Fogadószámla korlátozása. Miért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Betman91 Dátum november 22, 2019, 15:20:36
Igazából ha tényleg csak a lényeget kérdezi meg, hogy hogyan lehet a korlátozást elkerülni vagy milyen lehetőségek vannak a kijátszására, akkor senki sem nagyon kíváncsiskodott volna, hogy miért is. Bár szerintem így sincs gond ezzel. Egyik részről természetes, hogy az emberek kíváncsiak és megkérdezik hogy miről is van szó, másik részről pedig az is érthető, hogy nem árulja el hiszen a saját üzletét rontaná. Aki ezt meg nem érti meg az nyugodtan ülhet magának otthon megsértődve :D Személy szerint én is megkérdeztem, melyik irodáról van szó, de megértettem, hogy nem akarja elmondani és nem is kérdezősködtem tovább. Egyébként én sem árulnám el.

De gondolom Te nem is dobálnál be screenshot-okat, hogy "nézzétek milyen vak iroda"...  ;D Ha nem akarod elárulni.

Amúgy meg, mivel le lett korlátozva, így aztán ugyan mindegy, hogy ha beregisztrál még 6 ember oda...  ;D De mondom, megértem én is, ha megtart magának egy ilyen infót, csak ne kérkedjen előtte vele... majd játssza a naívat, hogy "jajj én nem gondoltam ,hogy ez majd ennyi embert érdekel"... Ja egy sportfogadó fórumon biztos nem érdekel majd senkit, hogy hol írnak 1.10 helyett 8.00-at...  :idiot2:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 22, 2019, 15:28:45
De gondolom Te nem is dobálnál be screenshot-okat, hogy "nézzétek milyen vak iroda"...  ;D Ha nem akarod elárulni.

Amúgy meg, mivel le lett korlátozva, így aztán ugyan mindegy, hogy ha beregisztrál még 6 ember oda...  ;D De mondom, megértem én is, ha megtart magának egy ilyen infót, csak ne kérkedjen előtte vele... majd játssza a naívat, hogy "jajj én nem gondoltam ,hogy ez majd ennyi embert érdekel"... Ja egy sportfogadó fórumon biztos nem érdekel majd senkit, hogy hol írnak 1.10 helyett 8.00-at...  :idiot2:

Nem feltétlen mindegy, ha vannak rokonok jó haverok akik nevén még megtudja csinálni. Legyen ez 5-6 ember és mindegyiknél 100 000 Ft-ot tud nyerni már is fél milliót nyert az oldaltól. Az meg azért nem rossz.

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 22, 2019, 15:48:22
Nem feltétlen mindegy, ha vannak rokonok jó haverok akik nevén még megtudja csinálni. Legyen ez 5-6 ember és mindegyiknél 100 000 Ft-ot tud nyerni már is fél milliót nyert az oldaltól. Az meg azért nem rossz.

Te aztán megint megfogtad a lényeget...  ;D De úgy látom kár a falnak beszélni. Így aztán mindjárt baráti volt, hogy Tippster bedobta a mézesmadzagot, aztán meg kamuzgat, igazad van...  :)

De sok sikert neki a következő kifizetéseihez! Csak figyeljetek, hogy milyen IP-kről és hova kéritek ki! Hajrá!  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 22, 2019, 16:11:20
Te aztán megint megfogtad a lényeget...  ;D De úgy látom kár a falnak beszélni. Így aztán mindjárt baráti volt, hogy Tippster bedobta a mézesmadzagot, aztán meg kamuzgat, igazad van...  :)

De sok sikert neki a következő kifizetéseihez! Csak figyeljetek, hogy milyen IP-kről és hova kéritek ki! Hajrá!  ;)

Mivel az a része már túl lett tárgyalva azért nem is írtam rá semmit. Engem személy szerint nem zavar, hogy kirakta az oddsokról a képet ha kamu hanem, de szerintem neked ez annál inkább fáj, hogy nem árulta el melyik iroda ez...

