás...
de nem is hiszem, hogy ez motivált volna bárkit is akár spanyol akár más játékost.

Én valójában nem a csapat gondolatairól írtam, mert szerencsére arra nincs rálátásom, viszont a józan paraszti ész alapjáraton ezt diktálná, nem? Ki akarna Brazíliával összekerülni egy olyan foci-vb-n ahol ők a legnagyobb esélyesek, és mondjuk látván a mostani performanszukat jogosan.

Nekem tetszett Marokkó játéka, meg a büntetőknél is nekik szurkoltam, és én legyek az utolsó aki védi a spanyolokat, viszont a tény az tény.

Persze, tudom, hogy a bukásuk után minden német szimpatizáns dörzsölte a kezét, mert kárörvendönk vagyunk mind, de továbbra is úgy gondolom, hogy nem Spanyolország ejtette ki Németországot, hanem a németek játszottak olyan szarul, hogy egyszerűen nem érdemeltek továbbjutást.

Anglia – Franciaország: Nem fog hazatérni a foci

Csapatleírásainkban egész jól ráéreztünk, hogy Anglia a negyeddöntőig eljuthat, ráadásul sok gólt szerezve tették mindezt. Magabiztosnak tűnik Franciaország is, miközben sérülések nehezítik még a torna alatt is a dolgukat. Klasszikus párosítás!


Idézetet írta: Sound Dátum december 07, 2022, 20:52:42Ezek után, ha Marokkó továbbjut a legjobb négybe/vagy nem ....-sztem tökmindegy!
Melyik "európai" várost fogják megsemmisíteni a marokkói szurkolók???


Mert a marokkóiak csak semmisíteni tudnak? Fiatal, tinédzserek törtek zúztak, ami bárhol bármikor megtörténhet, s érdemes egy picit még informálódni, hogy mi is történt a második alkalommal amikor Marokkó sikert ért el. Nem írom le, inkább hagyom, hogy utánajárjatok.  ;)

Marokkó – Portugália: Ronaldo tönkretehet mindent

Ronaldo a pályán akar lenni kezdőként, de talán már csak hátráltatja a csapatot. Nélküle gáláztak és simán kiütötték Svájcot a nyolcaddöntőben. Nagy halat fogtak eközben a marokkóiak, és a CR-káoszt kihasználva, elődöntőbe jutnának!


Már csak nyolc csapat maradt versenyben a végső trófeáért a 2022-es katari foci-vb-n. Erről beszélget Gavrilo és Bence egy podcast során. Hallgassátok, s ha tetszett osszátok meg másokkal is.


Amennyiben a továbbiakban is szeretnétek hasonló tartalmat megkérünk iratkozzatok fel Youtube csatornánkra!

Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2022, 08:47:36Már csak nyolc csapat maradt versenyben a végső trófeáért a 2022-es katari foci-vb-n. Erről beszélget Gavrilo és Bence egy podcast során. Hallgassátok, s ha tetszett osszátok meg másokkal is.

Ronaldo kapja az ívet, métely lett :D

Meg persze kicsit Giroud is ;D

Számomra hihetetlen, hogy ennyire elképesztően nagyon balf@szok legyenek a bukmékerek. Vagy, persze, a másik dolog igaz: az, hogy tudnak valamit, amit én nem.
A lényeg: az Unibetnél 1.58-ért kínálják azt, hogy gólt szereznek a hollandok.

Ezek a bukik megbolondultak?

Előző két vb-n 0-0- játszottak, ha nézted a meccseket, láttad, hogy egyik csapat rosszabb, mint a másik. Normális csapattal egyik sem találkozott még a vb-n, most derül majd ki, valójában milyen impotens mindkettő. Argentínok elég kevés lövést engednek eleve. Nálam ez olyan 0-0, mint a ház. Farm a tv2-őn, aztán kis konyhafőnök az RTL-en, aztán majd a büntetőpárbajt megnézem.  :)

De ha érzed a holland gólt, ahogy a klasszikus mondja: Oda kell tenni!

Szerintem az odds totál reális, én nem vagyok elfogult egyik irányban sem, így talán reálisan látom. Tény, a monkeyBet nem adna rá ennyit, de a monkeyBet eleve egy köcsög iroda, talán Interwetten kategória, ez az odds a realitás. De mondom, ha érzed, húzd be!

Szerintem a hollandok majd ölik a focit, aztán várnak a lehetőségre, de mivel elég jól kontráz az ellenfél is, nem érdemes nagyon kockáztatni.

Úgy vélem ebből indulhattak ki a bukmékerek, különösen az egyenes kiesés szakaszból Van Gaal miatt: https://hu.wikipedia.org/wiki/2014-es_labdar%C3%BAg%C3%B3-vil%C3%A1gbajnoks%C3%A1g