bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: chriss87 Dátum március 13, 2018, 17:18:42
hali, olyan kérdésem van, hogy mennyi idő alatt fizetnek ki PAYPAL-ra?  :redchug: eddig 4 óra telt el a kifizetés kérelem óta
Hali!

Van ilyen kifizetés PayPal? Akkor ezek szerint befizetni is lehet PayPal-ról? Nekem ez új! Magyarországról játszol?

hi. kaptam max 15ezres bónuszt. az lenne a kérdésem, hogy régen ha jól emlékszem az volt a feltétel hogy csak bankkártyás befizetéssel lehetett igényelni a bónusz. ma már ugye nem lehetséges kártyával befizetni, csak skrill, paysafe stb.  a részvételi feltételeknél nem látok erre bejegyzést, hogy ki lenne kötve hogy milyen befizetésekkel lehet igényelni a bónusz. így akkor ha paysafe-el töltöm fel a 15k-t, akkor vajon tudom igényelni a bónuszt?

nagyon rég kaptam bónuszt tőlük, így nem akarok baromságot írni, de szerintem náluk skrilles depóra is járt a bónusz, bwin meg sportingbet buziskodik, hogy skrill-es befizetésre nem ad.
De kérdezz rá náluk, ennyire még talán jó az ügyfélszolgálatuk, már ha épp elérhető...

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 15, 2018, 13:36:19
nagyon rég kaptam bónuszt tőlük, így nem akarok baromságot írni, de szerintem náluk skrilles depóra is járt a bónusz, bwin meg sportingbet buziskodik, hogy skrill-es befizetésre nem ad.
De kérdezz rá náluk, ennyire még talán jó az ügyfélszolgálatuk, már ha épp elérhető...
Igaza van Oaknak, én kaptam mostanság bónuszt és ugyanúgy megkaptam Skrilles befizetéssel is.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum március 15, 2018, 08:59:47
hi. kaptam max 15ezres bónuszt. az lenne a kérdésem, hogy régen ha jól emlékszem az volt a feltétel hogy csak bankkártyás befizetéssel lehetett igényelni a bónusz. ma már ugye nem lehetséges kártyával befizetni, csak skrill, paysafe stb.  a részvételi feltételeknél nem látok erre bejegyzést, hogy ki lenne kötve hogy milyen befizetésekkel lehet igényelni a bónusz. így akkor ha paysafe-el töltöm fel a 15k-t, akkor vajon tudom igényelni a bónuszt?

Bankkártyával továbbra is be lehet fizetni.

#6950 március 15, 2018, 22:09:30, p22
Jól megjártam ma a kifizetéssel! Netelleres (euros) számlám helyett a forintos Skrillre küldték el a pénzem jókor átváltási veszteséggel! Nem is enged máshová kifizetni, pedig Netellerről fizettem be mostanában.

Persze chaten visszaállították, de így is szívtam. Legközelebb jobban kell figyelnem, nem rutinból csinálni a dolgokat...

Sziasztok!

Ha egy gépről ketten fogadtunk egymás után az gond lehet a betnél? Mármint, hogy azt látják, hogy u.a az ip cím.Nem szeretném ha amiatt tiltanának mert azt gondolják 1 személy 2 névvel. Tényleg semmi stikli nincs, csak most már minden sz..ért tiltogatnak.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 20, 2018, 10:53:15
Sziasztok!

Ha egy gépről ketten fogadtunk egymás után az gond lehet a betnél? Mármint, hogy azt látják, hogy u.a az ip cím.Nem szeretném ha amiatt tiltanának mert azt gondolják 1 személy 2 névvel. Tényleg semmi stikli nincs, csak most már minden sz..ért tiltogatnak.

Ha észreveszik akkor nagy gond.Pont ettől kellene a leginkább óvakodni!

[ex][/ex]
Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 20, 2018, 10:53:15
Sziasztok!

Ha egy gépről ketten fogadtunk egymás után az gond lehet a betnél? Mármint, hogy azt látják, hogy u.a az ip cím.Nem szeretném ha amiatt tiltanának mert azt gondolják 1 személy 2 névvel. Tényleg semmi stikli nincs, csak most már minden sz..ért tiltogatnak.

Bónuszokban részesültetek?

Nem.Skrillesek vagyunk, így nem is jár alapból sem.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum március 20, 2018, 11:27:02
Nem.Skrillesek vagyunk, így nem is jár alapból sem.

Akkor nem lesz gond.

Sziasztok!
Az a problémám, hogy bet 365 zárolta a számlámat. Hitelesített számláról van szó. Email váltás megtörtént. Nem érek el semmit. Telefonon hiába adtam meg a felhasználó nevemet, biztonsági kódot azt állítják nem az enyém a számla.Csak a számla tulajjal veszik fel a kapcsolatot.
Köszi a segítséget előre is.

Hali!

Mit állítanak kié a számla? Azonos nevű rokon esetleg? Bónusszal nem ügyeskedtél, egy háztartásban több számla egy ip címról stb..?! A saját adataiddal regeltél? Az is lehet, hogy már korábban volt náluk számla más néven!?

Szia!
Azt mondják nem adnak semmi felvilágosítást nekem, csak a számla tulajnak.Én regisztráltam az enyém a számla. Csak én játszom egyedül. Elküldtem nekik minden jelszót. Nem tudok mit kezdeni velük.

Bónuszt nem vettem igénybe.