gyerekek, en lattam yetit... kertunkben... harmat is... de van amikor hetvegen 15 is zabalja a sargabarackot a farol...  ;D ;D ;D

kezdjük ott, ha létezne bármilyen kiskapu, ami nem csak egyszeri hiba, akkor kinek jutna eszébe ide bejönni irogatni? :D eszembe se jutna, hanem amennyi pénzt össze tudok kaparni, azt pakolnám fel rá. persze én nem, mert valszeg vissza is veszik a pénzt amint kiderül. nekem még az 500Ft nyereményeket is visszavették, ha kiderült valami hiba.
olyan meg nem létezik hogy ha van bármilyen hiba, azt csak egy ember fogja megtalálni :D

Idézetet írta: Betman91 Dátum november 22, 2019, 15:24:06
Attól, hogy az egyik iroda a másiknak a klónja még nem leszel a másikon is korlátozva. Ez ugyan az mint például bwin sportingbet kombó. Bwinen korlátozva voltam, de sportingbetet ugyan úgy tudtam haszálni, pedig egy is ugyanaz.

Így viszont kicsit újragondolom a helyzetet. Meglátjuk ma mire jutok velük ,meg persze a többiekkel, de mivel a bet365 is átesett két napja egy rendszerfrissítésen még ott is kisülhet valami. :)

#127 november 22, 2019, 19:55:24, Tippster.Mike
Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 22, 2019, 17:41:39
kezdjük ott, ha létezne bármilyen kiskapu, ami nem csak egyszeri hiba, akkor kinek jutna eszébe ide bejönni irogatni? :D eszembe se jutna, hanem amennyi pénzt össze tudok kaparni, azt pakolnám fel rá. persze én nem, mert valszeg vissza is veszik a pénzt amint kiderül. nekem még az 500Ft nyereményeket is visszavették, ha kiderült valami hiba.
olyan meg nem létezik hogy ha van bármilyen hiba, azt csak egy ember fogja megtalálni :D

Az irogatás oka éppen a fogadószámla korlátozása volt, de igazatok van nem kellett volna részlezetnem ez miért érint engem. Gyakorlatban rengeteg ilyen meccs után azt tudom erre mondani hogy 10 esetből ahol drasztikusan túl van értékelve valamelyik oldal kb 3 esetben érvénytelenítik idő közben, 3 esetben felajánl egy jó pár %-kal magasabb cahoutot mint a téted volt, 4esetben pedig a fogadás érvényben marad. Mint ahogyan írtam is ha a fogadási határidő előtt nem sokkal fogadsz vagy folyamatosan figyelemmel kíséred akkor ha már a találkozó elkezdődött utólag nagyon ritka az érvénytelenítés.  A 10-ből pedig ha csak 4 marad érvényben már bőven visszanyerted az egész fáradozást. Azt pedig nagyon jól írod hogy ezek a lehetőségek mindenki számára nyitottak és bárki élhet velük, hiszen a napi több ezer meccsbőla zért jó néhány akad amire megéri fogadni a 10%-is profittól akár a 70%-ig. Nyilván baromi sok emberi és technikai erőforrás és még több idő kell egész nap ezeket vadászni, de megéri és mint előttem sokan írták la a tapasztalataikat ez nem újkeletű és igenis nagyon jól működő dolog.

#128 november 22, 2019, 20:01:29, Tippster.Mike
Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 22, 2019, 18:32:12
Gyakorlatban rengeteg ilyen meccs után azt tudom erre mondani hogy 10 esetből ahol drasztikusan túl van értékelve valamelyik oldal kb 3 esetben érvénytelenítik idő közben, vagy azonnal, 3 esetben felajánl egy jó pár %-kal magasabb cahoutot mint a téted volt, 4esetben pedig a fogadás érvényben marad. Mint ahogyan írtam is ha a fogadási határidő előtt nem sokkal fogadsz vagy folyamatosan figyelemmel kíséred akkor ha már a találkozó elkezdődött utólag nagyon ritka az érvénytelenítés.  A 10-ből pedig ha csak 4 marad érvényben már bőveszen visszanyerted az egész fáradozást. Azt pedig nagyon jól írod hogy ezek a lehetőségek mindenki számára nyitottak és bárki élhet velük, hiszen a napi több ezer meccsbőla zért jó néhány akad amire megéri fogadni a 10%-is profittól akár a 70%-ig. Nyilván baromi sok emberi és technikai erőforrás és még több idő kell egész nap ezeket vadászni, de megéri és mint előttem sokan írták la a tapasztalataikat ez nem újkeletű és igenis nagyon jól működő dolog.

Aztz is valaki írta hogy ha ilyen egyértelmű hiba van akkor az tuti lehetetlen. Rengeteg szabályzatot böngésztem már végig aminek a lényege mindenütt kb ugyanaz. Ha "egyértelműen téves az odds meghatározása" függetlenül az emberi, technikai vagy más mulasztásból a fogadás kapásból érvénytelen lesz. Pl a mindkét oldalon 7-es odds az pont ilyen volt. De abban az esetben amikor az 1,1-et felcserélte 8-ra abból arányaiban nem következik hogy téves még akkor is ha örületes hibát követtek el vele hiszen egy fogadó aki pl csak annál az egy irodánál játszik csak egy átlagos oddspárt lát ami fogadható. Kicsit bonyolultabb néha ennél a dolog de olyanra soem volt példa hogy egy már érvényben lévő fogadást utólag törölnek vagy nem fizetnek ki. Lehet csak szerencsém van, de még ha utánna duzzogva is de nekem kifizettek mindent eddig. Az hogy te kihasználod a fogadóiroda által "adott" lehetőségeket pedig sehol sem szabályellenes, még ha nem is nézik jó szemmel. Szimplán oylan fogadásokat kötsz kizárólag ahol az oddsok el vannak lőve. Ez még csak nem is kizárólag arb, bár sok esetben ez is vele járója. Tehát csak amiatt mert ők elb@sztak valamit még nem kizárólagos ok arra hogy ne fizessék ki.

#129 november 23, 2019, 10:15:03, zsivany20
Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum november 22, 2019, 18:32:12
Gyakorlatban rengeteg ilyen meccs után azt tudom erre mondani hogy 10 esetből ahol drasztikusan túl van értékelve valamelyik oldal...

...

... Nyilván baromi sok emberi és technikai erőforrás és még több idő kell egész nap ezeket vadászni, de megéri és mint előttem sokan írták la a tapasztalataikat ez nem újkeletű és igenis nagyon jól működő dolog.


Túlértékelt odds-okról beszélsz, de igazából arb párokat jelent ez magyarul, hiszen nem tudod megmondani, melyik odds van túlárazva... Nem a háttértudás, háttérinfó miatt mondod azt, hogy pl itt van egy rakat hiányzó, mégis adnak az ellenfélre 2.20-at, túl van árazva... Vagy hasonló...  Bemásoltad pl a Pinaccle vs. Bet365 oddsokat a tenisz meccsre, ahol fordítva voltak kiírva a favoritok... Pinaccle 1.8 körül kínálta a vendég kimenetelt az 1.96 körüli hazaival szemben, míg a Bet365 adta 1.66 -ért a H-t és 2.10-ért a V-t.... Beírtad, mint túlárazott Bet oddsot, de a meccset az ő favoritjuk nyerte. Nyilván ez nem feltétlenül megalapozott így, hisz lehet, tudtad, hogy a Bet favoritja húzódással játszotta le a meccset, így valóban az ellenfelében volt az érték underdog-ként. (De nyilván nem tudtad.)


Az arb-olás nagyon nem újkeletű dolog, nyilván ezt mi is tudjuk. Azt is, hogy erre vannak, illetve folyamatosan alakítgatnak szoftvereket stb stb...  Igazából én nem akarok beleszólni senkinek a játékába, miért is tenném!? Nem erről szól ez a komment sem, csak tegyük tisztába a dolgokat, merrt az arb az egészen más, mint túllőtt szorzókra bukkanni. De itt más infóval indult ez a sztori, egy irodával, ami vakon írja ki a szorzókat, hibát hibára halmoz. Az, hogy arb-olsz, már egészen más téma. Nem véletlenül zárnak ki, vagy korlátoznak ilyen ügyletek után. És oké, nyilván, ameddig nem zárnak ki mindenhonnan, addig ez még profitot is hoz, de nálam ez NEM sportfogadás!

