Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én is legtöbbször befizetési bónuszt kapok. Viszont 1x-1x kaptam ilyent is
SLOT2S EUR 2,00 és Freebet 7€

Gondolom azt néztétek, hogy augusztus 5-ig tart ez a kaparós.

Időpont:    2016. július 20. - augusztus 5.
Típus:    Napi kaparós kártya
Nyeremények:
   Akár 750 euró

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 26, 2016, 08:31:26
Nekem ez eddig a csúcs:
750€ 50%
:D :D :D :D

1000 ajróóóó 100%  :D  (még egy régebbi promóban)

Aztán 4 hónapon át napi 24 órában pörgethetném,mire sikerülne kijátszani  :2funny:

Freebet az nekem már rengetegszer volt,általában az első órában éjfél után kiszórja a nagyrészét,de tegnap pl. délután 4-kor adott egy 8 ajrós freebetet :redchug:

A Premiumon ma nálam nincs kaparós kártya. Másnál sincs?

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 03, 2016, 10:24:22
A Premiumon ma nálam nincs kaparós kártya. Másnál sincs?

Nálam sincs :(

Nekem sajnos a kaparós utolsó napján már nem adta be a promót. Főoldalon ott volt de a promócióim alatt már nem. viszont az Olimpia ideje alatt ismét lesz Bspin kerék ahogy néztem ugyanazokkal a lehetséges nyereményekkel mint az EB ideje alatt. GL mindenkinek

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 05, 2016, 00:10:37
Nekem sajnos a kaparós utolsó napján már nem adta be a promót. Főoldalon ott volt de a promócióim alatt már nem. viszont az Olimpia ideje alatt ismét lesz Bspin kerék ahogy néztem ugyanazokkal a lehetséges nyereményekkel mint az EB ideje alatt. GL mindenkinek
Bwin-en sikerült egy 5 eurós freebetet pörgetnem. Viszont gamebookers-en megint azt írta, hogy ma már pörgettem. Pont mint az előző ilyen pörgetős promónál.

#1926 augusztus 05, 2016, 09:28:00, lulu65bj
Már él a bSPIN. www.bwin.com/bspin

A "bSPIN" promóció (a "Promóció") 2016. augusztus 5-én 00:00-tól (CEST) 2016. augusztus 21-én 23:59-ig (CEST) tart (a Promóciós időszak).
Íme a nyeremények:

    FreeBet-ek
    Akár 10€-s ingyenes bónuszok
    Akár 100€-s befizetési bónuszok

Valakinek már volt olyan problémája a Bspin promóval hogy elkezdte a pörgetést és kiírta hogy hiba történt ellenőrizze a fekhasználói nevet? De mit ellenőrizzek mikor már be voltam jelentkezve? Ha frissítek akkor meg azt írja hogy ma már pörgettem. Régebben volt már ilyen gond de akkor a sunyik megvárták a válasszal a köv napot és amit akkor pörgettem ezt mondták azt pörgettem előző nap is. Vicc

Ha van pl aktív befizetési bónuszod, töröld mielőtt pörgetsz, nekem megoldotta a problémát.

Ha mobilról pörgetsz amikor kéri a felhasználót ell. a billentyűzetet, mert nekem volt amikor átállítódott angolra és nekem is azt írta ki hogy hiba történt és amikor átállítottam magyarra akkor azt írta ki , hogy ma már pörgettem.

Az előző bónusz törlése megoldotta az említett problémát köszönöm! Viszont szerintetek ezen a keréken valójában van befizetési bónuszon kívül más is? Mert nekem 8 napja egyfolytában azt ad  >:(

Hát néha ad mást is. Nekem ezeket adta : Freebet
2016.08.10. -5,00 EUR
2016.08.08. -2,00 EUR
2016.08.07. -2,00 EUR

Már 5 napja csak befizetési bónuszt ad nekem is.

Lehet talán akkor van több esélyünk, ha fizetünk is be, és akkor nemcsak befizetési bónuszt ad, azt követően. De aztán lehet akkor se ad mást, csak befizetési bónuszt.

Másnál működik a pontok beváltása? Nekem azt írja hogy a kiszolgáló nem elérhető, pedig a nettel nincs gond. Próbáltam több IP-vel is.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 23, 2016, 18:07:28
Másnál működik a pontok beváltása? Nekem azt írja hogy a kiszolgáló nem elérhető, pedig a nettel nincs gond. Próbáltam több IP-vel is.

Nálam sem működik sajnos.

Nézzetek rá a számlára mert a főoldalon ott van ismét a bspin promó. Sajnos szerintem nem mindenkinek mert amikor belépek nekem már nem jelenik meg. Szóval hátha valakinek igen és tudtam segíteni.