Csak a rulett!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nah vagy beindul vagy nem.....
Sok próbálkozás, kudarcok, hibák után úgy érzem (sokakkal ellentétben) a rulett a számomra üdvözítő online játék. Jelenleg is saját stratégiámon dolgozok miközben mikrotétes játékkal a sportingbetet szomorítom..... Most ott tartok, hogy egy hónapja nem volt vesztes napom (kb meg 12x-tem a kezdőtőkémet) és éppen a második játszótér (kaszinó) indítását egyengetem. Jelenleg nagy szórásokkal napi 1000-1500 ft a tiszta nyereségem, ezt a két kaszinóval sem szeretném egyenlőre napi 2000 fölé vinni sokkal. Sokan a kezdetek után túl hamar lesznek mohók és ez okozza a vesztüket......
Dolgozok egy "rulett alapelvek" féle íráson is, ott pontokba szedve írnám le a játék nyereséges műveléséhez szükséges alapvetéseket.

A játékom alapja a megfontolt mankroll menedzsmnet. Nem emelek alaptétet semmiképp (néhány kivétel előfordulhat de nagyon körültekintően) míg a kaszinóban lévő pénzem el nem éri az alaptétem 500x-át! Elkülönítem a játékra igénybe vehető teljes összeget (ez SKRILL számlán van) és a kaszinóban lévő pénzt. Ha elérek egy megfelelő bankrollt a kaszinóban akkor egységesen növelem az ott és a skrill számlán lévő pénzem. pl. a sportingbeten 2500 ft a minimum kivehető összeg, tehát minden megnyert 5000 forintból a fele marad növelni a bankrollom a másik fele megy ki a számlámra.

folyt köv......

 Na meg van a második számlám, amit a berclicen kezdtem. Valahogy rossz érzésem volt ma és tegnap de nagyon egyszerű és rövid játékkal az 1600 ft megvolt ma is. Holnaptól azért ennél több (minimum 2000ft-ot tervezek)
és ez még nagyon a kezdet!

Leírod a stratégiád? Megpróbálnám én is egy kisebb rollal. Élő rulettet használsz vagy szoftvert?

Idézetet írta: Makitojás Dátum január 31, 2017, 22:53:55
Leírod a stratégiád? Megpróbálnám én is egy kisebb rollal. Élő rulettet használsz vagy szoftvert?

Kizárólag online (de nem live) asztalokon játszok, ahol van free spin is.
A stratégiámmal kapcsolatban, nem tudok egy biztos módszert leírni neked! Hülyén hangzik de nem hiszek a csalhatatlan rulett stratégiában, abban az értelemben biztosan nem, hogy ha ez jön ki rakj erre ha meg ez az ismétlődés akkor erre. Ilyen nem létezik. Amit én a "stratégiámnak" nevezek az sok ismert stratégia egy-egy eleme, egybegyúrva a tapasztalataimmal és a megérzésemmel. Akár tétenként is más szisztémát használok. Ha tényleg érdekel a dolog akkor privátban írok pár példát.
Egyébként sokat ruletteztél már?

Az első 20 napon (január 31-ig) röhejes 3000 ft kezdőtőkével csináltam 42000 ft-ot. Most már két kaszinóval kezdem a februárt és a minimum előirányzott bevétel 50000 ft vagy inkább a 100000 bankroll (az eső havi 42K val együtt természetesen). Ha ez meg van akkor tovább növekszünk.....
Mindez laza, óvatos napi max. 30-60 perc játékkal.

Első hozzászólásomban említettem valami "rulett alapelvek"-et!
Először arra gondoltam egyben feldobom de talán jobb ha pontonként teszem ki.
Látom páran ránéztek az oldalamra, ha van megjegyzés, vélemény az egyes pontokról azt nyomjátok bátran!

RULETT ALAPELVEK I.

AMI VAN!

Mindíg csak abból játszatok ami van!
Amit sörözésre szántál, vagy valami kütyüre az autódban vagy csak simán a saját "dugipénzed" de semmiképp a rezsipénzből, a hitelre félretett lóvéból vagy a gyerek érettségi ajándékára szánt összegből! Olyan pénz legyen amit ha elveszítesz az persze nem esik jól, de nincs befolyása a háztartásodra!

Régen ruletteztem totál amatőr szinten, mindig betoltam 1 egységet a pirosra ha vesztett a duplája következett. Ezt mindenki kipróbálta szerintem. Nekem összejött pár ezer forintból 80 ezer majd ahogy lennie kellett egy szép napon elbuktam az egészet. :D Ha leírod az alapokat amiket használsz vagy példákat szívesen kipróbálnám megint, 2-3 ezer forintot most is rászánnék a dologra. :)

Még annyi, hogy a rulett szoftverekben nem bízok, viszont a live asztaloknál 1 eur a minimum. Az a 10eur rollhoz kicsit soknak tűnik. Mekkora tétekkel éred el napi 1500 ft-ot?

