William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bankszámlára kikérheted befizetés nélkül. Múltkorén is azt hittem hogy nem de aztán sikerült.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 02, 2018, 23:03:45
Bankszámlára kikérheted befizetés nélkül. Múltkorén is azt hittem hogy nem de aztán sikerült.
Köszönöm a választ! Azt hogy csináltad? Kifizetés igénylésekor nekem ezt írja: "Nincs regisztrált kifizetési módja."

Azt hiszem ramentem a banki atutalasos befizetesre es beirtam az adatokat es leokeztam. Aztan skrillel is csináltam egy kamu befizetest es legkozelebb a kifizetesnel nem jott fel a hibauzenet, hanem betudtam irni a kivant összeget  tovabb nyomtam es ott betudtam irni a banki adatokat..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 03, 2018, 08:42:42
Azt hiszem ramentem a banki atutalasos befizetesre es beirtam az adatokat es leokeztam. Aztan skrillel is csináltam egy kamu befizetest es legkozelebb a kifizetesnel nem jott fel a hibauzenet, hanem betudtam irni a kivant összeget  tovabb nyomtam es ott betudtam irni a banki adatokat..
Köszi! Közben nyitottam egy neteller számlát, befizettem 10 eurót és lekértem 130-at.

Milyen aranyosak, még kötésben is meg lehet rakni :)

A magyar meccseket nem szokták kiértékwlni?

Banki átutalásos kifizetéssel kapcsolatban kérdeznék itt, mik a tapasztalatok? Kell valami extra dokumentum (pl. bankszámlakivonat vagy bármi egyéb), vagy csak az életkor azonosítás az elején? Általában mennyi idő amire lejön a pénz?

Nem ajánlott a banki kiutalás,
Nekem például visszadobta a pénzt a bank, egy hónapig vártam mire visszatalált a pénz az irodához.

William Hillhez most melyik link használható?

Tudna valaki dobni nekem hozzá egy linket?

Köszönöm!

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 30, 2018, 12:17:07
William Hillhez most melyik link használható?

Tudna valaki dobni nekem hozzá egy linket?

Köszönöm!

Nálam pl. ez működik:

http://sports.williamhill.com/bet/hu

Sziasztok! Érdeklődöm, hogy William Hill oldalon fel lehet tölteni az egyenleget Magyarországon vásárolt paysafecard-dal?

Idézetet írta: Robertofx Dátum október 08, 2018, 17:14:34
Sziasztok! Érdeklődöm, hogy William Hill oldalon fel lehet tölteni az egyenleget Magyarországon vásárolt paysafecard-dal?

igen, beregisztrálsz mypaysafecardra, oda töltöd fel a bónt, és a mypaysafecard opciót választod ki befizetésnél. Viszont elég rosszul váltanak..


Első kifizetésnél milyen kötelező személyazonosító iratot kell feltölteni?

Idézetet írta: olics Dátum október 22, 2018, 17:49:09
Első kifizetésnél milyen kötelező személyazonosító iratot kell feltölteni?
Igen