hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


október 16, 2013, 23:12:19, hubika88
Szevasztok

Most kezdtem itt az oldalon aktivizálódni, aztán most úgy döntöttem h indítok egy naplót, főleg h nyertem 25 eurot a góltotón.. lesz itt minden szar.. tenisz foottball kézi kosár netball
aztán majd meglátjuk mi lesz, de tuti nyerek mer kell a pénz balatonra :D

#1 július 11, 2013, 09:18:58, hubika88
Na kezdem egy jó kis tenisszel, szinte csak az lesz, ha nem nézek el egy-két meccset tippjátékból

1   Jeremy Chardy   Jeremy Chardy v Michael Berrer
(Mérkőzés győztese)   07/10/2013   Egyik sem   1.25   Függőben

2   Nicolas Mahut   Tim Smyczek v Nicolas Mahut
(Mérkőzés győztese)   07/10/2013   Egyik sem   1.28   Függőben
3   Lleyton Hewitt   Prakash Amritraj v Lleyton Hewitt
(Mérkőzés győztese)   07/10/2013   Egyik sem   1.11   Függőben


-kb 130 hely a világranglistán, és a német negatív salak mérlege miatt húzom a hazait
-Mahutot láttam játszani, elég meggyőző, mondjuk Smyczekkel tegnap pont jól beszoptam, de kétszer nem baszik ki velem, amúgy is keveset játszik füvön most már kikap, itt is a francia nyer
-Hewitt egyik kedvenc, füvön ilyen holmi 308-ik indiai nem veri el


második szeló

1   Rajeev Ram   Michal Przysiezny v Rajeev Ram
(Mérkőzés győztese)   07/10/2013   Egyik sem   1.50   Függőben

jó kis single, ráadásul 1,5-ért, bónusznak is jó, ez a lengyel egy fasz, majdnem leszopatta egy 15 éves kölyök, kb azért nem nyert mert utolsó gémre már járni sem tudott, ellenben Ram, aki egész megbízhatóan űzi


harmadik

1    felett 22.5   Jack Sock v Jan Hernych
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/10/2013   Egyik sem   1.72   Függőben
2    felett 21.5   Grigor Dimitrov v Filippo Volandri
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/10/2013   Egyik sem   1.83   Függőben

3    felett 22.5   Florian Mayer v Gael Monfils
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/10/2013   Egyik sem   1.90   Függőben


miért ne lehetne sok játék, meg 3 szett ezeken a meccseken? :D
* azért mert monfils szétgyilkolta mayert, elég szerencsétlen nap ez a mai, de még jó lehet a vége

#2 július 10, 2013, 23:44:32, hubika88
na Chardy lefőtt, de Mahutot meg Hewittot betolom 3 euroval meg a női ebről a svédeket 1xbe, közben 1 eurot is buktam élőben
ha élők sülnek (sülni fognak) akkor lövök képet róla.. a tenisz overekben nagyon bízok még meg Ramban

*véletlen elbasztam, és Isnert húztam Mahut helyett úgyh IMA

nem hiszem el magam, ilyen amatőr hibát, 1-0 Ram vezetésnél még rákúrtam 3-at, és kikapott.. 5 euro kapa azzal, svédek 11est kihagyták, remélem nem kapnak ki, Isner behúzná akkor annyira nem lenne szar a nap..
holnap javítás

mondhatjuk hogy Isner megmentett, így nem 15 eurot basztam el, hanem csak 9 felet :D
mindegyik egyen ment, nem is lepődök meg ezen, de ezt a rpprzyzdzsdasd lengyel gyereket megint veretem :D
chardy is nagyon jól ment, csak rossz fele, ezért lett - a nap :D

ma is tenisszel űzöm, meg megpróbálok vmi atomtutit tenni el visszavágókra
amit eddig néztem verdasco, haas, meg mahut

#5 július 11, 2013, 20:31:15, hubika88
ma egyet durrantottam az jött is, de Haast védtem 1,5 euroval (kicsit halovány volt néha) de + az a lényeg

este lehet még a Mahut, Német nők kombót megteszem
* meg is tettem őket, németet ázsiai hendivel, vagy push lesz vagy nyerek vagy nem nyernek a németek és én sem


Ez a női foci szarabb mint gondoltam, ilyen egymás elleni meccsek után ki gondolta volna h 0-0 lesz, hát én nem ezért újabb szopás (mondjuk két 11est nem adott meg a spori)

élőben próbálok vmit kihúzni a Mahut meccsből

holnap viszont Isner, Hewitt nagyon izmos kombónak tűnik

#7 július 13, 2013, 14:19:37, hubika88
ezt raktam még tegnap este 3/4es kombiba

1    felett 22.5   Fernando Verdasco v Nicolas Almagro
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/12/2013   Egyik sem   1.80   Függőben

2    felett 21.5   Grigor Dimitrov v Juan Monaco
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/12/2013   Egyik sem   1.72   Függőben
3    felett 21.5   Gael Monfils v Philipp Kohlschreiber
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/12/2013   Egyik sem   1.72   Függőben

4    felett 22.5   Albert Ramos v Carlos Berlocq
(Összesített játékok - 2 esélyes)   07/12/2013   Egyik sem   1.80   Függőben


