Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudnátok írni Magyarországról korlátozás nélkül elérhető sport exchange oldal(akat)? Betfair-en kívül. Az oroszokat nem piszkálnám, a smarkets-cel szemezgetek.

#241 szeptember 02, 2018, 01:14:49, oldsmuggler
Hi!
A "KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!" topicba per pillanat nem lehet írni? mert hiányzik a "válasz" gomb.

Sziasztok,

Érdeklődnék hogy tudtok e olyan irodákat mint anno volt a bwin és sportingbet hogy folyamatosan küldi hogy fizess be kapsz érte plusz pénzt. Winmasters Unibet bet365 nem éppen jellemző rá. Sportingbull nyomja most ugyan ezt de rajta kivül van e még ilyen iroda a piacon ahol nem évekbe telik kiforgatni egy ilyen bónuszt?

Ilyent a jelenlegi magyar piacon nem fogsz találni.

Sziasztok !
Segítséget szerenték kérni!
Van a Skrill számlámon 3300 ft amiből 1500 ft az itt nyert tippjátékból kaptam és feltettem 1800 ftot hogy feltehessem az unibet sportingbull winmasters irodak valamelyikére mert itt ez a legkisebb összeg,de azt irja hogy csak az 1500 ft hasznaálhato fel szerencsejatekra pedig ott irja hogy 3300 az egyenlegem,es nem birom feltolteni igy, mi a teendő valakinek valami ötlet esetleg? köszönöm előre is a segeitsegeket valaszokat !

Idézetet írta: trizna17 Dátum december 28, 2018, 17:03:08
Sziasztok !
Segítséget szerenték kérni!
Van a Skrill számlámon 3300 ft amiből 1500 ft az itt nyert tippjátékból kaptam és feltettem 1800 ftot hogy feltehessem az unibet sportingbull winmasters irodak valamelyikére mert itt ez a legkisebb összeg,de azt irja hogy csak az 1500 ft hasznaálhato fel szerencsejatekra pedig ott irja hogy 3300 az egyenlegem,es nem birom feltolteni igy, mi a teendő valakinek valami ötlet esetleg? köszönöm előre is a segeitsegeket valaszokat !


Vegyél rajta bitcoint az exchange fül alatt, aztán váltsd vissza a bitcoint forintra. Kicsit ugyan vesztesz az összegből, de így felhazsnálhatod az egész egyenlegedet gamblingre is

Köszönöm a segítséget,de tudnál segiteni azt hogy kell ?

remélem nem csináltam hülyeséget beadott valami bitpay oldatl es kifizetesre var 15 perctol szamol vissza


Nem értem milyen ismerősről van szó ? én csak át akarom váltani a pénzt hogy szerencsejatekoldalra is felbirjam rakni azt az összeget ami skrillen van mert csak a felét engedi az meg kevés

Belépsz  skrilledre, és a bal oldali kis menüsorokban kiválasztad a "crypto" fület, (kép) és ott pedig átváltod a forintodat bitcoinra, majd pedig vissza...utána már engedni fogja a befizetést

Hi!
Van-e olyan iroda amelyiknél létezik a "Mindkét csapat kap kártyát" (Both teams to receive a card) opció?
Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 13, 2021, 14:11:00
Hi!
Van-e olyan iroda amelyiknél létezik a "Mindkét csapat kap kártyát" (Both teams to receive a card) opció?
Köszi a válaszokat.

Bet365-ön van külön is ilyen opció, illetve fogadáskészítőből akármennyi lapot össze tudsz kombinálni (de persze csak ha van a meccsnél lapos piac egyáltalán)

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 13, 2021, 15:09:54
Bet365-ön van külön is ilyen opció, illetve fogadáskészítőből akármennyi lapot össze tudsz kombinálni (de persze csak ha van a meccsnél lapos piac egyáltalán)

Köszi Carpeks :ok:

Hi!
Olyan oldalt(oldalakat) keresek ahol a tv által nem közvetített meccseket lehet nézni jó minőségbe és telje képernyő méretben (nem a Bet365-ön).
Tud valaki segíteni?