Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum január 07, 2022, 13:55:58Srácok, nektek ki lett értékelve a tegnapi nyerő szériás Juve meccs?
Döntetlent tippeltem de mint ha eltűnt volna csak a mai kérdést dobja fel  :crazy:
Pedig sorozatban a 3. nyertes tippem volt.

(A tippelest abbahagytam, mert visszaestem 0-ra, igy jelen esetre nem tudok nyilatkozni, de nekem ilyen a harmadik napon volt. Elso ketto tippem jo volt, a harmadikra meg a valasz nem jelent meg, csak a kerdes. Emiatt azt gondoltam, hogy megsem tippeltem, csak akartam, de kesobb elszamolasra kerult a 3, es 4. tipp is.

Üdv srácok!
Sikerült egy 3 napos szériát felépítenem, de az 1500 forintos ingyenes fogadás még nem jelent meg :( Reklamáljak vagy majd jóváírják? Köszi a választ :)

Idézetet írta: guderian066 Dátum január 08, 2022, 17:03:37Üdv srácok!
Sikerült egy 3 napos szériát felépítenem, de az 1500 forintos ingyenes fogadás még nem jelent meg :( Reklamáljak vagy majd jóváírják? Köszi a választ :)
Én is hasonlóképpen jártam, chat-en reklamáltam, utána hamarosan jóváírták!  :angel:

Sziasztok!

Hol van unin a chat? Nem találom. Nyertem a nyerő szériával, de nem látom az ingyenes fogadást.

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 09, 2022, 12:11:01Sziasztok!

Hol van unin a chat? Nem találom. Nyertem a nyerő szériával, de nem látom az ingyenes fogadást.
Úgy látszik valami homokszem került a gépezetbe unibetéknél 😁 Te vagy a 3. legalább aki így járt.
Súgó és információ/kapcsolatfelvétel/bármelyik menüpont/utána GYIK és ott azon belül meg fogod találni!
Remélem érthető voltam.  :)

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 09, 2022, 12:54:51Úgy látszik valami homokszem került a gépezetbe unibetéknél 😁 Te vagy a 3. legalább aki így járt.
Súgó és információ/kapcsolatfelvétel/bármelyik menüpont/utána GYIK és ott azon belül meg fogod találni!
Remélem érthető voltam.  :)

Akkor légyszi egy linket, nálam nincs kapcsolatfelvétel sehol se.


Nekem sem íródott jóvá automatikusan a nyerő szériás freebet,viszont meglepően segítőkész volt az ügyfélszolgálatos kolléga(Ádám). Az egyiket már jóvá is írták,a 8000ft-os freebet ügyét pedig továbbküldte valakinek,de szerintem nem lesz vele probléma.

öcsém tőlem kér segítséget egy megfejtéshez, de én meg tőletek, mert bevallom, fogalmam sincs mi ez.
Ha a bónuszra klikkelünk, kijön ez: A T&C-nél meg nem ír semmit.
Szóval ez meg mi lehet?

Sziasztok!

Az Unibet törölte a Skrill befizetési, ill kifizetési opciót az accountomról. Több alkalommal tudtam ilyen módon befizetni korábban... Legutóbb kb 10 napja. Kifizetésre csak a bankszámlára való kiutalást hagyták meg, befizetésre meg csak a magyar bankkártyáról való befizetést. Ennyi. Se paypal, se paysafe, semmi.

Ügyfélszolgálat természetesen kioktató stílusban leráz, azt mondja, így jártam, használjam azt, ami van.

Van valami tippetek a megoldásra, vagy kérjem a bankszámlára való kiutalást, aztán meg tipli az oldalról? (ha egyáltalán a bank befogadja az unibettől érkező összeget)

köszi

A megoldás a fogadóiroda által felajánlott lehetőségek: be- és kifizetési metódusok használata.

Ha a fogadási stílusod olyan, hogy nélkülözhetetlen számodra a Skrill, akkor a felajánlott banki kifizetés után el lehet gondolkodni olyan irodákon ahol van ilyen fizetési eszköz.

IdézetA megoldás a fogadóiroda által felajánlott lehetőségek: be- és kifizetési metódusok használata.

Ha a fogadási stílusod olyan, hogy nélkülözhetetlen számodra a Skrill, akkor a felajánlott banki kifizetés után el lehet gondolkodni olyan irodákon ahol van ilyen fizetési eszköz.

