gyűjtő oldal vip tippek - próba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lpetee888 Dátum január 21, 2017, 15:51:57
-Werder Bremen - Dortmund Over 2.5 (1.44)
-Real Madrid - Malaga Over 3.5 (1.62)

Ncis talán picit nyers volt az elején, de ő is csak jót akart. Szóval az általam kiemelt tippeket kiajánlani, na ahhoz tényleg pofa kell  :) Függetlenül attól, hogy jött vagy nem jött...
Remélem, azért a BVB meccsét nem a korai gól után küldték, mert az lenne csak igazi pofátlanság.
Én például tán életem egyik legrosszabb írásában (utólag is elnézést) -főoldalon megtalálod- kiajánlottam a BVB meccsre a 2.5 overt, Elárulom neked, mikor megtettem, szinte szégyelltem magam, hogy ennyire vagyok képes. (mondjuk mentségemre szolgáljon, ebbe a körbe nem is volt több...) És az tök ingyenes. Ezért pénzt kérni, és ezekért pénzt adni nem szabad. Itt nem is arról a 10-15 dolcsiról van szó, ez elvi kérdés. Sok 10 dollárból lesz 100, sok 100-ból több ezer. És nem neked, hanem neki, vagy nekik. Közben meg ezek annyira snassz, kommersz tippek, hogy én szégyellem magam miattuk.

Kérlek félre ne érts, itt senki sem akar neked rosszat! Csak nem ez a járható út. De majd idővel rájössz.
Járd a saját utad a sportfogadásban is!

Például ma volt a csajoknál sífutás, 10 km-es kinn volt Östberg és Kalla h2h-ban utóbbira 2.60-as odds. (unibeten) Value volt, hisz szabad stílusban futottak, Kalla ebben erősebb, és egyre jobb formában van, mondhatni, hogy lassan a 'régi' lesz. Valami légzésproblémája volt (pontosan én sem tudom, hogy mi), amiért pl. a TdS-re nem volt még toppon, de többször nyilatkozta, hogy egyre jobban érzi magát. Már a Tour de Ski-n, amit be is fejezett, hisz ő is érezte, hogy visszaköltözött bele az erő, és gyűjtötte a km-eket. Érezte, mondta, és ami fontos, látszott, hogy semmi baja már! Ma ráadásul Svédországban volt a verseny(hazai pálya), míg Östberg már a TdS végére térden járt, magyarul nagyon elfáradt. Nagy value volt Kalla így H2H-ban mosolygós volt a verseny előtt, korábbi nevezzük ex-barátja is sokat segített neki az elmúlt időszakban, szóval nagyon bíztató volt Kalla formája e verseny előtt, és bizony Östberg bár egyre jobb hosszú távon is, egyenkénti nem az erőssége, és nem is volt formában, gondolom a vb-re 'pihen'.

Na, de nem is akarom húzni, szóval, ha már valamiért fizetek/fizetnék, akkor én valami ilyesmit várnék. Nem a legnagyobb közhelyes tippeket, mint overre venni a Madridot, a BVB-t a Barcát stb... És itt tényleg nem arról van szó, hogy most épp a BVB jött, a Real meg nem...

De lehet neked van igazad. és a puding próbája az evés, vagy hogy is van ez. Sok sikert kívánok, és nehogy véletlenül támadásnak vedd!  ;)

hi

isten ments, hogy támadásnak vegyem!
a fent leírtakkal egyet értek. soha nem fizettem elő olyan oldalakra melyek tippeket adnak mert (ahogy mindenki) én is tudok 10 olyan tippet fél perc alatt mondani amelyből biztos, hogy 3-4 jönni fog a többi meg nem.