#130 november 24, 2019, 21:52:33, vmlinuz
Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 23, 2019, 10:07:07

Túlértékelt odds-okról beszélsz, de igazából arb párokat jelent ez magyarul, hiszen nem tudod megmondani, melyik odds van túlárazva... Nem a háttértudás, háttérinfó miatt mondod azt, hogy pl itt van egy rakat hiányzó, mégis adnak az ellenfélre 2.20-at, túl van árazva... Vagy hasonló...  Bemásoltad pl a Pinaccle vs. Bet365 oddsokat a tenisz meccsre, ahol fordítva voltak kiírva a favoritok... Pinaccle 1.8 körül kínálta a vendég kimenetelt az 1.96 körüli hazaival szemben, míg a Bet365 adta 1.66 -ért a H-t és 2.10-ért a V-t.... Beírtad, mint túlárazott Bet oddsot, de a meccset az ő favoritjuk nyerte. Nyilván ez nem feltétlenül megalapozott így, hisz lehet, tudtad, hogy a Bet favoritja húzódással játszotta le a meccset, így valóban az ellenfelében volt az érték underdog-ként. (De nyilván nem tudtad.)



Az arb-olás nagyon nem újkeletű dolog, nyilván ezt mi is tudjuk. Azt is, hogy erre vannak, illetve folyamatosan alakítgatnak szoftvereket stb stb...  Igazából én nem akarok beleszólni senkinek a játékába, miért is tenném!? Nem erről szól ez a komment sem, csak tegyük tisztába a dolgokat, merrt az arb az egészen más, mint túllőtt szorzókra bukkanni. De itt más infóval indult ez a sztori, egy irodával, ami vakon írja ki a szorzókat, hibát hibára halmoz. Az, hogy arb-olsz, már egészen más téma. Nem véletlenül zárnak ki, vagy korlátoznak ilyen ügyletek után. És oké, nyilván, ameddig nem zárnak ki mindenhonnan, addig ez még profitot is hoz, de nálam ez NEM sportfogadás!


Valamit leszögeznék és részemről ezt a vitának nem nevezhető dolgot le is zárnám mert a te személyes sértettséged és duzzogásod már régen nem építi ennek a beszélgetésnek a menetét. Ha visszaolvasod amit írtál rájössz hogy a nagy magyarázkodásban értelmetlennél értelmetlenebb következtetéseket vonsz le és nem s szeretnék itt komolyabb fejtegetésekbe bocsátkozni, mitől lesz egy odds overvalue, mitől alakít egy piac egy oddsot azzá, mitől képződik egy arb és hogyan képződhet arb a nélkül is hogy túl lenne értékelve bármelyik oldal. Napi 8-10 órát foglalkozom ezzel, hozzávetőlegesen 15 éve el sem tudom képzelni a sportfogadás világa nélkül az életemet. Előszöször elemzések írásával kezdtem, majd statisztikai analitikával foglalkoztam, majd pedig különböző statisztikai modellek tesztelését és viszgálatát végeztem. Ezeken felül csak hogy az általad vett "igazi sportfogadás" világát is említsem hazai és külföldi oldalakra blogoltam a világ egyik legtöbb statisztikai adatait felvonultató sportját a baseballt elemezve. Rengeteg számítógépes programot teszteltem, részt vettem azok alakítgatásában az egyszerű csapatstatisztikáktől egészen a szabermetriát alapul vevőkig. De hogy megnyugtassalak az időm nagy részét sem a csalásnak minősített oddshibák keresése teszi ki, hanem a klasszikus értelemben vett sportfogadás világa amiben szerencsésnek érzem magamat hogy azzal foglalkozhatom amit szeretek és hogy azok táborát erősítem akik ebből ténylegesen meg tudnak élni.
Nem vivatom el szakmai hozzáértésedet és kívánok sikeres és szerencsés játékot az elkövetkezőkben a sportfogadás akármilyen formáját űzöd is.
Mivel úgy gondolom hogy a fórumtagok erre már tényleg nem kíváncsiak így tényleg nem akarok ide több posztot írni. Akinek bármilyen kérdése, észrevétele, javaslata lenne az keressen bizalommal e-mailben: <torolve>

Sziasztok!

@Tippster.Mike

Ha van pénz adatszolgáltatókra, akkor ajánlom, hogy legyen pénz reklámra is! 1 millió forint és megemlítheted a haverok fb-csoportját (egyszer  ;D ). Ígérem, hogy a karácsonyi adományalapba kerül a lé.

Többieknek meg: FIGYELEM, ne vakítsanak el itt a dolgok.  :cya: