Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


HuhúúPBen27, ez a lett bunda, ez bizony jóóóféle! Hey UEFA, have a look! :2funny:

jaja biztos szépet szakított valaki:)  :bash: :redchug:



twitteren kaptam az olasz meccs közben:

Csaba Lala után újabb magyar nevek bukkantak fel a #vb -n Kannaváró, Gátúszó és Kameranézi személyében ;D

Pepe az egy az egyben magyar


Néztem a lett meccs szorzóit és Phh.A 9-0-ás vendégre nem volt szorzó de a 0-8-ra is 1001*-es volt a szorzó.Tehát egy kicsit durva és bundagyanús.1000 ft-ra már egy misit hozna.A Bet365-ön néztem meg az oddsokat.

múltkor vllt egy 9:3 as meccs nem tom már kik voltak

Lett kupába volt egy 13:0 is... amibe nem is a végeredmény a poénos hanem, hogy mikor születtek a gólok ... 78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90. percekbe... ez több mint bunda  ;D

Miért? Középkezdésnél félpályáról 10-12-szer rálőni és betalálni lehetetlen a letteknek? Ugye hogy nem!  ;D

Mivel ezek a trombiták oly népszerűek a VB-n, ismerni kellene, hogy honnan származnak ... mielőtt az ember belefújna.. ;D

Yeeaaaahhhhhhhhh! Ma is nyertünk, mehet a móka!!!!!!!!!!!   :beerchug:  :redchug:

ha Maradona ilyen mennyiségben szívja a porcukrot lehet, hogy még dagibb lesz, pedig már így is megy mint egy pingvin
ha viszont jó kedvre szedi, akkor nem szóltam . Nem baj az, ha jó kedvű az csak ráragad a többi játékosra... ;D

Ennek a nincsenek csontjai  :o