Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 31, 2016, 11:13:16
Nézzetek rá a számlára mert a főoldalon ott van ismét a bspin promó. Sajnos szerintem nem mindenkinek mert amikor belépek nekem már nem jelenik meg.
ugyanez a helyzet, bár ha valami miatt nem bánkódom, akkor ez az  :)

sziasztok!

a bwin oldala félig-meddig jön csak be, és nem látom a "kapcsolat" oldalt.

Tudja valaki, milyen email címre lehet nekik írni számla ügyintézéssel kapcsolatban?
Van egyáltalán magyar support most? Vagy inkább az angolnak írjak? (Más oldal tapasztalatok alapján az általában gyorsabb és segítőkészebb.)

Idézetet írta: ballotta Dátum szeptember 06, 2016, 13:13:28
sziasztok!

a bwin oldala félig-meddig jön csak be, és nem látom a "kapcsolat" oldalt.

Tudja valaki, milyen email címre lehet nekik írni számla ügyintézéssel kapcsolatban?
Van egyáltalán magyar support most? Vagy inkább az angolnak írjak? (Más oldal tapasztalatok alapján az általában gyorsabb és segítőkészebb.)

szia

ezt találtam:

Telefonszám 0080072789149*

Hétfőtől péntekig 10.00 és 16.00 óra között (CET)
szombaton és vasárnap 10.00 és 23.00 óra között (GMT+1) csak angol nyelven érhető el
díjmentes világszerte több mint 40 országból és Magyarországról

Értesítjük, hogy a 0043 1 205 190 17 telefonszámon is elérhet bennünket. Kérjük vegye figyelembe, hogy e szám nem díjmentes, hanem egy ausztriai (bécsi) telefonszám. A szám hívásakor – attól függően, hogy honnan hív bennünket – helyi, nemzeti vagy nemzetközi díj esedékes.

bejön egy űrlap, ahova lehet írni meg van élő chat is

itt jön nekem:

https://www.premium.com/hu/account/contact

köszi! sajnos nem vagyok prémium, sima email címe van valakinek esetleg?

bwinen igényelt vki kifizetést mostanában skrillre?

Mennyi idő amíg jóváhagyják?

Köszi.

Legutóbb (augusztus) a feldolgozás 3 munkanap volt. Rákövetkező nap már Skrill-en volt pénz. Tehát 4 napot vett mindennel együtt igénybe.

A Premiumon fél nap szokott lenni. Ha este kikérem, kora reggel már meg is jön.

beírom ide is, ami t pókeres témába, hátha többen látják:

Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 12, 2016, 11:12:04
beírom ide is, ami t pókeres témába, hátha többen látják:

Letöltöttem a bwin-nél a póker szoftvert, installáltam, aztán mikor nyitnám meg, akkor semmi...
Amikor kattintok, a kis kezdő panel felugrik, de kb. egy másodperc múlva el is tűnik...
Kérdésem az lenne, hogy mi lehet a probléma. Talán a blokkolás árthat neki, vagy a gépemnél nincs meg valami, ami miatt nem fut?

próbáltad rendszergazdaként futtatni ?

Másnak se írták még jóvá a freebetet akinek járna? Eddig összegtől függetlenül minden nap ott volt 8 után nem sokkal. Nem tudom hogy központi gebasz van vagy én kerültem feketelistára. Szombat este kértem ki skrillre, szokott módon 12 órával később jött a levél hogy jóváhagyva, de a pénz még sehol. Mindegy, mondom vasárnap van, lehet azért késik. Kértem ki egy sokkal nagyobb összeget vasárnap délelőtt, mikor elmentem aludni még vissza is lehetett volna kérni, az előző meg folyamatban. Reggel nézem, 12 órával később jött a levél hogy a másik is jóváhagyva, majd ahogy szokott nem sokkal később a pénz is. De az amit később kértem, amit előtte az még mindig folyamatban  ::)
Pedig kezdtem őket megkedvelni  :(

Kaptam ma egy e-mailt:
,,Nézze meg különleges befizetési ajánlatát!
Felajánlunk Önnek egy exkluzív, 100%-os, akár 50$-os befizetési bónuszt!
Egyszerűen csak használja a "NOVRELOAD1" bónusz kódot befizetésekor és játsszon tovább.
A befizetési bónuszt 7 napig kérheti és használhatja fel!
Mire vár még?"
...
,,A bónusz lehívásai csak Poker játékkal teljesíthetők.
Csak a bónusz összegének 0-szeresének megfelelő pont eljátszása után hívható le. "

Ez vajon mi?

Premium ügyfélként

Előző napi fogadások miatt kaptam 7000 Ft freebet-et ,megraktam,az eseményt törölték Freebet ugrott.Azt mondták nem jár vissza mert fogadtam vele....:):) Mérhetetlen profizmus a promóciók terén...

Járt már így valaki?

Idézetet írta: geostar Dátum november 18, 2016, 17:08:45
Premium ügyfélként

Előző napi fogadások miatt kaptam 7000 Ft freebet-et ,megraktam,az eseményt törölték Freebet ugrott.Azt mondták nem jár vissza mert fogadtam vele....:):) Mérhetetlen profizmus a promóciók terén...

Járt már így valaki?

Ugyan nem prémium ügyfélként, de igen, nálam is volt, hogy törölt esemény miatt ugrott az aktuális freebet.
Mondjuk csak 2-3 eurós volt, amiből lett volna 1-2 euró garantált hasznom, így nem is reklamáltam.

A Bwin is megszüntette a magyar bankszámláját, így a hazautalás nemzetközinek számít. 3 nap és 4,7%-os átváltási díj (Ft>Euró>Ft). Korábban 1 nap és ingyenes volt. Orbán-kormány, én így szeretlek!