Mi számít nagy kifizetésnek?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Évek óta gondolkozom ezen mi számít nagy kifizetésnek amit nem szeretne az iroda simán kifizetni? Vagy ami már fáj nekik. Nyilván attól függ mekkora iroda. De pl 1000 EUR az mennyire számít durva kifizetésnek?

Idézetet írta: Lancer Dátum december 02, 2019, 10:55:20
Évek óta gondolkozom ezen mi számít nagy kifizetésnek amit nem szeretne az iroda simán kifizetni? Vagy ami már fáj nekik. Nyilván attól függ mekkora iroda. De pl 1000 EUR az mennyire számít durva kifizetésnek?

1000 euró Magyarországon már egy jelentős összeg, nyugaton viszont ez még egy eléggé alacsony szint.
Míg Magyarországon a legtöbb játékos 10-20 eurókat fizet be, addig nyugaton ennek a jóval többszörösét. Piacfüggő az egész.
Az alatt mit értsz, hogy nem szeretne simán kifizetni? Ha jogosan szerezted meg, akkor azt egy hiteles iroda simán kifizeti.
De hogy kérdésednél maradjak, véleményem szerint 3-5.000 euró az amit ők úgymond "szívesen" kifizetnek. Azért idézőjelben, mert nyilván legszívesebben ők profitot szeretnének generálni.

Egyébként jó a téma, lehet nem ártana irodákat kérdezni erről, de alapjáraton ezek nem nyilvános infók.

hát, beten 10 millió a max amit egyszerre kifizetnek. utána gondolom lehet még kifizetést kérni, de kitudja utána milyen korlátozások jönnének
szerintem ők gond nélkül kifizetnének, legfeljebb utána 100Ft-os téteken játszhatnál  ;D

#3 december 02, 2019, 14:38:57, Betman91
1000 EUR szerintem egyáltalán nem számít nagy kifizetésnek az irodáknak véleményem szerint. Szóval ha verifikálva vagy az adott oldalon és nincs multi accod meg semmi sumákolás akkor simán kifizetnek. Az meg már másik kérdés, hogy melyik iroda mikor korlátozza le a megtehető tétek nagyságát.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 02, 2019, 13:52:02
hát, beten 10 millió a max amit egyszerre kifizetnek. utána gondolom lehet még kifizetést kérni, de kitudja utána milyen korlátozások jönnének
szerintem ők gond nélkül kifizetnének, legfeljebb utána 100Ft-os téteken játszhatnál  ;D

Banki átutalással 40 millió a felső határ. Az már olyan 120 ezer euró között van.  :D

Gondolom egyébként attól is függ ki mennyit bukott eddig náluk. Kár hogy ezzel kapcsolatban nincsenek neten publikus információk.

Vannak irodák, ahol óvatosabb összegekkel érdemes próbálkozni, mondjuk egy orosz 1xbet vagy 22bet-nél 300 euró-nál többet nem kérnék ki egyszerre, mert könnyen elkezdenek kifogásokat találni, időt húzni, hátha ráunsz és nem jársz úgy utána, mint az Maestro tette, és írta le az 1xbet topicban.

Bet365 esetén 40m HUF banki átutalással, Pinnacle irodánál pedig nincs maxium kifizetés... ez a két iroda HA nincs több regisztrációd és soha nem szegtél szabályt puszta szerencse esetén nyertél ennyit szinte garantál,hogy semmi kekeckedés nélkül fizetnek. Minden más irodát megbizhatatlannak tartok nagyobb összegü kifizetésre, több irodával is meggyűlt  már a bajom... ( az orosz irodákról no komment amik 1xbet alapon mennek azok már pár ezer euronál is szrakodhatnak, william hill 5k euro felett szivoskodott alatta nem... ) több ismerösömnek is több irodával is volt rossz tapasztalata nagyobb összegü kifizetés esetén ami ha az én tapasztalatomat nézzük, 5.000 EUR, több irodába is efelett jött a keckec viszont ahogy említettem ha midnen rendben bet365+pinnacle bármennyit kifizet,de tényleg bármennyit ha pl. nyernél sloton v mittudomen valamin 38m-et és minden rendben 10 napon belül a számládon lenne a pénz... 

