Férfi Kézilabda VB - 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A csop
Ha a brazilok verik Koreát, akkor a másik két meccs értelmét veszíti. Akkor a szerbek és az oroszok sem juthatnak már tovább. A szerbek és az oroszok max. a 4. helyért 'harcolhatnak' a csoportban, de így is maximum a 13. hely lehet a legjobb vb szereplés idén 2019-ben.
A németek és a franciák nem viszik tovább a pontokat, ha nyernek, de ha kikapnak, az sem számít.

B csop
Bahrein és Japán már nem juthat tovább, egymás ellen játszanak, amelyik nyer, az 5. a csoportban, a 6. játszhat az elnöki kupáért, azaz a 21. helyért  ;D

Macedónia-Izland
Igazi ki-ki meccs, a győztes továbbjut, a vesztes kiesik. Iksz esetén Izland jut tovább, mive jobb a gólkülönbsége.

Spanyol-horvát szintén óriási tétmeccs, amelyik csapat nyer, az maximális pontot visz magával, iksz esetén nyílván értelemszerűen ebből a párharcból 1-1 pontot visznek tovább a 2. csoportkörbe

D csop

Chile - Szaud-Arábia
Chile még továbbjuthat, de csak a matek alapján realitása nincs. A szaúdiak fix kiesők, de ha Chilét verik, Ausztria pedig legyőzi Tunéziát, akkor e két csapat helyet cserél

Ausztria-Tunézia

Igazi tétmeccs, a győztes továbbmegy, a vesztes kiesik. Az iksz Tunéziának jó. Ugyanakkor Tunézia számára pech, hogy pontot nem visz magával semmiképp.

Dánia-Norvégia
Tétmeccs, a győztes két ponttal többet visz a 2. csoportkörbe, iksz esetén ebből a meccsből 1-1 pontot visznek tovább.

D. csop
Egypt-Angola
Egyiptom továbbmegy, ha nyer, vagy ha ikszel. Viszont az iksz kevés a továbbjutáshoz, ha Katar veri Argentínát!
Én azt hiszem, látva például a tegnapi meccset is, tudva, mi történt az Egypt-Arg meccs végén, Mustafa, az IHF elnöke elintézi, hogy Egyiptom nyerjen, ez nálam 100%
(Mondjuk a bukiknál is, hisz 1.01 van Egyiptomon. Vicc!)

Katar-Argentína
Katarnak sokba kerül az Angola elleni ordas szopás, mert hiába nyer, ha Egyiptom megveri Angolát, akkor Egyiptom megy tovább, Katarnak marad a 4. hely a csopotban, ami nem ér továbbjutást, maradnak a helyosztók.

Itt kell majd figyelni, mert ha Egyiptom veri Angolát (ami kb. tény), akkor Katar továbbjutási esélye 0-ra redukálódik. Szerintem a sok zsoldos katona nem nagyon fog már küzdeni, nem hiszem, hogy a csop. 4 helyéért jár prémium... Argentína most DNB-vel 3.00-as odds, szerintem ott a value.

Magyar-svéd meg ugye megint tétmeccs, a győztes két ponttal többet visz tovább. Nem néztem után, milyen komoly Jamali sérülése, Balogh eleve nincs, tegnap is brutál fáradtak voltunk, én nem tudom elképzelni, hogy pontot szerzünk. Ami viszont tény, sokszor jól áll nekünk az underdog szerep, svédek sem voltak meggyőzőek tegnap, de Egyiptom és Katar ellen is megnyerték a végjátékot, és igazából ez a különbésg a jó, és az igazán jó csapatok között. Svédek két szoros végjátékból kettőt megnyertek, mi kettőből egyet sem, Argentína és Katar elen is iksz lett a vége.

Nekem ami tetszik, az Argentína, 3 feletti oddsa, meg Tunézia győzelme Ausztria felett, két félidőt láttam az osztrákoktól, egyik szarabb volt, mint a másik.

Német-szerb, meg francia-orosz meccsre leszek kíváncsi.
Két éve a vb-n a gallok a csoportban hasonlóan tét nélküli meccsen a lengyelekkel játszottak, ahol a lengyelek fix kiesők voltak, és 13-13-as félidő után 26-25-re nyertek, majdnem jött a Ht/FT x/x, ami ilyen 40 körüli szorzó. hát most összehozzák.

Idézetet írta: Milan Dátum január 17, 2019, 10:08:19
Tegnap erre akartam reagálni, hogy akkor X lesz (Egyiptom tovább jut, és még pontot is viszünk magunkkal), és lám, Laciék milyen szépen lebundázták a meccset a fáraókkal.  ;D
Hát wazze, én is utólag voltam okos, miután láttam, hogy mennyire szépen ki lett találva a remi. Vesszek meg, végig tudták, Nagy Laci ott ölelkezett meccs közben az egyiptomival, mikor lehúzta a földre, semmi reklamálás. Meg mikor őt kiküldték, mosolyogva ment a padra, ezek utólag annyira árulkodó jelek, hogy semmi feszkó nem volt a meccsben, végig tudták, hogy mi lesz a vége.


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2019, 10:37:08

Magyar-svéd meg ugye megint tétmeccs, a győztes két ponttal többet visz tovább. Nem néztem után, milyen komoly Jamali sérülése, Balogh eleve nincs, tegnap is brutál fáradtak voltunk, én nem tudom elképzelni, hogy pontot szerzünk. Ami viszont tény, sokszor jól áll nekünk az underdog szerep, svédek sem voltak meggyőzőek tegnap, de Egyiptom és Katar ellen is megnyerték a végjátékot, és igazából ez a különbésg a jó, és az igazán jó csapatok között. Svédek két szoros végjátékból kettőt megnyertek, mi kettőből egyet sem, Argentína és Katar elen is iksz lett a vége.

Jamali helyett jött Schuch Timuzsin, Ancsin helyére meg Máthé Dominik, elvileg ha Balogh rendbe jön akkor még visszajön

Svédek se olyan meggyőzőek ja, de kapuban Palicka valami brutális, ha véletlen szar napot fog ki, akkor meg Apelgreen is top kapus, de 22,5 over nekünk 1,40-ért azért sztem value ajánlat

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2019, 10:37:08
Bahrein és Japán már nem juthat tovább, egymás ellen játszanak, amelyik nyer, az 5. a csoportban, a 6. játszhat az elnöki kupáért, azaz a 21. helyért  ;D

A kézilabda nagyon távol áll tőlem, szóval bocs a hülye kérdésért. Jár kupa a 21. helyért? :D Az első és egyben utolsó birkózó versenyemen (nagyjából átöltözni se volt időm, olyan gyorsan kikaptam a takarítótól) is osztogattak minden indulónak egy bronzot Coubertin-re hivatkozva. Ez az elnöki kupa is ilyen, vagy ennek van vmi presztízse is? Lehet cél a megszerzése?

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 17, 2019, 10:49:36
Jamali helyett jött Schuch Timuzsin, Ancsin helyére meg Máthé Dominik, elvileg ha Balogh rendbe jön akkor még visszajön

Svédek se olyan meggyőzőek ja, de kapuban Palicka valami brutális, ha véletlen szar napot fog ki, akkor meg Apelgreen is top kapus, de 22,5 over nekünk 1,40-ért azért sztem value ajánlat

22,5 over value  :D
Hát nekem beégett a tegnapi Egyiptom elleni első félidő, amikor úgy a 10. perc meg a 28 perc között dobtunk vagy hármat   ;D

Egyébként tényleg jól néz ki, de hogy value, azt nem osztom. Szerintem jó szarrá leszünk verve, de ne legyen igazam  :ok:

Idézetet írta: petercrouch Dátum január 17, 2019, 11:05:50
A kézilabda nagyon távol áll tőlem, szóval bocs a hülye kérdésért. Jár kupa a 21. helyért? :D Az első és egyben utolsó birkózó versenyemen (nagyjából átöltözni se volt időm, olyan gyorsan kikaptam a takarítótól) is osztogattak minden indulónak egy bronzot Coubertin-re hivatkozva. Ez az elnöki kupa is ilyen, vagy ennek van vmi presztízse is? Lehet cél a megszerzése?
Hát ezt korábban azért találták ki, hogy amely csapatok (tehát az igazi lúzerek) amikor kiesnek, még ne menjenek haza, hanem játszanak egymással olyan meccseket, amelyeknek van értelme. Mert ott egymás közt a kicsik is tudnak igazi sportértékkel bíró meccseket játszani, míg pl. a csoportban egy dán-chile meccsnek csak az a tétje, hogy lesz-e közte 20  ;D

Szerintem az Elnöki Kupának presztízse maximum a kis csapatoknál van. Igazából egy európai csapatnak megnyerni inkább ciki, de igazából az is ciki, ha odakerül egy európai, aztán azt sem tudja megnyeri. Szóval ilyen faramuci helyzet, de amúgy korábban én úgy tudom, az volt a célja, hogy a lúzerek is tudjanak játszani még egy-két ki-ki meccset a fejlődés érdekében egymás ellen, és adtak neki egy nevet, ez lett a Presidents Cup, de igazából nem komoly.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2019, 10:37:08
Ausztria-Tunézia

Igazi tétmeccs, a győztes továbbmegy, a vesztes kiesik. Az iksz Tunéziának jó. Ugyanakkor Tunézia számára pech, hogy pontot nem visz magával semmiképp.

