bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Amúgy már belefáradtam a kérdezgetésükbe, eleinte chat-en meg mindenhol próbáltam kideríteni, hogy vajon miért tiltottak ki, de mindig csak kitérő sablonválaszokat kaptam... Hogy a vezetőség döntése, stb stb... És elfogadom, ha megindokolják valamivel, hogy ezt meg ezt csináltam (bár el nem tudom képzelni, hogy lehet értelmes magyarázat erre)... de ez számomra felháborító, hogy kizárnak, és nem indokolják meg, hogy ezért vagy azért...  :noway:

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 04, 2019, 08:37:25
Önkitiltás után biztos kiraknak minden ajánlatból, és nem is fognak visszatenni ha lejárt akkor se.
Ezen kívül semmi logika nincs abban amit csinálnak.

sajnos ez így van, én a póker részleget zároltam náluk fél évre (ez már kb egy éve volt). Azóta nem kapok sportfogadás bónuszokat...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 04, 2019, 16:27:24
Amúgy már belefáradtam a kérdezgetésükbe, eleinte chat-en meg mindenhol próbáltam kideríteni, hogy vajon miért tiltottak ki, de mindig csak kitérő sablonválaszokat kaptam... Hogy a vezetőség döntése, stb stb... És elfogadom, ha megindokolják valamivel, hogy ezt meg ezt csináltam (bár el nem tudom képzelni, hogy lehet értelmes magyarázat erre)... de ez számomra felháborító, hogy kizárnak, és nem indokolják meg, hogy ezért vagy azért...  :noway:
Igen, mert azt szeretnék, hogy a szomszéd nevére nyiss másik számlát.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 03, 2019, 14:55:00
Ne keressetek logikát náluk... engem pár hete minden előzmény és indoklás nélkül kitiltottak a Bet365-ről. Semmilyen gyanús tranzakcióm nem volt soha. Nem nyertem sokat, de bukni sem buktam sokat... 5-10.000 forintos befizetéseim voltak ha néha nullázódott a számlám, azt forgatgattam. Nem arboltam vagy semmi hasonlót nem csináltam... Egyik nap belépésnél fogadott az üzenet, hogy örökös kitiltás érvényes a számlámra. Nyilván rákérdeztem, de még csak meg sem indokolták, hogy mégis miért... Annyit hajtogattak csak, hogy ez a vezetőség döntése, és hogy ehhez joguk van... Mondom oké, akkor csinálják, csak legalább mondják már meg, hogy miért... De nem kaptam választ, akárhányszor kérdeztem...  :idiot2:

Ennyit róluk... :fakk2:

Üdv a klubban! Velem detto ugyanez történt kb. 2-3 éve.  :D
Ja nem bocs, függőségre hivatkoztak. Annyira függő voltam, hogy játszottam napi 2-3-4 órát meló meg suli mellett/után. Tuti valaki többet tolja, mint én de mindegy. Függőség az...  :crazy: ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 07, 2019, 11:20:10
Üdv a klubban! Velem detto ugyanez történt kb. 2-3 éve.  :D
Ja nem bocs, függőségre hivatkoztak. Annyira függő voltam, hogy játszottam napi 2-3-4 órát meló meg suli mellett/után. Tuti valaki többet tolja, mint én de mindegy. Függőség az...  :crazy: ;D

Összességében nyereséges voltál?

Csak azért kérdem, mert nagyon furcsa, hogy valakinek a számláját csak úgy lezárják, ok nélkül, s több forrásból szeretnénk infót szerezni, még mielőtt az irodához fordulnánk ezzel kapcsolatban.

#7580 október 07, 2019, 11:26:13, benedek185
Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 07, 2019, 11:21:47
Összességében nyereséges voltál?

Hát nem igazán, de azért túl veszteséges se. Nullszaldó körül mozogtam mindig. Telefonon is felhívtak, függőségi  tesztet is kitöltettek velem, ja meg a legvégén mondták, hogy fél évre zárolják a számlám. Elfogadom-e, mondtam, hogy nem. Erre mondták, hogy a "vezetőség döntése alapján" (blablabla) örökre ki vagyok tiltva...  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 07, 2019, 11:23:30
Hát nem igazán, de azért túl veszteséges se. Nullszaldó körül mozogtam mindig. Telefonon is felhívtak, függőségi  tesztet is kitöltettek velem, ja meg a legvégén mondták, hogy fél évre zárolják a számlám. Elfogadom-e, mondtam, hogy nem. Erre mondták, hogy a "vezetőség döntése alapján" (blablabla) örökre ki vagyok tiltva...  ;D

Naponta 1-2 fogadást kötöttél, vagy jóval többet?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 07, 2019, 11:35:43
Naponta 1-2 fogadást kötöttél, vagy jóval többet?

