Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Tenyleg ki van adva hogy hosszabbitsanak sokat. Ugye 5 5csere van plusz serulesnel extra, plusz var.
Es emelle jon hogy a celjuk hogy az atlagos 40-42perc tiszta jatekido emelkedjen.

Meg így további extra 10-15 percig ég beléd, hogy ha TV-t veszel, akkor Hinesne-t vegyél, mert egyelőre csak a No2-es a világon a Samsung mögött.  ;D 


Idézetet írta: Experte Dátum november 22, 2022, 14:06:37lazanyja után szabadon...
Módosítanám picit:
Felkészül Argentína.... :great:
Idézetet írta: Experte Dátum november 22, 2022, 14:06:37lazanyja után szabadon...
Módosítanám picit:
Felkészül Argentína.... :great:

Maradjunk annyiban, hogy felkészült. A félidőben akartam írni, hogy nagyon kemények a szaudi játékosok és jobban mozognak, mint a két már látott ázsiai csapat.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 22, 2022, 15:13:57Maradjunk annyiban, hogy felkészült. A félidőben akartam írni, hogy nagyon kemények a szaudi játékosok és jobban mozognak, mint a két már látott ázsiai csapat.

Szerintem ehhez kellett Argentína, mely könnyed kontrákban látta a győzelmet. Nem jött be!

A mai  nap eddig szorzókban:

Argentína - Szaúd-Arábia 1:2  vendég 26 odds   vendég fordítás 141 odds
Dánia - Tunézia 0:0    9 -es odds
Maxikó - Lengyelország 0:0 8.50

Jelenleg az első gólt az ausztrálok rúgták, és 1:1 , tehát simán lehet ez is bármi. A hazai hátrányból nyer is szép szorzó. Már 2:1

Idézetet írta: chabialonso Dátum november 22, 2022, 20:32:17A mai  nap eddig szorzókban:

Argentína - Szaúd-Arábia 1:2  vendég 26 odds   vendég fordítás 141 odds
Dánia - Tunézia 0:0    9 -es odds
Maxikó - Lengyelország 0:0 8.50

Jelenleg az első gólt az ausztrálok rúgták, és 1:1 , tehát simán lehet ez is bármi. A hazai hátrányból nyer is szép szorzó. Már 2:1

Csoda volt, hogy eddig nem jött 0-0. Ez maraton, nem sprint. Várható volt már. Egy VB-n meg előfordulhat 3esélyesben több meglepi is.

Holnap szívem szerint 1 meccset néznék meg, az estit, azt nagyon várom, úgy, mint a brazil-szerbet. Kanada szerintem jobb lesz, mint sokan gondolják. Igaz, csak gólkülönbséggel, de megelőzték Mexikót a selejtezőben.
Lengyel válogatott hozta a formáját, szörnyen deffenzív játék szokás szerint. Csak én nem értem, ha van egy Levájuk, miért 5-3-2 a felállás? Azt az embert ki kell szolgálni, tömni kell lasztival, máshogy nem rúg gólokat. Nézhetetlen a focijuk. Nem is értem, hogy jutnak ezek ki. Mi lehet kikaptunk volna ettől a mexikói válogatottól, de sokkal élvezetesebb meccset játszottunk volna velük, az fix! Kérvényezni fogom, hogy cseréljék ki a lengyel szar válogatottat a magyarra, egyrészt a 2 ország utóbbi időben nem barátsága és a zországunk nemzetközi q jó híre miatt!  ;D

Na, a szaúdi legények ezt is elintézték. Holnap nemzeti munkaszüneti nap lesz náluk.
Vajon a mi diktátorunk is elintézte volna ezt?  ???

Az esélylatolgatás óta a szaúdi győzelem a legnagyobb meglepetés

A tizes listán szerepel – mégpedig a nyolcadik helyen – a magyar válogatott is, amely az 1958-as tornán meglepetésre 2-1-re kikapott Walestől. Tovább

Hosszabítások a vb-n: Uram, adj még időt

A katari labdarúgó világbajnokságon extrém hosszúra sikerednek a találkozók. Ennek több oka lehet, ezeknek próbáltunk utánajárni. Tovább

Azért végső soron baromi nevetséges mindkét oldal, egyrészt a nagy szabadságharcos német felveszi a karszalagot, ezért ugye várja a lájkokat, meg elismerést, másrészt viszont csak ott pöffeszkedik a VIP-ben, és egy ilyen semmi kis akcióval azt hiszi ő a Rambo.

Egyszerűen nincs jó oldal ezekben az erkölcsi háborúkban.


Japán már 2:1-re megy az árják ellen. Ez eddig gyönyörű. Erről majd bővebben a diktátorunk után egy fajelméleti elmélkedés.

Katasztrofa ez a nemet vedekezes. Schlotterbeck meg Raum felekkel. Meg is erdemlik hogy kiessenek a csoportban. Csak Flicket sajnalom,mert jo esellyel munkanelkuli lesz.