Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 13, 2013, 10:42:57
De hát Belgiummal sem tették...

Brüsszelnek sem ér el mindenhova a keze...


Duna tv-n megy az élő közvetítés.

A kapos.hu-n meg a Szita Bence gyilkosság tárgyalása szintén élőben.

A bet365 már 8 napja nem hirdeti magát a legolvasottabb magyar nyelvű hírportálon, az index.hu-n.

Nyilván nincs jelentősége, de nekem feltűnt.

Idézetet írta: La Guerta Dátum május 13, 2013, 13:22:29
A bet365 már 8 napja nem hirdeti magát a legolvasottabb magyar nyelvű hírportálon, az index.hu-n.

Nyilván nincs jelentősége, de nekem feltűnt.

Hirdet viszont a nemzetisport.hu, a csakfoci.hu, az nb1.hu és még néhány oldalon ...

Idézetet írta: La Guerta Dátum május 13, 2013, 13:22:29
A bet365 már 8 napja nem hirdeti magát a legolvasottabb magyar nyelvű hírportálon, az index.hu-n.

Nyilván nincs jelentősége, de nekem feltűnt.

Szerintem sincs jelentősége. Az nso.hu-n például még mindig reklámozzák magukat.

Duna TV, igen. Egy percet nem érdemes áldozni erre a bohóc ligára. Vagy esetleg ha nevetni akartok, de egy idő után csak szánalmat fogtok érezni meg dühöt. Itt ezt is meg lehet csinálni. Én kikapcsoltam, mert csak nyílik a bicska a zsebemben.  :crazy: Ócska színjáték... :fakk2:

Rohadjanak meg remélem még ma indul tippmixpro, ha már elvették a maxot..am szerintem éjfél fele fogjak beüzemeltetni, és holnaptol fog működni..

Idézetet írta: davixxx Dátum május 13, 2013, 13:33:10
Rohadjanak meg remélem még ma indul tippmixpro, ha már elvették a maxot..am szerintem éjfél fele fogjak beüzemeltetni, és holnaptol fog működni..

Én is remélem, mert elég idegesítő, hogy 3 tenisz meccsre lehet fogadni a Római tornáról...

Eszement hülye kérdés..végül meg lett szavazva a törvény ma? sehol se látok még róla hírt (és hogy zárószavazásnak 13.-ról volt szó)

Nálam ment a Duna, (kivéve 10 percet 13:00 után) meg az utolsó pár percet leszámítva. Én egy szót sem hallottam szerencsejátékról, a trafikmutyiról volt szó lényegében.

Egyébként egy vicc ez a parlament, nem tudom, mindig ilyen-e, mert ugye sosem nézem. Egy fideszes maki felvet valamit, és mszp-s válaszol, vagy fordítva. Jobbikosok is ugrálnak, aztán jön valami szavazás, de mivel fidesz 2/3-ad van, minden meg van szavazva, amit fideszes talál ki.

De lényeg a lényeg, én ma egy árva szót sem hallottam a Dunán sportfogadásról, de az az igazság, hogy én a fejeseket sem láttam, akiknek a neve felmerült a módosítgatás kapcsán.

Én megint ott tartok, hogy majd lépek akkor, ha beírom a böngészőbe, hogy bet365, aztán nem jön semmi.

Vicc az egész, a tippmixPro meg kb úgy létezik, mint a monkeyBet. Vagy még úgy se ...

Idézetet írta: Tomee886 Dátum május 13, 2013, 16:57:17
Eszement hülye kérdés..végül meg lett szavazva a törvény ma? sehol se látok még róla hírt (és hogy zárószavazásnak 13.-ról volt szó)

Itt a napirend:

http://www.parlament.hu/napirend/napirend.htm

Most a 15. pontnal tartanak, a szerencsejatek a 21. lesz.

Live stream:

http://elovideo.parlament.hu:8080/ramgen/redundant/live.rm

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 13, 2013, 17:41:50

Egyébként egy vicc ez a parlament, nem tudom, mindig ilyen-e, mert ugye sosem nézem. Egy fideszes maki felvet valamit, és mszp-s válaszol, vagy fordítva.

A legjobb részekről akkor lemaradtál, mikor fideszes kérdez a kormánytól, majd megnyugtató választ kap!  :)
Ilyenkor érzem igazán, hogy rendben mennek a dolgok...

Sziasztok!

Úgy látom,a mai napon nem lesz itt semmi szavazás a témával kapcsolatban,alig van pár ember a teremben.
Bár lehet,hogy rosszul gondolom,és a többiek a büfében vannak jelenleg. ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 13, 2013, 17:41:50

Vicc az egész, a tippmixPro meg kb úgy létezik, mint a monkeyBet. Vagy még úgy se ...

Ha most azt mondod, hogy a Mikulás se létezik ...    :'(