SlotsMagic.com - 10€ Ajándék + Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SlotsMagic.com - 10€ Ajándék + Ingyen pörgetések

A SlotsMagic.com weboldalon jelenleg 10€-t kaptok ingyen, illetve 20 ingyen pörgetésben részesülhettek, befizetés nélkül. 

Ha befizettek, akkor újabb 80 ingyen pörgetés, illetve 100%-os bónusz vár rátok!

Bónuszkód: FREE100



Részvételi feltételek:

Ez a promóció csak azokra a játékosokra vonatkozik, akik korábban egyszer sem fizettek be.
A Raging Rhino csomaghoz hozzátartozik egy első befizetési bónusz és 20 kezdeti ingyenes pörgetés a Wizard of Oz játékban plusz 80 további ingyenes pörgetés a Raging Rhino játékban.
A Raging Rhino ingyenes pörgetések az első befizetéstől számított 3 napon belül használhatók fel.
A FREE100 befizetési kód megadásával a normál megjátszási feltételekkel 100% bónuszt adunk akár €300 értékben.
A minimális befizetési összeg €20.
Az ingyenes pörgetések nyereményeit bónusz összegként hozzáadja, amelyet a kifizetés előtt 60x meg kell játszani. Az ingyenes pörgetésekből nyerhető maximális összeg €100.
Az ingyenes pörgetések csak a FREE100 befizetési bónusz kód megadásával használhatók fel.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírjuk és csak az adott játékra vonatkoznak.
Az ingyenes pörgetéseket a játék kezdetekor megadott pénznemben és vonalakban játssza.
Az ingyenes pörgetések nem helyettesíthető és nem cserélhető más promócióra.
Az ajánlatot háztartásonként csak egy felhasználó veheti igénybe.
A promóció csak a következő országokban érhető el: Magyarország, Horvátország, Szlovákia, Ausztria, Cseh Köztársaság, Finnország, Németország, Görögország, Írország, Hollandia, Új-Zéland, Norvégia, Dél-Afrika, Svédország, Egyesült Királyság.
A promóciót bármely okból tetszőleges időpontban, előzetes értesítés nélkül megszüntethetjük.
A promóció feltételeinek vagy az általános bónusz feltételek bármely megsértése a nyeremények eltávolítását és a további promóciókból való kizárást eredményezi. A kaszinó döntései véglegesek.
Az általános bónusz feltételek érvényesek

Ez komoly? 60x kell megforgatni és ráadásul csak 100€-t a max. nyeremény??  :ok: :great: :redchug:



Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 22, 2014, 13:18:01
Tájékoztatlak erről, amint kapom az infót.

Az ingyenes 10€-t 80x kell megforgatni, s a maximálisan "szerezhető" összeg 100€.

Az ingyen 10 eurót bárhol lehet forgatni?
Rouletten forgattam eddig kb. 10x, de az aktív bónuszoknál nem jelzi.

ingyen pörgetések sem mindenkinek járnak.... azt mondták élő chaten hogy Románia felhasználók nem jogosultak a 20 free spinre, de a 10 euró ott a bónuszegyenlegbe! :)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 24, 2014, 19:17:33
ingyen pörgetések sem mindenkinek járnak.... azt mondták élő chaten hogy Románia felhasználók nem jogosultak a 20 free spinre, de a 10 euró ott a bónuszegyenlegbe! :)

A promóció csak a következő országokban érhető el: Magyarország, Horvátország, Szlovákia, Ausztria, Cseh Köztársaság, Finnország, Németország, Görögország, Írország, Hollandia, Új-Zéland, Norvégia, Dél-Afrika, Svédország, Egyesült Királyság.

rrománia nincs a listán.  :D

Még nem néztem rá a kaszinóra, csak olvastam az első Milanos hszt. Nagyon redkings klónnak tűnik. Ugyanilyen ajánlatok jönnek ott is..

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 25, 2014, 14:29:05
Még nem néztem rá a kaszinóra, csak olvastam az első Milanos hszt. Nagyon redkings klónnak tűnik. Ugyanilyen ajánlatok jönnek ott is..

Én ugyanaznap kapom tőlük az e-mailt,mindig ugyanaz van benne..

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 25, 2014, 14:29:05
Még nem néztem rá a kaszinóra, csak olvastam az első Milanos hszt. Nagyon redkings klónnak tűnik. Ugyanilyen ajánlatok jönnek ott is..

Egy cég.  ;)


Komolyan kockazat nelkul rakhatok fel 10 eurot a ruletten a 17-esre ? Vagy csak nyerogep van ? :D nagyon szeretnem a 17-est

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 26, 2014, 10:31:41
Komolyan kockazat nelkul rakhatok fel 10 eurot a ruletten a 17-esre ? Vagy csak nyerogep van ? :D nagyon szeretnem a 17-est

Csak nyerőgép jó, mert a rulett nem számít bele a forgatásba. A 10 pénzt 80x kell megforgatni. Valamint az Wizzard of Oz-ra ad még 20 ingyen pörgetést.

és max 100 pénzt lehet kivenni

Csak egy kis rövid értékelésem erről a kaszinóról befizettem a feltételeknek megfelelően természetesen a 80 ingyenes pörgetés nem iródott jóvá a meghirdetett játékon az illedelmes levél ment a supportnak ami pozitivum hogy magyarul válaszolnak bár győzd kivárni :'( nehézkesen betöltődő játékok már amelyik hajlandó betöltődni és nem server error fogad vagy nem tud kapcsolódni :noway: kiváncsian várom a válaszukat. Egy próbát megér de nagyon mesze vannak még az igazán nagyoktól :D