#8 december 07, 2019, 13:25:38, pnzyfng
Idézetet írta: KissMyAce Dátum december 07, 2019, 12:44:19
Bet365 esetén 40m HUF banki átutalással, Pinnacle irodánál pedig nincs maxium kifizetés... ez a két iroda HA nincs több regisztrációd és soha nem szegtél szabályt puszta szerencse esetén nyertél ennyit szinte garantál,hogy semmi kekeckedés nélkül fizetnek. Minden más irodát megbizhatatlannak tartok nagyobb összegü kifizetésre, több irodával is meggyűlt  már a bajom... ( az orosz irodákról no komment amik 1xbet alapon mennek azok már pár ezer euronál is szrakodhatnak, william hill 5k euro felett szivoskodott alatta nem... ) több ismerösömnek is több irodával is volt rossz tapasztalata nagyobb összegü kifizetés esetén ami ha az én tapasztalatomat nézzük, 5.000 EUR, több irodába is efelett jött a keckec viszont ahogy említettem ha midnen rendben bet365+pinnacle bármennyit kifizet,de tényleg bármennyit ha pl. nyernél sloton v mittudomen valamin 38m-et és minden rendben 10 napon belül a számládon lenne a pénz...

1xbet topikban a panaszok nagy része user error. nem tudtak egy értelmes képet csinálni személyi+arc+email kombóról.
az hogy 10-20 napig tart az azonosítás elfogadása az se olyan nagy probléma. sokkal többen vannak akiket gond nélkül kifizetnek, mint akiket nem. természetesen akinek nem volt gondja az nem ír oda hogy semmi probléma nem volt, mivel az a természetes :D

olvastam olyat is a topikban, hogy valakinek leutalták a pénzét az 1xbet számlájáról. lehet még akkor nem volt, most már van olyan hogy csak kód beírás után lehet bejelentkezni, amit emailben küldenek

Ezt a pinnacle irodát mindenki dicséri meg, hogy semmilyen korlát nincs náluk, kifizetéssel se kekeckednek, az oddsok is jók, stb... Valamit nagyon tudhatnak, bár kint Angliába nem enged regisztrálni rá...

Idézetet írta: Betman91 Dátum december 07, 2019, 14:39:39
Ezt a pinnacle irodát mindenki dicséri meg, hogy semmilyen korlát nincs náluk, kifizetéssel se kekeckednek, az oddsok is jók, stb... Valamit nagyon tudhatnak, bár kint Angliába nem enged regisztrálni rá...

Mert nem voltak hajlandóak angol engedélyt kiváltani.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 07, 2019, 13:22:53
1xbet topikban a panaszok nagy része user error. nem tudtak egy értelmes képet csinálni személyi+arc+email kombóról.
az hogy 10-20 napig tart az azonosítás elfogadása az se olyan nagy probléma. sokkal többen vannak akiket gond nélkül kifizetnek, mint akiket nem. természetesen akinek nem volt gondja az nem ír oda hogy semmi probléma nem volt, mivel az a természetes :D

olvastam olyat is a topikban, hogy valakinek leutalták a pénzét az 1xbet számlájáról. lehet még akkor nem volt, most már van olyan hogy csak kód beírás után lehet bejelentkezni, amit emailben küldenek


Az biztosan nem user error, ha bunkó az ügyfélszolgálat, ha nem mondják meg, mi a bajuk az elküldött képpel és dokumentumokkal, ha másik részlegre mutogatnak, miközben a másik részleg kizárólag előre megírt sablonválaszokat küld.
Vagy mikor játsszák a hülyét és nem hajlandóak segíteni, mikor lelopják a számládról a pénzt.
Ez inkább egyfajta koncepció, mint mondjuk volt a winmastersnél az az alapgondolat, hogy minden játékos csaló és megpróbáljuk ezt rájuk bizonyítani.

Az meg nem mérce, hogy sokkal többen vannak, akiket gond nélkül kifizetnek, mint akiket nem, mert mindenkit gond nélkül ki kéne fizetniük, aki kéri tőlük vissza a saját pénzét.   ;)
A Quaestor vagy Bróker Marcsi volt kuncsaftjainál sem a jól járt / pórul járt ügyfelek arányát nézzük, hanem hogy hány embert basztak át és mennyivel...

