Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Társkereső rovat
"23 éves nő hosszú lófarokkal, megismerkedne hasonló adottságú férfival!"

Ezt nem hiszem el   :2funny: :topbet_125:






Már nem divat vonalzót vinni a suliba ;D




Idézetet írta: TiB Dátum október 22, 2015, 01:58:35
! No longer available

Lehet, hogy naiv vagyok, de szerintem ez egy baszott nagy irónia, és a srác direkt nyomja így! Ezt én nem tudom és nem is akarom elhinni, hogy ennyire hülyék élnek ebben az országban. :o

Többen írták ma jogosan, a Man Utd - Man City meccs kapcsán, hogy hanyatlik az angol football.
Az erjedés már az alsóbb osztályokban is jelen van.  :redchug:

Elaludt a meccsen, az éjszaka közepén ébredt fel a szurkoló
Szombaton délután a Barnsley együttese a Fleetwood Town-t látta vendégül és szenvedett 1-0-s vereséget bajnoki mérkőzésen az Oakley Stadionban.
Egy szurkoló – aki elmondása szerint mindössze néhány sört fogyasztott  :beerchug: a találkozó alatt – a félidőben elszenderült az egyik mosdóban, és hét órával a lefújást követően, 22 óra 30 perckor ébredt fel.
Mikor magához tért, nem tudott kijutni a létesítményből, így megnyomta az egyik riasztót, ami azonnal jelzett a tűzoltóságon.
Amint megérkeztünk a helyszínre, láttunk egy férfit, aki kétségbeesetten integetett felénk egy kabin tetejéről. Egy létra segítségével sikerült kimentenünk a stadionból. Nem volt rajta cipő, elhagyta a mobiltelefonját és a kalapját
– mesélte a The Star című angol lapnak a helyi tűzoltóság szóvivője.
http://24.hu/sport/foci/2015/10/25/elaludt-a-meccsen-az-ejszaka-kozepen-ebredt-fel-a-szurkolo/