Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ennyit nyűglődni rajta, minél fényesebb legyen a pr.  :bash:  Adatbázis megvan, azt lehet postázni vagy utalni, nem kell ehhez képes újság nyomtatvány sem. :crazy:




A nagy műsorvezető,rapper gyerek hitegeti az embereket, hogy karácsony után lesz 1millájuk.

Szánalmas köcsög, hogy milliomosként ezen nyerészkedik.


A kulturált kommentemet 5perc alatt törölte..

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 22, 2016, 19:07:04
A nagy műsorvezető,rapper gyerek hitegeti az embereket, hogy karácsony után lesz 1millájuk.

Szánalmas köcsög, hogy milliomosként ezen nyerészkedik.


A kulturált kommentemet 5perc alatt törölte..

1. F@szbuk a direkt linket mióta engedélyezi?

2. Hasonló kamu szöveg miatt én megszüntetném a partnerségi viszonyt velük, ha az irodánál engedélyem lenne rá.

3. Majka, mint egy Magyarországon közismert személy külföldi irodát reklámoz? Hm...ezt szabad?  ;D

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 22, 2016, 19:07:04
A nagy műsorvezető,rapper gyerek hitegeti az embereket, hogy karácsony után lesz 1millájuk.

Szánalmas köcsög, hogy milliomosként ezen nyerészkedik.


A kulturált kommentemet 5perc alatt törölte..

Megnéztem az oldalt, és azt mondja "Majka tippjei", visszanéztem a tippjeit, hááát... Ez a gyerek egy igazi zseni, kosártól kezdve a kézilabdán át van itt minden, ilyen-olyan foci ligák, egy kis tojásfoci, jégkorong, nem lehet kifogni rajta, na, mindent telibe!  ;D Amúgy elég nagy suttyó, hogy szaros havi 9000 Ft-ért árulja a "tippjeit", meg bassza el azt a maradék kis jóhírnevét is.  :o  :police:

Több pénz lehet a bal zsebünkbe(n) - lehet hogy Gönczi mester az ő keze alá dolgozik?

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 22, 2016, 22:17:47
Több pénz lehet a bal zsebünkbe(n) - lehet hogy Gönczi mester az ő keze alá dolgozik?
Egy megyéből valók. Az már majdnem a "mi kutyánk kölyke."  ;D

Class FM kb félórája.

- Szia! Mák Kata vagyok a Call Centerből, Ádám kérte, hogy hívjalak fel, mert négy hete szakítottatok.
- Hááát....
- Azt mondja te vagy a világ legszebb nője, és újra veled akar lenni.
- Ezt először a feleségével beszélje meg.
- Erre most nehéz mit mondani.

Mekkora spíler, otthon az asszony süti a bejglit, ő meg közben rádióban csajozik :D



#1558 december 29, 2016, 10:21:44, slices
Idézetet írta: tonijani Dátum december 28, 2016, 18:49:03
Nem tudom olvastátok-e , de szerintem qrvajó, ráismertem sok arcra...
http://www.tolnafoci.hu/tartalom/cikk/401528_fantasztikus_iras_ilyen_a_mennyei_megyei_kozonsege

Ezt a futball közeget a mai fotel huligánok szurkolók nem ismerik.
Nagyon jó helyzet jelentés. Kötelező olvasmány... :beerchug:

örülök hogy tetszett! :-)