Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 12, 2019, 16:22:38, Gorriaran
Sziasztok!

Korábban vezettem már naplót, de időhiány és motiválatlanság miatt abbahagytam. Azóta csak kisebb tétekkel "hobbiszinten" játszottam. De már régóta megfogalmazódott bennem egy célkitűzés, és amint a napló címéből is láthatjátok a 2 milliós határ lesz az.

Csütörtökön vágok majd bele a nagy kalandba, bár kalandnak nevezni hiba lenne, ugyanis nagyon komolyan gondolom és hiszek benne, hogy sikerülni fog. A bank, amit azóta gyűjtögettem 250.000 forintra rúg, ennyit fogok befizetni, tehát megnyolcszorozni szeretném. Az iroda az 1XBET lesz, amit tudom nagyon sokan bírálnak, és bíráltok, de nekem eddig semmi bajom nem volt velük és mivel továbbra is a tenisz a mozgatórugóm olyan irodát választottam aminek nagyon jó a kínálata a szezon hajrájában is, amikor jóformán csak ITF és néhány Challenger verseny zajlik. Nem lesz egységezés, pontos taktika sem, bár megvan a fejemben egy "sablon", de néha ettől szerintem el fogok és el is kell térni.
A meccsek kiválasztása úgy zajlik majd, hogy 1 nappal a meccsek előtt (általában este) írok majd egy pár meccses listát tippel, amiből ÉLŐben fogadok majd. Mindig mellékelek majd képet a fogadásokról, mivel 90%-ban élőtippek lesznek, valószínű, hogy először csak gyorsan beírom a tippet és a tétet a naplóba és később módosítom a bejegyzést a fogadási kép beszúrásával. Elsősorban Single tippek lesznek.

Amolyan "blog"-nak szánom ezt a naplót, mindenképpen tanulságos lesz, ha sikerül azért, ha nem akkor pedig azért, hogy tanulni lehessen a hibákból. Kicsit hosszúra sikerült a bevezetőm, de remélem azért néhányan végigolvassák és követik majd a 2 milliós utamat!

Szerda este jön tehát majd ez első kiválasztott tippsor és csütörtök délelőtt indul a nagy menet!  :cya:

ÖSSZEGZŐ:

Induló tőke: 250 000 Ft
Cél: 2 000 000 Ft
Iroda: 1XBET


Na erre kíváncsi leszek, teniszben én is elég otthonosan mozgok szóval tényleg kíváncsian várom mikre fogsz rakni.
Sok szerencsét hozzá!

a profilkép miatt is szurkolok 😄 hajrá  :beerchug:

#4 november 18, 2018, 00:29:58, Gorriaran
Első nap (csütörtök)
/A tippeket időrendben írtam, nem erősség szerint/

1. Karunaratne - Stamatova V 1,125
ITF-Antalya - 09:30

2. Catarina - Stergiou H 1,31
ITF-Greece F8 - 10:30

3. Bassols Ribera - Vicens Mas H 1,20  :great:
ITF-Castellon - 11:00


4. Spigarelli - Lazaro Garcia V 1,25  :great:
ITF-Castellon - 12:30


5. Federer - Anderson H  1,43
ATP-Masters Cup - 21:00

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*6. Nishioka - Vukic  H 1,19
Challenger-Kobe - 7:20

*7. Adamson - Dijkhuizen H 1,12
ITF-Kuwait - 12:00

*8. Hanatani - Osorio Serrano V 1,23
ITF-Norman - 16:00

Egyelőre ezeket választottam ki, az amerikai, dél-amerikai meccsek még most zajlanak, ezért ott nem látok még párosításokat holnapra. Így még pár meccsel bővülhet a kiválasztási lista reggelig.

Szia!
Drukkolok neked a cèl elèrèsèhez :) . A meccseket egysègtèttel teszed? Illetve mekkora tètekkel? Az nincs feltüntetve.

#6 november 15, 2018, 08:34:30, Gorriaran
1.fogadás

Nishioka - Vukic  2-0 [6-2 ; 7-6]

Tipp: Nishioka  :great:
Odds: 1,18
Tét: 70 000


+12 600


Szerencsére sikerült jól kezdeni, egy viszonylag sima meccsel. Nishioka 2-2 után elhúzott szett és brékelőnnyel, utána kicsit rámijjesztett, de tie-breakben behúzta a meccset.

A következő tipp Stamatova lesz, fél 10 körül kezd. Majd csak élőben fogadok, mert kisebb tornákra nagyon lekorlátoz az 1xbet meccs előtti fogadásokra. Most épp 6500-t engedne csak feltenni rá.

#8 november 15, 2018, 11:44:43, Gorriaran
2.fogadás

Karunaratne - Stamatova  0-2  [6-7 ; 2-6]

Tipp: Stamatova  :great:
Odds: 1,11
Tét: 70 000

+7700


Idézetet írta: Gorriaran Dátum november 15, 2018, 09:51:39
2.fogadás

Karunaratne - Stamatova

Tipp: Stamatova
Odds: 1,11
Tét: 70 000
Ez az első szett elég neccesre sikeredett :D Őszintén szólva ilyen nagy pénzt rakni egy 250k-s banknál elég kockázatos szerintem főleg ilyen kis oddsokra.


Idézetet írta: Betman91 Dátum november 15, 2018, 11:08:37
Ez az első szett elég neccesre sikeredett :D Őszintén szólva ilyen nagy pénzt rakni egy 250k-s banknál elég kockázatos szerintem főleg ilyen kis oddsokra.

Addig jó,míg csak necces.  :)
Tudom , hogy jóval a normálisnak mondható 5%-os tét felett vagyok, gondoltam is, hogy lesz aki megemlíti. Inkább a kis oddsos biztosabb meccsekre akarok rakni az elején, míg kicsit feljebb tornázom a bankrollt. A meccseknél, tippeknél inkább óvatosabb vagyok, a tétnél bátrabb.

Idézetet írta: Bentley0917 Dátum november 15, 2018, 11:32:07
Ez jött végülis?

Igen, végül 2-0-val nyert Stamatova, az első szett nagyon necces volt, a második már sima.
Az előző kérdésedre válaszolva még: nem egyenlő tétekkel rakom majd a meccseket, inkább attól függően határozom meg a tétet, hogy mennyire biztosnak látom a tippet és mennyi benne a value.

* Catarinát végül kihagytam, nem szeretek hazai játékos ellen rakni. A spanyol csajok meccse meg csúszik esőszünet miatt.
A következő tipp így Alec Adamson lehet, aki egy fiatal amerikai srác. Az egyetemi évei után idén már teljes koncentrációval a profi tenisz felé fordult. ITF-szinten elég tehetségesnek tűnik a srác és simán kellene vernie a holland Dijkhuizent, akiben már fele annyi tehetség sem látszik.
Itt is elég kicsi az odds, 1,10-1,15 között tudom elkapni valószínűleg.

Nem kötekedésből írtam, mert gondolom élőben azért figyelemmel kíséred a meccset szóval ha valami gebasz lenne azért tudsz valamennyi pénzt bebiztosítani.

#14 november 15, 2018, 13:24:57, Gorriaran
Idézetet írta: Betman91 Dátum november 15, 2018, 12:24:56
Nem kötekedésből írtam, mert gondolom élőben azért figyelemmel kíséred a meccset szóval ha valami gebasz lenne azért tudsz valamennyi pénzt bebiztosítani.

Tudom, nem is annak vettem. Jó is, ha írtok észrevételeket, tanácsokat. Abból is csak tanul az ember.