Alapvetően itt is volt ugye ilyen fizetési eszköz, ezért is tettem le a voksom mellettük.  :)  Nem számítottam ilyen egyoldalú módosításra több hónap használat után. Főleg amiatt ért váratlanul, mert egyrészt előzetesen semmilyen tájékoztatást nem küldtek, másrészt ilyen jellegű "korlátozásról" még a külföldi fórumokon is csak 3-4 bejegyzést olvasni, tehát elvileg ez nem egy gyakori módszer.

IdézetAlapvetően itt is volt ugye ilyen fizetési eszköz, ezért is tettem le a voksom mellettük.  :)  Nem számítottam ilyen egyoldalú módosításra több hónap használat után. Főleg amiatt ért váratlanul, mert egyrészt előzetesen semmilyen tájékoztatást nem küldtek, másrészt ilyen jellegű "korlátozásról" még a külföldi fórumokon is csak 3-4 bejegyzést olvasni, tehát elvileg ez nem egy gyakori módszer.

Erről nem szoktak sehol sem külön tájékoztatni. Aki régi Unibet ügyfél az tudja, hogy ez a befizetési lehetőség néha elérhető, néha nem. Azt sem tartom kizártnak, hogy valamikor ez újra jelen lesz a számládon.
Emlékszem, sok évvel ezelőtt még olyan promó is volt egy pókeres oldalon, hogy aki jelentkezett annak nagy eséllyel visszarakták ezt az eszközt, de a pontos feltételekre már nem emlékszem, csak rémlik egy hasonló.

Egyébként ha a "miértek" érdekelnek, akkor íme a lehetséges válaszok:
- napi (vagy legalábbis nagyon gyakori) szintű ki- és befizetések (extra költség)
- több számla azonos személy nevén (Skrill számlát ugye egyszerűbb elméletileg szerezni, mint bankkártyát pl.) stb.

De jelen esetben nyilván csak te tudod, hogy hogyan használtad a Skrillt. Milyen gyakorisággal stb.

Ha félévente fizettél be, akkor nagyon csodálkoznék ha kivették volna ezt a fizetési eszközt, bár lehet, hogy akkor pont azért, mert nem használod, de nem használatért nem számolnak fel extrát.

Idézetet írta: Admin Dátum január 17, 2022, 14:00:47Erről nem szoktak sehol sem külön tájékoztatni. Aki régi Unibet ügyfél az tudja, hogy ez a befizetési lehetőség néha elérhető, néha nem. Azt sem tartom kizártnak, hogy valamikor ez újra jelen lesz a számládon.
Emlékszem, sok évvel ezelőtt még olyan promó is volt egy pókeres oldalon, hogy aki jelentkezett annak nagy eséllyel visszarakták ezt az eszközt, de a pontos feltételekre már nem emlékszem, csak rémlik egy hasonló.

Egyébként ha a "miértek" érdekelnek, akkor íme a lehetséges válaszok:
- napi (vagy legalábbis nagyon gyakori) szintű ki- és befizetések (extra költség)
- több számla azonos személy nevén (Skrill számlát ugye egyszerűbb elméletileg szerezni, mint bankkártyát pl.) stb.

De jelen esetben nyilván csak te tudod, hogy hogyan használtad a Skrillt. Milyen gyakorisággal stb.

Ha félévente fizettél be, akkor nagyon csodálkoznék ha kivették volna ezt a fizetési eszközt, bár lehet, hogy akkor pont azért, mert nem használod, de nem használatért nem számolnak fel extrát.

Igen, hasonlót olvastam én is külföldi fórumokon, hogy valakinek eltűnt egy hónapra, majd visszakerült, majd újból lekerült. De ezek még 2016-os kommentek voltak, azért írtam be ide is a kérdést, mert megoldás/magyarázat ott sem született.

Igazából általában havi 1x fizettem be, kifizetés ennél is ritkábban... szóval ezért nem értem. És egy Skrill számlám van, egy néven évek óta.  :-\ Mindenesetre köszönöm az infókat!

 

Ezt az unibetet is a tippmixpro működteti? :D Durván lassú ha kifizetesről van szó. Lapokra raktam a Barcelona meccsen, ami jött is, de naluk még mindig függőben. Két órája vége a meccsnek. Durva azért :D