Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Már készülnek a karácsonyra:
Jingle Hoops

Megtaláltuk a nők G-pontját




Jani az Olimpiára készül  ;D

Idézetet írta: Jabba Dátum november 20, 2013, 12:21:09
Újra eladó a brazil szűz!


Szerintem ez a csaj annyira szűz, mint Madonna volt, mikor a "Like a Virgint" énekelte először. ;D Egyébként meg a brazil kislánynál vannak sokkal jobb és olcsóbb ribik is, persze ők már nem ártatlanok. :D Egy igazi perverz milliárdost kell találnia, aki már vett magának futball klubot, szigetet, jegyet a Marsra... ;D


Mostmár erre nem tudok mást mondani: bassza meg az isten az ilyent :redchug: :drak: :topbet_125:

Facebookon találtam ezt a gyöngyszemet (a srác komolyan gondolja :D):

Sziasztok Dj Csoki vagyok as. Chocolate

Egy fiatal kis srác vagyok aki imadja a zenét es aki mar egy jo ideje a zenékkel foglalkozik! Zenék amit tolok pl:Nótár Mary,Bódi Guszti de azért belefér a Dupala Kávé is. Illetve játszanék nektek 10000-15000-Ft ért házibulikban,partykon sőt még kívánságműsort is tartanék természetesen az árban az is benne lenne. De ha nép úgy akarja és engem kérnek sokat akkor már 5000 Ft-ért is beállok játszani csak nektek. Mixet is csinálok nektek amennyit kértek :)


Idézetet írta: TiB Dátum november 19, 2013, 08:19:23
Kállai István: Mi került ezen a fotelon 7200 Ft-ba? (Márkus László, Almási Éva)

A gyerekek egyik kedvence a Kukori és Kotkoda, amikor itt azt mondja Márkus László, hogy "Ne gőgicsélj, nekem, ne gügyögj nekem", hát az teljesen Kukoris. Lassan harminc éve, hogy meghalt... Köszi a megosztást!  :ok: