Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Barcásként is jót nevettem ezen  ;D




Ahhoz, hogy egy sportfogadó sikeres legyen, elengedhetetlen az évek során felszedett tapasztalat, enélkül nagyon nehéz szinteket lépni. Sőt, az esetek nagy többségében még a tapasztalat sem segít. De például itt vagyunk mi, itt van ez a fórum, ahol a - sokat tapasztalt - "nagy öregek" átadják tudásukat a kezdőknek, hogy könnyebben bontogathassák szárnyaikat a sportfogadók keszekuszás gyorsforgalmija felett. Segítünk, ahol tudunk, ezért vagyunk, úgyhogy kitartást kívánok mindenkinek.  :)





Csacsa még így is segítette a fórumozókat, hogy még többet nyerjenek, ugyanis ha valaki ellene fogadott totóban akkor az alábbi összoddsot kapta meg, ha mindet dupla esélyben játszotta meg: 289,79 odds.  :great:
Egy profi fórumozó akkor is segít ha rossz tippet ad  ;D

#1386 február 19, 2015, 09:53:43, Lacapi
Régen a hatoslottón volt azt hiszem a mellételitalálat!  :D Ja, és azzal hogy milyen rég játszol, elég hátulra tudsz kerülni a ranglistán, én már csak tudom, két megnyert hónap mellett nagyon sok minuszossal  :great:

csacsának meg is ígértem, hogy amennyiben újra sikerül ez a produkció, akkor vendégem  :beerchug:  :redchug:



Promóció rromániában:

Ismerős?  ;D

-Drágám, mi lesz az ebéd?
-Semmi!
-De hát tegnap sem volt semmi....
-Ja, két napra főztem....