Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: renegade Dátum augusztus 31, 2013, 18:15:22
emberek ez miért van?

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account."


az a baj mindent megcsináltam (jelszó csere új email cím berakása) és még sem müxik
még basztak válaszolni nekem emailben sajnos

Biztos írja valahol, hogy mi a következő lépés.

Próbáld a régi felületen ugyanezt.

Idézetet írta: renegade Dátum augusztus 31, 2013, 18:15:22
emberek ez miért van?

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account."


az a baj mindent megcsináltam (jelszó csere új email cím berakása) és még sem müxik
még basztak válaszolni nekem emailben sajnos

Nekem is ugyanez volt a nyáron már kétszer. Megváltoztattam az email címet meg a jelszót a régi emailt meg törölni kell. Utána a skrill helpre meg a skrill security címükre elküldtem a személyim másolatát meg egy számlát ahol látszik a lakcímem. Igaz beletelt mindkétszer másfél hétbe mire feloldották a számlám, de sikerült. Nem a gyorsaságukról híresek.

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mire számíthatok a következő esetben, és hogy küldenek-e majd valamiféle felszólítást a skrilltöl, hogy igazoljam magam, mert a fogadó irodáknál is úgy volt, hogy csak akkor küldtem el az  irataim amikor kérték e-mailben?

Csináltam egy MB számlát, majd 1 barátom át küldött először 300 majd 500  $ körüli összeget, és ebből elkezdtem próbálgatni a surebetelést.

Azt tudom, hogy ha  1 hónapon belül az MB számládon van egy pár ezer euros mozgás akkor szintén emelik a limitet.(bár ez se tiszta 100%-ban)

De viszont elkerülte a figyelmem, hogy ha jól tudom a MB-nek is vannak limitei, pl. az én esetemben, mindenféle igazolás és vertifikálás nélkül, 1000 euro (dollárnál nem tudom mekkora az összeg, gondolom hasonló). Mi számit bele az 1000 euroba, amit én fel és leutalok az irodákba, vagy csak amit kiutalok az irodából az MB-re? És ha átlépem a limitet, mi történik?

A helyzet még az , hogy jelenleg nincs semmilyen bankkártyám, amit hozzá tudnék rendelni, gondolom , akkor elkerülhetetlen, hogy csináljak egyet valamelyik banknál, valami tipp, hogy melyik erre a legmegfelelőbb!? Vagy bankkártya nélkül is lehet valahogy limitet kitolni?

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a profik ,hogyan csinálják, mert gondolom azért, ha van több ID-jük, mindhez nem tudnak bankkártyát rendelni.

Köszönöm válaszokat előre is! Üdv!

Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 01, 2013, 21:48:09
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy mire számíthatok a következő esetben, és hogy küldenek-e majd valamiféle felszólítást a skrilltöl, hogy igazoljam magam, mert a fogadó irodáknál is úgy volt, hogy csak akkor küldtem el az  irataim amikor kérték e-mailben?

Csináltam egy MB számlát, majd 1 barátom át küldött először 300 majd 500  $ körüli összeget, és ebből elkezdtem próbálgatni a surebetelést.

Azt tudom, hogy ha  1 hónapon belül az MB számládon van egy pár ezer euros mozgás akkor szintén emelik a limitet.(bár ez se tiszta 100%-ban)

De viszont elkerülte a figyelmem, hogy ha jól tudom a MB-nek is vannak limitei, pl. az én esetemben, mindenféle igazolás és vertifikálás nélkül, 1000 euro (dollárnál nem tudom mekkora az összeg, gondolom hasonló). Mi számit bele az 1000 euroba, amit én fel és leutalok az irodákba, vagy csak amit kiutalok az irodából az MB-re? És ha átlépem a limitet, mi történik?

A helyzet még az , hogy jelenleg nincs semmilyen bankkártyám, amit hozzá tudnék rendelni, gondolom , akkor elkerülhetetlen, hogy csináljak egyet valamelyik banknál, valami tipp, hogy melyik erre a legmegfelelőbb!? Vagy bankkártya nélkül is lehet valahogy limitet kitolni?

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy a profik ,hogyan csinálják, mert gondolom azért, ha van több ID-jük, mindhez nem tudnak bankkártyát rendelni.

Köszönöm válaszokat előre is! Üdv!
Szia. Maguktól nem emelik a limitet.
Az számít bele a limitbe, ami kifelé megy a számláról, hogy irodához vagy másik számlára, az mindegy.
Lehet kártya nélkül is emelni. Legelőször, a lakcímet kell hitelesíteni, ezt kétféleképpen lehet: vagy beírod a kódot, amit levélben küldtek, vagy kiküldöd nekik az irataid képét. (személyi+lakcímkártya elő és hátlapját)
Ha ezután is elfogy, megint lehet nekik írni, hogy emeljék, ez már nehezebben megy, de ha rendelsz tőlük 10 euroért Skrill kártyát, akkor megemelik.

A lakcímhitelesítés +5000 euro, utána ha sikerül velük lebeszélni, akkor +20.000 euro-val is meg lehet emeltetni.