11 euro környékét nyernék, ha jönne mind


Isneren pedig 25,5 a határ a gémekre, ez elgondolkodtat, de sztem behúzza a címvédő
4,45€-val megy ez a duo





hát a tegnapi overek nem úgy sültek, ahogy kellettek volna, Dimitrovnál gondoltam h egy szettet elhoz, de hogy kettőt és ilyen simán, na meg h Monfils is így lefő.. esélyesebbek kikaptak ahol overt húztam sajna, pedig nem volt rossz tipp

tegnap élő is volt, nem egészen az én műfajom főleg ez a női és a diák.. külön-külön is rossz de így egybee :'(

a tuti kombóm jött, de voltak meleg helyzetek :D úgyhogy tegnap nem volt vészes nap


továbbűzöm a dolgokat, talán a tenisz lehet az én világom itt az uborkaszezonban, meg ha beindulnak a top bajnokságok akkor is.. jövőhéten is 500as torna Hamburgban hmm jókat lehet fogni majd ott.

kicsit később írom most de, annyi időm volt h a tegnapi napot leírjam mi történt

fognini,mahut
ugye fognini már vége, 1,33ért nap giftje (főleg így utólag :D ), de sztem a tornát is nyeri holnap is rakom
mahut meg sztem jobb mint russell, régóta nézem, füvön kurva jó


az overek pedig
dimitrov-verda: már időközben ez jött, dimitrovot csipázom (bnőjét mégjobban  ::) ) reméltem a 3 szettet, de kettőben is jött volna

isner-hewitt: isner adogatása elképesztő :D ász-ász hátán, de a fogadása meg vmi retek szar, hewitt meg rutinos is füves is, adott az over

debakker-berlocq: itt a bukiknál utóbbi az esélyes, nálam debakker egy szettre mindenképp jó lehet, így az over is beakadhatna két TB-t kérek :D

most meg megnyerte Verdasco, sztem őt is csapatom holnap a döntőben




asszem ezt az overes dolgot hagynom kéne, pedig ez is jól kezdődött. .:S

Tegnap este még feltettem egy Isner, meg egy Svéd -3 duót, igazából mind a kettőt "loptam"
Svédeket elöször -2re akartam csak de 1,3 volt a kettő között, és ha nyernek 3-mal mért ne nyernének 4-gyel is, be is jött (ha 3-0) akk push

Isnert meg guru elemzésben láttam, valszeg leüti Hewittot a pályáról, de mind a kettő newporti meccset elmosta az eső, és egyikre ő kell másikra meg Mahut, úgyh most nem tudom hogy gazdálkodjak de

Verdasco, Halep, Németország ezt teszem kérdés mennyivel

#12 július 14, 2013, 20:06:46, hubika88
verdasco te szeméééét

1   Felett: 0.5   Keflavik v Breidablik
(Mérkőzés gólok - további piacok)   07/14/2013   Egyik sem   1.25   Nyert
2   Felett: 2.5   Caen v Le Havre
(Mérkőzés gólok - további piacok)   07/14/2013   Egyik sem   1.25   Nyert

3   Felett: 1.5   VfL Osnabruck v Werder Bremen
(Mérkőzés gólok - további piacok)   07/14/2013   Egyik sem   1.20   Függőben


csakhogy ezt is egy vigye el, meg az overesemet is, meg h Isner is lefőjön fáákkk
*többi félidei mcecs amit nem mertem, azokon vagy 3-4 gól is esett.  :bash:
kibaszott dühítő h minden egy meccsen megy, de fordulni kell a kockának lassan, jövőhéten két tenisz torna ott kell alakítanom

1 euroval betolom a newporti döntőt overre, meg a német csajokat vmi ázsiai hendire, aztán ha ez se jön én nem tudom micsinálok..

Ja amúgy elfelejtettem beírni h 3 euroval ment az a trio amit verdasco elbaszott, amúgy akkora balfasz volt, h 1 méterről beleverte a hálóba vagy 5* meg ilyen amatőr hibák

a német 0-0 után gondoltam h mégegyszer nem lehetnek ilyen szarok, nem nagyon kellett izgulni, aztán viszont a teniszen.. mahut a sírból hozta vissza úgyh köszi  ::)

egyébként mindig egy órával korábbra írja a bet a dátumot, sztem elbasztam vmi GMT beállítást

#14 július 16, 2013, 21:01:36, hubika88
Tegnap volt egy kis pihi, nem is találtam olyan jókat meg az agyamnak is kell kis relaxx nyugis nap

1   Jeremy Chardy   Dmitry Tursunov v Jeremy Chardy
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.50   Függőben
2   Victor Hanescu   Blaz Kavcic v Victor Hanescu
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.36   Függőben

3   Benoit Paire   Albert Montanes v Benoit Paire
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.61   Függőben
4   Robin Haase   Diego Sebastian Schwartzman v Robin Haase
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.50   Függőben


Chardy kétszer egymásután nem fog megszopatni :D

1   Gael Monfils   Gael Monfils v Andrey Golubev
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.18   Függőben
2   Carlos Berlocq   Carlos Berlocq v Matthias Bachinger
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.28   Függőben
3   Nicolas Almagro   Tobias Kamke v Nicolas Almagro
(Mérkőzés győztese)   07/16/2013   Egyik sem   1.16   Függőben


ez meg ilyen tutkósabb, majd meglátjuk mi sül ki belőle