Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Mai észbontók adásából meg lehetett tudni, hogy a Real Madrid olasz város.
- Tudsz mondani pár olasz várost?
- Róma, Real Madrid

Mindannyian találkoztunk ostoba emberrel,de ennyire senki nem lehet buta. Köztudott hogy ez a műsor szívesen várja olyanok jelentkezését, akik pénzért hülyét csinálnának magukból.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 15, 2016, 22:29:50
Mindannyian találkoztunk ostoba emberrel,de ennyire senki nem lehet buta. Köztudott hogy ez a műsor szívesen várja olyanok jelentkezését, akik pénzért hülyét csinálnának magukból.
Persze ezzel mindenki tisztában van, mondjuk egyetemi szaktársaim után én már semmin se lepődnék meg, amikor ilyeneket mondtak anno teljesen komolyan:
- New York USA fővárosa
- David Cameron (brit ex-miniszterelnök) rendezte az Avatart
és még lehetne sorolni..

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

Képes a Manchester City megőrizni kiváló kezdőformáját? A City 2.40-es szorzóval még mindig esélyesebb a Spurs-nál, míg Agüero első gólja a vendég csapat győzelmével 6.00-os szorzóval ad esélyt a fogadásra.

További izgalmas mérkőzések és még több fogadási lehetőség vár Önre weboldalunkon. A korábban feltöltött és számláján még mindig elérhető 0.0000 FT összeget remekül kamatozhatja a hétvégi sportfogadásban!


Üdvözlettel,
A Betclic Csapata

;D ;D Ennyire hanyagolja őket mindenki?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 01, 2016, 11:34:06
Képes a Manchester City megőrizni kiváló kezdőformáját? A City 2.40-es szorzóval még mindig esélyesebb a Spurs-nál, míg Agüero első gólja a vendég csapat győzelmével 6.00-os szorzóval ad esélyt a fogadásra.

További izgalmas mérkőzések és még több fogadási lehetőség vár Önre weboldalunkon. A korábban feltöltött és számláján még mindig elérhető 0.0000 FT összeget remekül kamatozhatja a hétvégi sportfogadásban!


Üdvözlettel,
A Betclic Csapata

;D ;D Ennyire hanyagolja őket mindenki?  ;D
Ugyanezt kaptam én is.  ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 01, 2016, 13:07:00
Ugyanezt kaptam én is.  ;D

És te már kamatoztattad a nullát?






Hamarosan szárnyakat adnak vágyainak...  ;D

http://nav.gov.hu/data/cms422433/1047_2016.pdf

Nyereményként kapott: 2 db. cukorka, 2 db. műanyag kapszula.  ;D ;D

 San Antonio Spurs csapatát, amely azóta
vitathatatlanul a legfegyelmezettebb és legintelligensebb csapat a libában,

lássd:

http://www.origo.hu/sport/20161110-trash-talk-2016-november-10.html

Gyorsan míg kijavítják... :) :) :)