OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2019, 21:09:03
A Spíler tv-re kapcsolok néha, mióta van a diginél is, hát nem egyszer fordult elő, hogy a műsorújság szerint NHL meccs menne, de inkább Fekete Laci szakkomentál valami erősember versenyt, ahol a fia pakolgatja a súlyokat.
Délutánonként meg félkamu dokumentumfilmek mennek, ilyen Hitler nyomában, meg ilyenek.
Nem tudom, minek kellett ezért "sportcsatornát" csinálni...
Illetve sejtem, de azért örülök, hogy a jelek szerint a digi és a sport tv túlélte a piacellenes attackot.

Igen, NHL playoff elején Fekete Laci műsor ment, nem tudom miért, de sok jó meccs kimaradt...szerencsére a végére beálltak azért NHL-re :)

Imádom az ilyen mentalitású játékosokat, osztják a bohóc sapkát favágás helyett.


Idézetet írta: TiB Dátum május 29, 2019, 08:36:15
Imádom az ilyen mentalitású játékosokat, osztják a bohóc sapkát favágás helyett.



Nyilvan nem a favagasra gondoltam ezzel, hanem az olyan jatekosokra aki minden utkozetbe ugy megy bele mintha a meccs mulna rajta, na azt szeretem.

Amit te irsz az a masik vege a spektrumnak, ki ne szerette volna nezni ezt... :) Mindig is imadtam Dinho megmozdulasait, meg akkor is ha rossz csapatban jatszott.. ::) ;D

Idézetet írta: peshark Dátum május 29, 2019, 09:31:20
Nyilvan nem a favagasra gondoltam ezzel, hanem az olyan jatekosokra aki minden utkozetbe ugy megy bele mintha a meccs mulna rajta, na azt szeretem.

Amit te irsz az a masik vege a spektrumnak, ki ne szerette volna nezni ezt... :) Mindig is imadtam Dinho megmozdulasait, meg akkor is ha rossz csapatban jatszott.. ::) ;D

Nekem is szimpatikus Stam hozzáállása, illetve az ilyen sosem adom fel stílus, csak kicsit szurkálódtam, bocsi :) Tényleg egyből a spektrum másik oldalát hoztam nem bonyolítottam túl :D

Hasonló tartalmakért kövesd őket. Hashtagekkel együtt még inkább látszik, hogy lájkvadászat más halálával. Brutál szinten van a világ.

Idézetet írta: TiB Dátum június 04, 2019, 08:56:23
Hasonló tartalmakért kövesd őket. Hashtagekkel együtt még inkább látszik, hogy lájkvadászat más halálával. Brutál szinten van a világ.

És fogadjunk, hogy 10-ből 8 észre sem veszi, hogy ezek mit írtak oda.

Sziasztok! Van még ehez hasonló oldal ahol pénznyeremények vannak játékért? Külföldi oldalakon!?

Idézetet írta: Angelika20 Dátum június 05, 2019, 08:52:56
Sziasztok! Van még ehez hasonló oldal ahol pénznyeremények vannak játékért? Külföldi oldalakon!?

Van.





Egy normális országban ez nem lenne főoldali hír...
Hiánytalanul adta vissza a pénztárcát a tulajdonosának
https://index.hu/belfold/2019/06/14/hianytalanul_adta_vissza_a_penztarcat_a_tulajdonosanak/

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 14, 2019, 15:54:42
Egy normális országban ez nem lenne főoldali hír...
Hiánytalanul adta vissza a pénztárcát a tulajdonosának
https://index.hu/belfold/2019/06/14/hianytalanul_adta_vissza_a_penztarcat_a_tulajdonosanak/
Jól írod: "egy normális országban".

Nehezen tudom eldonteni, hogy hulye kerdes vagy sem, de nem szoktam vonatozni, ugyhogy inkabb felteszem.. :D

Tegyuk fel veszek egy havi vonat berletet Debrecen-Nyiregyhaza vonalra, akkor ahhoz hogy visszafele is megtehessem ezt a tavot kell venni egy Nyiregyhaza-Debrecen berletet is vajon?  ???