Hát elég sokat azért, mindig élőztem, szerintem volt hogy napi több 10-et is. De most vallatsz?  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 07, 2019, 11:36:51
Hát elég sokat azért, mindig élőztem, szerintem volt hogy napi több 10-et is. De most vallatsz?  ;D

Igen, hivatalos SPF hétfő délelőtti vallatáson vagy.  ;D

Köszi az infót.

Nah, de legalább itt volt előzmény ebben az esetben... Hogy felhívtak, felajánlottak fél évet stb... Ráfogják, hogy függőség, ha nem is értünk vele egyet... De pl az én esetemben semmi ilyesmi nem történt... És indoklás sincs...
Hogy én is válaszoljak a kérdésekre, én szerintem sokkal kevesebbet játszottam náluk, mint Benedek... volt, amikor egy nap többször is beléptem és követtem élő meccseket, főleg, ha nagyobb tenisz torna vagy egy foci EB/VB volt... De volt olyan is, hogy hónapokig be sem léptem... Meg eleve nem csak náluk játszottam, így még inkább megoszlott, hogy épp hova lépek be... Szóval nekem tényleg ötletem sincs az okokra... nem faggattak semmivel kapcsolatban...  :)

Idézetet írta: Számlája Dátum október 01, 2019, 16:33:46
Nálatok is eltűnt a "max tét" gomb?

Van valakinek valami ötlete, hogyan lehet biztonságosan megnézni a megtehető összeget így, hogy leszedték a max tét lehetőséget? Ha beírok valamilyen lehetetlen összeget, gondolom az van, hogy nincs elegendő pénz a számlámon. Vagy kiírja olyankor, hogy mennyi a max? Van náluk tétkorlátozásom, ami nyilván eseményenként változó, olyan horribilis összegeket nem tudok feltenni és most akartam befizetni hozzájuk újra. Nullás számlával természetesen az jön fel, hogy fizessek be, nem a maximális tét összege. Így meggondolom a befizetést.

Köszi ha valaki leírja a tapasztalatát!

Sehogy sem lehet, mert úgy van ahogy írod, ha többet írsz be mint az egyenleged, akkor közli hogy be kell fizetned ennek megtételéhez. Ha van annyi egyenleged, de mondjuk az adott eseményen nem lehetne annyit feltenni, akkor kiírja hogy ezt csak ennyivel lehet megtenni, a maradékot el lehet küldetni jóváhagyásra. Persze ha valakit már a bet365-re jellemző 1%-os korlátozással sújtottak, akkor szinte minden eseményen az fog feljönni hogy ezt csak 1-10 euróval lehet megtenni (és ilyenkor már jóváhagyás sincs).

Idézetet írta: carlop Dátum október 12, 2019, 16:21:58
Van valakinek valami ötlete, hogyan lehet biztonságosan megnézni a megtehető összeget így, hogy leszedték a max tét lehetőséget? Ha beírok valamilyen lehetetlen összeget, gondolom az van, hogy nincs elegendő pénz a számlámon. Vagy kiírja olyankor, hogy mennyi a max? Van náluk tétkorlátozásom, ami nyilván eseményenként változó, olyan horribilis összegeket nem tudok feltenni és most akartam befizetni hozzájuk újra. Nullás számlával természetesen az jön fel, hogy fizessek be, nem a maximális tét összege. Így meggondolom a befizetést.

Köszi ha valaki leírja a tapasztalatát!


Szia! Épp az előbb kérdeztem chaten, sehogy sem lehet már megnézni.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 03, 2019, 14:55:00
Ne keressetek logikát náluk... engem pár hete minden előzmény és indoklás nélkül kitiltottak a Bet365-ről. Semmilyen gyanús tranzakcióm nem volt soha. Nem nyertem sokat, de bukni sem buktam sokat... 5-10.000 forintos befizetéseim voltak ha néha nullázódott a számlám, azt forgatgattam. Nem arboltam vagy semmi hasonlót nem csináltam... Egyik nap belépésnél fogadott az üzenet, hogy örökös kitiltás érvényes a számlámra. Nyilván rákérdeztem, de még csak meg sem indokolták, hogy mégis miért... Annyit hajtogattak csak, hogy ez a vezetőség döntése, és hogy ehhez joguk van... Mondom oké, akkor csinálják, csak legalább mondják már meg, hogy miért... De nem kaptam választ, akárhányszor kérdeztem...  :idiot2:

Ennyit róluk... :fakk2:

nem jó  ezt hallani! ez technikailag hogy néz ki? mi van a már számládon lévő pénzzel? azt még kiveheted vagy elkobozzák?

Elkobozni szerintem nem igazán lehet. Az már lopás lenne. Gondolom visszautalják arra, ahonnan az utolsó befizetés érkezett.