Idézetet írta: Makitojás Dátum február 01, 2017, 12:08:59
Még annyi, hogy a rulett szoftverekben nem bízok, viszont a live asztaloknál 1 eur a minimum. Az a 10eur rollhoz kicsit soknak tűnik. Mekkora tétekkel éred el napi 1500 ft-ot?

Szóval real kaszinókban nyomod? Hát sajnos az tök más terep, más lehetőségekkel és szisztémákkal és őszintén ahhoz semmit sem konyítok. Ha 1 euro az alaptét akkor szerintem felesleges egy százas alatt próbálkoznod, illetve össze jöhet egyszer de akkor lóvét felnyal és iszkiri. De mégegyszer mondom ahhoz láma vagyok és az egész más!

Én csak online nyomom és 3000 ft kezdővel és 25 ft alaptéttel kezdtem, sőt még most is csak ritkán megyek feljebb.

Mit értesz az alatt, hogy "nem bízol" a szoftverekben? Félsz, hogy becsapnak? Egy jól bejáratott kaszinóban ahol van minimum tét (sportingbeten van 1 ft-os asztal is) 1-2 ezresből kockázat nélkül kipróbálhatod magad. Persze ha bizalmatlan vagy akkor kár is leülnöd.

Most pár napig szünetelek....
Elcseszett módon lekapott az influenza, így nincs értelme játsztani...... :cya:

Nah itt vagyok ismét. Sajnos telefonvásárlás miatt nulláztam a számlámat (behalt a régi) szóval az alapoktól 5000ft al nekiindulok.

Mit tettek ezek a töketlenek???? :bash: :redchug: :noway: :noway: :noway:
A spotingbet új felülete enyhén szólva egy HULLADÉK! Eddig a 8 gb memóriámmal a rendben tartott linux és windows operációs rendszeremmel kiválóan tudtam játszani. Az oldal gyors, stabil és megbízható volt. Most? Ezer év mire egyáltalán a főoldal betölt, ami különben ronda is mint a bűn a játékok pedig nem vagy rendkívül sok várakozás, szöszölés után indulnak és akadozva nehezen mennek illetve gyakran lefagynak! Ez szégyen, így itt gyakorlatilag lehetetlen játszani!

Nem akarok negatív reklámot csinálni az online kaszinóknak, de az a büdös nagy helyzet, hogy minden, amit szoftver müködtet, abba bele is lehet nyúlni manipulálás céljából. Már eleve ott van az, hogy a színtiszta véletlent nem tudja tökéletesen szimulálni semmilyen szoftver vagy random generátor. Mindegyik valamilyen algoritmussal operál.
Persze, persze, engedély, felügyelet, meg miegymás. Aki ezt beveszi, nyugodtan játsszon online egy képernyő előtt, ahol nem valódi golyót lát, hanem csak egy virtuálisat, ahol egy szoftver mondja meg, hova essen a golyó.
Aki viszont valódi izgalomra vágyik átbaszás nélkül, az valódi rulett asztalhoz üljön le.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 02, 2018, 21:19:11
Nem akarok negatív reklámot csinálni az online kaszinóknak, de az a büdös nagy helyzet, hogy minden, amit szoftver müködtet, abba bele is lehet nyúlni manipulálás céljából. Már eleve ott van az, hogy a színtiszta véletlent nem tudja tökéletesen szimulálni semmilyen szoftver vagy random generátor. Mindegyik valamilyen algoritmussal operál.
Persze, persze, engedély, felügyelet, meg miegymás. Aki ezt beveszi, nyugodtan játsszon online egy képernyő előtt, ahol nem valódi golyót lát, hanem csak egy virtuálisat, ahol egy szoftver mondja meg, hova essen a golyó.
Aki viszont valódi izgalomra vágyik átbaszás nélkül, az valódi rulett asztalhoz üljön le.

Igaz, hogy nem rulett, de a manipuláció az tuti...:
a bwinen (meg ha minden igaz, Sportingbeten) most van a napi 1 pörgetéses promóció, ahol a 300 Ft-os kaszinó bónusztól kezdve az iphone X-ig lehet ezt-azt nyerni. Random pörgetéssel a több tízezer vagy mit tudom én, hány felhasználóval hosszú távon ugye minden nyereménynek egyforma darabban kéne kipörögnie. Aztán nekem senki ne mondja, hogy ugyanannyi 300 Ft-os freebetet osztanak ki, mint iphone X-et...