A lényeg, hogy ezt az oldalt megtaláltam és ezen keresztül kisebb "kidobott pénzzel az ablakon" tudom azt a mindenki által ismert tényt bizonyítani, hogy ezen oldalak tippjei mit érnek vagy mit nem érnek. ezt az összeget nem sajnálom rá, mint mondtam másra is kidobom ugyanúgy mint más. Az egy másik kérdés, hogy ezzel az összeggel egyébként mit/kit támogatok... de ez egy másik kérdés

egy szó mint száz még ez a hónap a kíváncsiságom kielégítésére rámegy aztán visszatérek a jól "megszokott" kis taktikámhoz

Köszönöm a leírt és remélem a jövőben leírt véleményeket, építő jellegűnek, valamint számomra értékesnek tartom őket

köszi
hajrá-hajrá

#17 január 22, 2017, 17:24:06, lpetee888
köszönöm az ötletet Bentley0917 rá fogok nézni

ma ne sok időm lesz (mert a gyerkőcökkel vagyok) majd telefonon keresztül megpróbálom feltenni ami jön - de ettől függetlenül szívesen olvasom az ötleteket, hozzászólásokat és nem utolsó sorban a vélemyényeket

a trixie-nek az alapja fogadás után (az excel szerint) 18.482.- egység a következő (4X231)

összesen 3 single jön és (elméletileg) egy ticket, majd valahogy külön próbálom feltenni (lesz BC1, BC2, OB, és a ticket) és ezen kívül van még 3 CR, BW, IB - így vannak a táblázatba, nekem könnyebb a statisztikát csinálni így

ez jött eddig
BC1
Juventus - Lazio 1/1 (2.40) (2-0/2-0)

BC2
Pescara - Sassuolo over 2.5 (2.00) (1-3)

sok szerencsét
hajrá hajrá

#18 január 22, 2017, 17:22:03, lpetee888
Hi

Az új
OB
Cremonese - Piacenza Over 1.5 (1.33) (HT 1-1)
Jumilla - Villanovense Over 1.5 (1.44) (1-1)

Hajrá hajrá

#19 január 22, 2017, 21:29:14, lpetee888
hi mindenki

a 3 single tipp fentebb leírva a ticket nem jött még meg

a másik 3 oldal amit a nem "ellenőrzött" (nem rendelkezem csak minimális statisztikával, és náluk sem elérhetőek azok)

a következő single ami jött
BW
real sociedad - celta vigo over 2.5 (1.91.) (1-0)

még kell a CR, IB, na meg a ticket

legyen a trixie (ami csak kettes most) a rendelkezésre álló tippekből (juve meccsel kellet volna trixie-be de nem egyszerre jöttek, így az már elindult)

real sociedad- celta vigo over 2.5 (1.91.) (1-0)
Pescara - Sassuolo over 2.5 (2.00) (1-3)
3X308

sok sikert
hajrá-hajrá

hi mindenki

egyébként elég sokan butaságnak tartják a kísérletezésemet melyről ide-ide bökök egy kis szeletet
vannak saját tippjeim, saját fogadási taktikám, saját bankroll védelmem és van saját (2 éve - ami lehet nem túl sok) vezetett statisztikám.

nem ezeket a meccseket fogadom fő profilba, teljesen más jelleggel készítem a ticket-jeimet. Pl.: hétköznap soha nem fogadok nagyobb összeggel mert nem jönnek az eredmények (ezt mutatja statisztika), saját magam választom ki a hétvégi mérkőzéseket és azokat szűkítem, finomítom (egy hétvége 5-6 ticket)

van egy teljes hétvégére vonatkozó de azt már nem engedi feltenni


a teljes hétvégi

sok szerencsét
hajrá-hajrá

#22 január 22, 2017, 21:29:51, lpetee888
hi mindenki

a CR nem is lesz mert már elkezdődött amikor küldték volna így el se küldték

a IB single tippjét elküldték de nem volt időm megnézni és már megy, így mutat

Getafe-Mirandes HT/FT 1/1 2.50 1/X

sok szerencsét
hajrá-hajrá



hi mindenki

Az olaszok csak megtréfáltak a hétvégén 2x is

Na az estiek közül az egyikbe meg a green bay ...... bele :)

holnap jövök a kapott tippekkel

jó éjt sok szerencsét
hajrá-hajrá


#24 január 23, 2017, 20:57:55, lpetee888
hi mindenki

ma ez jött

BC1
       Sporting B - Covilha | over 2.5 (2.25) (1-1)

