Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Kamerunban született svájci lőtt gólt Kamerunnak

Győztes találatot szerzett, amit nem ünnepelt meg a pályán. Tovább

Az Uruguay - Dél-Korea meccsen rendezett "Kim mit tud" különversenynek volt győztese?

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 24, 2022, 10:53:21Nekem van egy olyan érzésem, hogy a mai napon jön az első piros lap is. Lesznek a pályán favágók bőven a mai napon. Elég jól szorzó a red card, lehet rá kéne kenni egy kis martingélt erre a napra.

En is a mai napon tettem eloszor, szerbektol varom, melle tettem meg az 5.5 gol feletti tippet. 5-1, 6-0 elosztasban varom.

Ezek a mai meccsek kegyetlen unalmasak.

Eskü nem szeretek károgni, de meghalok lassan.

A, mekkora lett volna ha a vegen nem csuszik el a ghanai a nagy sietsegben.  ;D

Megint visszaköszönt a portugálok első meccsén, hogy a nullás félidő után lőnek három gólt. Amit az EB-n a mieink ellen csináltak meg. Ott is volt büntető, csak gólt nem kaptak.

Dobjatok el minden nyelvtankönyvet, Gera Zoltán a stúdióban. Imádás van!

Mourinho szerint nem meglepő, hogy Japán legyőzte Németországot

Természetesen ez egy fantasztikus eredmény, de hogy őszinte legyek, nem volt egy őrületes meglepetés - mondta. Tovább


Idézetet írta: TiB Dátum november 24, 2022, 19:19:32Dobjatok el minden nyelvtankönyvet, Gera Zoltán a stúdióban. Imádás van!

Kicsit bővebben, ha lehet, nem láttam.


Orbán Viktor az elmúlt hónapokban:
- Jair Bolsonarónak szurkol a brazil választáson >> Jair Bolsonaro veszít
- Republikánusoknak szurkolól az amerikai felezős választáson >> Republikánusok kikapnak
- Szerbia nyeri a világbajnokságot >> Szerbia elveszíti az első meccsét

Lassan olyan lesz az öreg, mint Drake.

Drake-átokról bővebben: https://hirado.hu/kulfold/cikk/2022/10/19/a-sportolok-mar-rettegnek-a-drake-atoktol-ami-ujra-lecsapott

*ironikus, hogy pont egy híradós cikket lehet hozzá linkelni.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 24, 2022, 22:38:13*ironikus, hogy pont egy híradós cikket lehet hozzá linkelni.  ;D


Igen, egyből ez tűnt fel nekem is. Csodalkoztam is..

A csatolt képen látható fiatalember izgalomba jött a szép góltól :D

Hogyan alakul a fogadási piac a foci-vb első csoportköre után?

A brazilok Szerbia elleni győzelmével ért véget a 2022-es labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulója, melyben a legnagyobb meglepetéseket az argentin valamint a német válogatott okozott, negatív értelemben.