Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



http://www.socialfun.eu/items/show/3710

Sírok a röhögéstől baze, ilyen hülye libákat :D



Nem akarom védeni ezeket a hamburgerzabálókat, de azért lássuk be ez csak innen nézve tűnik annyira komikusnak és (nekünk) sértőnek. Túl kicsi pont vagyunk, de túl nagynak képzeljük magunkat.

Mondok véletlenszerűen 3 USA tagállamot: Alabama, Florida, Kansas
Vagy mondjuk 3 afrikai ország: Benin, Malawi, Mozambik

Kiváncsi lennék rá, hányan tudnák kapásból csak egynek is a fővárosát (székhelyét) megnevezni?  ;)
(Persze, biztos lesz, aki tudja, mint ahogy amerikában is sokan vannak, akik ismerik Budapest nevét.)

Idézetet írta: Micuka Dátum május 08, 2012, 13:41:49
Nem akarom védeni ezeket a hamburgerzabálókat, de azért lássuk be ez csak innen nézve tűnik annyira komikusnak és (nekünk) sértőnek. Túl kicsi pont vagyunk, de túl nagynak képzeljük magunkat.

Mondok véletlenszerűen 3 USA tagállamot: Alabama, Florida, Kansas
Vagy mondjuk 3 afrikai ország: Benin, Malawi, Mozambik

Kiváncsi lennék rá, hányan tudnák kapásból csak egynek is a fővárosát (székhelyét) megnevezni?  ;)
(Persze, biztos lesz, aki tudja, mint ahogy amerikában is sokan vannak, akik ismerik Budapest nevét.)

Nem kell ennyire messzire menni, ha az utca emberét megállítanád, hogy mondja meg mondjuk Észtország fővárosát, nem tudom összejönne-e 40% a helyes válaszokból. És ez mégcsak nem is egy másik kontinens. Engem ebben a videóban inkább az fog meg, hogy a kiscsávó tudja...  :ok:

(a csajt viszont sunáznám ezerrel...)


Néztem valamelyik nap a képen lévő játékost, és volt egy olyan érzésem, mintha valamelyik nap láttam volna az utcánkban.



De már korábban is bennem volt, hogy valamire vagy valakire nagyon hasonlít Fellaini, most beugrott, gondoltam megosztom veletek..


Idézetet írta: csacsa44 Dátum május 09, 2012, 16:07:40
Néztem valamelyik nap a képen lévő játékost, és volt egy olyan érzésem, mintha valamelyik nap láttam volna az utcánkban.

;D

 ;D ;D ;D ;D ;D micsoda hasommás  :D