Chile valoszinuleg nyer es akkor nem eleg egy sima gyozelem Ausztrianak a harmas pontegyenloseg miatt, Chile +2, Ausztria -8 most, szoval min. 10-el kene nyerniuk.

Hazai csapat 10-nél több góllal nyer   22,00
Erre tettem is egy kicsit  8)

#51 január 18, 2019, 14:56:15, csak1tomi
Magyar gól Több, mint 24,5   1,95

V A L U E  :D

33:30

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2019, 11:13:23
Hát ezt korábban azért találták ki, hogy amely csapatok (tehát az igazi lúzerek) amikor kiesnek, még ne menjenek haza, hanem játszanak egymással olyan meccseket, amelyeknek van értelme. Mert ott egymás közt a kicsik is tudnak igazi sportértékkel bíró meccseket játszani, míg pl. a csoportban egy dán-chile meccsnek csak az a tétje, hogy lesz-e közte 20  ;D

Szerintem az Elnöki Kupának presztízse maximum a kis csapatoknál van. Igazából egy európai csapatnak megnyerni inkább ciki, de igazából az is ciki, ha odakerül egy európai, aztán azt sem tudja megnyeri. Szóval ilyen faramuci helyzet, de amúgy korábban én úgy tudom, az volt a célja, hogy a lúzerek is tudjanak játszani még egy-két ki-ki meccset a fejlődés érdekében egymás ellen, és adtak neki egy nevet, ez lett a Presidents Cup, de igazából nem komoly.

Én azt hittem az a célja, hogy tudjanak kiváló oddsszokra fogadni :D :D Legalábbis minden vb-n hajmeresztő eredmények vannak a President Cup-ban, kíváncsi leszek majd most pl. a szerbekre ott.

Ez miért lett bukó? 31-23 lett a vége, nem?


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 17, 2019, 10:37:08
francia-orosz meccsre leszek kíváncsi.
Két éve a vb-n a gallok a csoportban hasonlóan tét nélküli meccsen a lengyelekkel játszottak, ahol a lengyelek fix kiesők voltak, és 13-13-as félidő után 26-25-re nyertek, majdnem jött a Ht/FT x/x, ami ilyen 40 körüli szorzó. hát most összehozzák.

Úton vannak valami hasonló felé  8) :)

#56 január 19, 2019, 22:11:15, csak1tomi
Francia win 1.47 vagy 1.45 vagy 1.55  ;D
Izland +6,5   1,45

33:30
24:19

Egész nap olyan érzésem van, az osztrákok ikszelnek.

Közben nálunk totál a korház, Balogh sincs még, és Bodó sem játszik  ;D Kíváncsi leszek, mi lesz itt, remélem a dánok nem nagyon akarnak megalázni

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 19, 2019, 17:08:44
Egész nap olyan érzésem van, az osztrákok ikszelnek.

Közben nálunk totál a korház, Balogh sincs még, és Bodó sem játszik  ;D Kíváncsi leszek, mi lesz itt, remélem a dánok nem nagyon akarnak megalázni

Osztrákok borzasztó szarok gyengék + a President Cupban eleve a legnagyobb marhaságok fordulnak elő, szóval benne van.
Én őszintén szólva azt remélem, hogy fealdjuk a dánok elleni meccset. Nincs reális esélyünk szerintem, csoda kellene, sérültjeink vannak, ők otthon vannak, eleve nagyon erősek, nyilván kellő motivációval lépnek pályára.
Nekünk nem ezt a meccset kell megnyerni hanem a Tunézia ellenit és akkor ha minden jól alakul zárhatunk 4. helyen a középdöntőben a végén és játszhatunk valakivel a másik ágról egy ki-ki meccset az Olimpiáért.
Én alárendelném ezt a meccset a holnapinak mert a realitás az, hogy ha nagyon izmozunk akkor kikapunk mondjuk 4-el, közben jól elfáradunk, ne adja az ég lesz megint egy sérültünk, ha meg lazára vesszük akkor kikapunk mondjuk 8-10-el amivel ugyanott vagyunk. Nem hangzik persze jól ez a "feladom a meccset", de indokolt lenne.

Ahogy nézem az eredményt Tunézia feladta a svédek ellenit, főleg a 2. félidőt...

amúgy jó kis overes nap van, franciák meccsén is 63 gól  :D (53-at sem nagyon gondoltam oda...)

Szerbek meg megint megcsinálták a HT/Ft fordítást  ;D