BW
        Alanyaspor - Besiktas over 2.5 (1.65) (1-4)

CR
        Alanyaspor - Besiktas 2/2 (2.20) 2/2

OB
        Jong Ajax - Almere City Over 2.5 (1.44) elmaradt
        Adana Demirspor - Samsunspor 1X (1.30) (1-0)
+1
        Achnas - Doxa 1 (2.20) (2-0)

trixie (4X227) alap - 18.123.-

Sporting B - Covilha | over 2.5 (2.25)
Alanyaspor - Besiktas 2/2 (2.20)
  Achnas - Doxa 1 @2.20

sok sikert hajrá hajrá


#25 január 25, 2017, 09:21:12, lpetee888
hi mindenki

a mai:

BC1:
         WBarrow - Lincoln City over 2.5 (2.00) (3-0)

BC2:
        Reading  - Fulham over 2.5 (1.85) (1-0)

BW:
        Reading - Fulham Over 2.5 1.80 (1-0)

OB:
      Napoli - Fiorentina Over 2.5 (1.60) (1-0)
      Genk - Kortrijk 1 (1.53) (3-0)

CR:
      Barrow - Lincoln City over 2.5 1.90 (3-0)

ticket nincs helyette másik oldalról küldtek (bónuszt):
     Oostende - Charleroi 2-3 goals 2.00 (1-2)
     Brighton - Cardiff GG 2.00 (1-0)
    Zulte Waregem - Mouscron (1.50) (1-0)

trixie: ala 18.223.- egység azaz 4X228
erre gondoltam:
                      Zulte Waregem - Mouscron (1.50)
                       Reading  - Fulham over 2.5 (1.72)
                       Napoli - Fiorentina Over 2.5 (1.56)



hááát nem tudom

van még egy pár nap javíthatnak még rajta :)

2 napja van egy ticket-eket adó oldal majd ha lesz ma is érdekességként felrakom

sok szerencsét mindenkinek
hajrá-hajrá

#27 január 27, 2017, 08:14:30, lpetee888
hi mindenki

BC1: ma nincs         

BC2:
        AZ Alkmaar - Heerenveen  BTS & over 2.5 1.85

BW:
        Lokeren - Gent BTS 1.85

OB:
      Juventus vs AC Milan 1 1.44
      Monaco vs Nancy 1 1.36


CR:
      Monaco - Nancy over 2.5 1.75

a mai bónusz
      Eibar - Atletico Madrid 2  1.85

trixie: alap 17.312.- egység azaz 4X216
erre gondoltam:
                     Lokeren - Gent BTS 1.82.
                     AZ Alkmaar - Heerenveen  over 2.5 1.56.
                     Eibar - Atletico Madrid 2  1.85


sok sikert
HAJRÁ-HAJRÁ
                     

hi mindenki

tegnap nem bírtam írni, de jobb is :)

ha jön ma majd felteszem

hajrá-hajrá

#29 január 27, 2017, 23:40:50, lpetee888
hi mindenki na ez jött
elég szerény

teljesen új oldalról jött.

Troyes - Le Havre: 1X 1.27
Frosinone - Brescia: 1X 1.09

Tractor - Sazi Tabriz: 1 (0-0)
Eindhoven - Waalwijk: 1X 1.25

ez is újról
Ajaccio - Laval 1 @2.00 (1-1)

a régiekről csak egy jött (egyenlőre) érdekes.....

OB:
Marseille - Montpellier 1 (1.80) (5-1)
Aberdeen - Dundee FC 1 (1.38) 3-0


sok sikert ha véletlenül lesz még kiírom

hajrá-hajrá