Ha bankszámládról kiutalsz, az is emel a limiten, és könnyebb az ügyintézés is velük.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 01, 2013, 23:13:10
Szia. Maguktól nem emelik a limitet.
Az számít bele a limitbe, ami kifelé megy a számláról, hogy irodához vagy másik számlára, az mindegy.
Lehet kártya nélkül is emelni. Legelőször, a lakcímet kell hitelesíteni, ezt kétféleképpen lehet: vagy beírod a kódot, amit levélben küldtek, vagy kiküldöd nekik az irataid képét. (személyi+lakcímkártya elő és hátlapját)
Ha ezután is elfogy, megint lehet nekik írni, hogy emeljék, ez már nehezebben megy, de ha rendelsz tőlük 10 euroért Skrill kártyát, akkor megemelik.

A lakcímhitelesítés +5000 euro, utána ha sikerül velük lebeszélni, akkor +20.000 euro-val is meg lehet emeltetni.

Ha bankszámládról kiutalsz, az is emel a limiten, és könnyebb az ügyintézés is velük.

Köszönöm a választ Georgeboyd, sokat segített!

Esetleg azt megtudom nézni valahol, hogy hogy állok most a limitemmel? Mert elküldeném a Skrillnek az irataim, és kíváncsi lennék egy előtte-utána állapotra. Vagy ilyenre nincs lehetőség?

Idézetet írta: BetElek Dátum szeptember 02, 2013, 18:47:16
Esetleg azt megtudom nézni valahol, hogy hogy állok most a limitemmel? Mert elküldeném a Skrillnek az irataim, és kíváncsi lennék egy előtte-utána állapotra. Vagy ilyenre nincs lehetőség?

View limit menüpont. A régi felületen bal oldalt.

Köszi Csacsi 1899, egy kicsit utána néztem magamtól is, és a my account-account limits-nél, nagyon korrektül meg is találtam:).

Ha csinálsz 6000 € forgalmat, akkor jelentkezhetsz VIP tagnak, és eltörlik a limitet. A VIP státusz fenntartásához havi 2000 € forgalom szükséges.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 03, 2013, 23:10:22
Ha csinálsz 6000 € forgalmat, akkor jelentkezhetsz VIP tagnak, és eltörlik a limitet. A VIP státusz fenntartásához havi 2000 € forgalom szükséges.

Köszönöm!  ;)

Na ez durva, találkozott már valaki ilyennel?

Először zárolták a számlát, majd az iratok, közüzemi számlák kiküldése után ezt írták.

Most csak withdraw lehet a számláról, pénzt küldeni másik számlára és irodához se lehet. Levontak 45 ezer forintot (150 EUR) (Repair fee???).

Kurva anyjukat bazmeg! Csak a bet365-hoz ment be pénz, onnan is jött ki, IP címre figyeltem, ahonnan a pénz ment, az egy többéves, teljesen hitelesített, fasza Skrill számla.




Thank you for contacting us.

We are sorry to inform you that during a recent audit of your Skrill account we found reasonable grounds to discontinue our business relationship. Therefore your account is now pending closure. Please withdraw your outstanding balance to a bank account in your name. Once your current balance is withdrawn, your account will be closed automatically. Further to our Terms and Conditions we have charged you an administration fee of 45396.00 HUF Please note that this decision is final.

More information on the issue is available in the Terms and Conditions you accepted when you registered. The following articles apply:

4. Opening Your Skrill Account
[ ... ]
4.5. All information you provide during the signup process or any time thereafter must be accurate and truthful.
[ ... ]
17. Termination and suspension
[ ... ]
17.4. We may at any time suspend or terminate your Skrill Account without notice in case:
17.4.1. you breach any condition of these Terms of Use or any other condition applicable to specific services covered by separate terms and conditions;
17.4.2. you violate or we have reason to believe that you are in violation of any law or regulation that is applicable to your use of our services; or
17.4.3. we have reason to believe that you are in any way involved in any fraudulent activity, money laundering, terrorism financing or other criminal activity.

Best regards,
Ivo
Skrill Customer Services

#912 szeptember 05, 2013, 09:43:13, csacsi1899
Ez meg mi a fasz...?
Mit meg nem engednek maguknak.
Már a bwines 3% is nonszensz, főleg úgy hogy nem szóltak előre, de ez.
Ilyen alapon levonhatnának 500.000-et is, és ne fellebbezz, mert ez a végleges döntés.
Ha meg csalást feltételeznek, akkor az nem zavarja őket, hogy a levont 45.000 ft csalás útján került hozzájuk...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 05, 2013, 09:37:29
Ez meg mi a fasz...?
Nem tudom. A limitet meg az iratok kiküldése megemelték. Ki kell derítenem. hogy mi ez, mert ez nagyon nem fasza. >:( >:( >:(

no fejlemény skrill problémámra

We would like to inform you that a failed login attempt has been made on your Skrill account. You now have 3 more login attempt(s) left before your account is locked for security reasons. Please remember the following rules for Skrill passwords:

- Case sensitive (small and large caps matter)
- At least 8 characters long
- At least 1 alphabetic character (A-Z)
- At least 1 non-alphabetic character (0-9, ., +, etc.)
- Cannot be the same as your email address

If this is an unauthorised login attempt, we strongly advise that you immediately log into your Skrill account at www.skrill.com and change your password. It is recommended that you regularly change your password and keep your Skrill account password unique from all other passwords.

Kind regards,
The Skrill Team

na most ugyebár elvileg 3.-jára sem irtam be helytelenül, de a válaszuk alapján elvileg változtattam jelszót de mégsem müxik, mit xarakodnak ezek beszarás, vki help