Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LosGabos Dátum december 07, 2022, 15:50:13Megjelent egy ilyen bónuszom. Tudja valaki, hogy ez mi?

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Nálam is ez volt, a kézilabda ingyenes fogadás lenne (1500Ft kézilabda feljogosító fogadás után 1500Ft ingyenes fogadást ad kézire)
Amikor nem jelenik meg automatikusan a függő ingyenes fogadásoknál, akkor így a bónuszoknál kell aktiválni, ezt követően megjelenik az ingyenes fogadás ajánlatoknál is. Ezután ha fogadsz kézire min. 1.80-as szorzó 1500Ft értékben, azonnal megjelenik az 1500Ft-os Freebet kézire.

Idézetet írta: Mehecske Dátum december 07, 2022, 11:47:07Az itteni játékokban nyert ingyenes fogadások, általában mennyi idő után jelennek meg a számlán?
Szia.
Van azóta valami Update az ingyenes fogadasokkal kapcsolatban? Nálam sem jelent még meg egyik sem 😞

Idézetet írta: Elbado33 Dátum december 09, 2022, 06:23:31Szia.
Van azóta valami Update az ingyenes fogadasokkal kapcsolatban? Nálam sem jelent még meg egyik sem 😞

Igen, alapjáraton a világbajnokság után fogjátok megkapni, de megtörténhet, hogy hamarabb.

A szelvények kiértékelése másnál is baromi lassú? Bet365 klasszisokkal gyorsabb. Van valami turbó gomb? :D

Megjöttek az unibetes bónuszok.  :ok:

Nekem volt 1500frebet a mai meccsre

Kaptam egy ingyenes 3500-as bónuszt a vb mai meccsére. Fogadásépítő, kizárólag. Mar csak élőben tudok rakni. Mire raknatok ti? Mert elképzel~sem sincs.

A ma kezdődő darts vb-re lesz valamilyen promóció?   A korábbi években mindig volt napi szinten , jó lenne idén is valami  hasonló .

Idézetet írta: vukika1982 Dátum december 15, 2022, 08:04:54A ma kezdődő darts vb-re lesz valamilyen promóció?   A korábbi években mindig volt napi szinten , jó lenne idén is valami  hasonló .

Szerintem semmi nem lesz, hisz még az adventi naptár is teljesen kimaradt...

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 15, 2022, 08:23:46Szerintem semmi nem lesz, hisz még az adventi naptár is teljesen kimaradt...

Foci-vb-re koncentrált idén mindenki, mondjuk nem véletlen.

Idézetet írta: Admin Dátum december 15, 2022, 09:45:04Foci-vb-re koncentrált idén mindenki, mondjuk nem véletlen.

Mondjuk én az Unibet foci vb-s promócióitól nem voltam elájulva ...

Idézetet írta: vukika1982 Dátum december 15, 2022, 09:54:44Mondjuk én az Unibet foci vb-s promócióitól nem voltam elájulva ...

Ismerek olyan személyt aki az utóbbi évek adventi naptárjaira panaszkodott/panaszkodik.

Idézetet írta: Admin Dátum december 15, 2022, 10:05:22Ismerek olyan személyt aki az utóbbi évek adventi naptárjaira panaszkodott/panaszkodik.
Jelen :D

Nektek sincs még kint a mai ingyen fogadásos játék? Nekem még a tegnapi meccset mutatja.

#4319 december 18, 2022, 12:43:15, lacii
..nincs még kint nálam sem
viszont kaptam 3500ft-ig  100 % tétnövelőt a vb döntőre
..feltettem egy 5* szorzót,ami így 10 szeres...
még be is jöhet :-)

  Tét:    Ft 3500.00
Oddsok
    5.60   10.20

 Dupla esély - 1. félidő
Argentína vagy döntetlen

Teljes játékidő
Argentína

Gólok száma
Felett 1.5

Szögletrúgások száma
Felett 6.5