Az sbr-en nem véletlenül "D" minősítésű az iroda, ott az oldal hivatalból utánamegy a bejelentéseknek és ki is szűri, mikor a játékos nézett be valamit.

Egyébként az én számlámról tűnt el anno pénz náluk, 1 órán belül tucatnyi kisebb összegben utalták ki az egyenlegemet egy orosz netes pénztárcára.
A biztonsági részlegnek ez nem tűnt gyanúsnak...
Talán a tettes tudta, milyen összegeknél marad majd radar alatt.

Aztán nem voltak hajlandóak megadni a netes pénztárca számát (csak egy részben kitakart töredék látszott a számlatörténetemben...), nehogy utánamehessek a pénzemnek.   :)
Erre azért nem nagyon van magyarázat.

Az eset előtt két nappal volt egy fél napos leállás az 1xbet oldalán, annak hatására inkább kimenekítettem a pénzem nagyobb részét, ha nem teszem, több százezret bukok, így csak 80e körül volt a veszteség.
Lehet, hogy akkor törték fel az oldalukat, de az is lehet, hogy a gmailnél is korábban használt jelszavamat szerezték meg és azzal léptek be az 1xbet számlámra.
Az nyilván az én hibám, hogy ugyanazt a jelszót több helyen is használtam.

Hja és igen, az eset óta nem játszom náluk, de rá 2-3 hónappal elkezdtem üzeneteket kapni, hogy sikertelen belépési kísérletek voltak a számlámon.
Valószínűleg akkoriban szigorítottak.
Ugye vannak olyan oldalak, ahol ha ismeretlen helyről a helyes jelszóval akarsz belépni, akkor sem engedi, vagy megerősítést kér, mert mondjuk gyanús nekik, hogy hirtelen Közép-Ázsiából akarnál belépni...

Na ilyen szűrés az 1xbetnél biztos nem volt, de az sem tűnt fel nekik, hogy egy olyan orosz netes pénztárcára "kértem ki" 10 utalást 1 órán belül, ahol csak oroszok nyithatnak számlát...

Végül csak annyit, hogy egészen a pénzem ellopásáig én is szimplán a haszonélvezője voltam a gyors- és azonosítás nélküli kiutalásnak.


Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 07, 2019, 13:22:53

az hogy 10-20 napig tart az azonosítás elfogadása az se olyan nagy probléma

De az.
Vagy felkészületlenség, vagy szívatás, vagy likviditási gond van a háttérben.

Mielőtt a Canbet csődbe ment, már 6-8 hónapja tendenciózusan egyre hosszabbak lettek a kifizetési idők.
"Technikai hibát" hazudtak, miközben ez nem nagyon jöhet szóba egy skrilles pénzügyi tranzakciónál, ahol egyszerűen van két számla - az irodáé és a tiéd - melyek között azonnal teljesül az átutalás, ha a küldő úgy akarja.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 07, 2019, 15:50:45
De az.
Vagy felkészületlenség, vagy szívatás, vagy likviditási gond van a háttérben.

Mielőtt a Canbet csődbe ment, már 6-8 hónapja tendenciózusan egyre hosszabbak lettek a kifizetési idők.
"Technikai hibát" hazudtak, miközben ez nem nagyon jöhet szóba egy skrilles pénzügyi tranzakciónál, ahol egyszerűen van két számla - az irodáé és a tiéd - melyek között azonnal teljesül az átutalás, ha a küldő úgy akarja.

anno a bet365től volt vagy 2 hét mire megjött a postai azonosítás.. szóval..

most már van 2 lépcsős hitelesítéstől kezdve, biztonsági kód, emailes bejelentkezés, telefonnal való összekapcsolás, minden biszbasz. így már esélytelen hogy lenyúljanak. ha egy iroda szar volt, nem biztos hogy az is marad

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 07, 2019, 15:55:33
anno a bet365től volt vagy 2 hét mire megjött a postai azonosítás.. szóval..

Lehetséges, hogy a magyar posta miatt.  ;D

https://fosta.info/statisztika