SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!
habár én nem voltam érintett az e havi kieséses szakaszba de lenne egy észrevételem.
de először is ez hogy valaki lemásolja a másik tippjét az tényleg nem fair play SŐT.
de ahogy írtam lenne egy ötletem a jövőben ezt hogy lehetne megelőzni.
ahogy van a maradj talpon játékban hogy ha 3-an vannak akkor nem lehet ugyan azt a tippet rakni,
itt is be lehetne vezetni hogy az 1-1 elleni párharcok ideje alatt TILOS ugyan azt a tippet rakni.
nem tudom hogy kinek mi a véleménye de szerintem ez egy járható út lenne.

Húú, régen nem úgy volt az Spf Kupában, hogy nem láttad, mit tippel az ellenfeled?

Igen, régen úgy volt hogy nem láttad az ellenfelem tippjeit. Ha látom a tippeket akkor az alapján tudom megtenni a saját tippjeimet. Ha nem befolyásolhatja a játékomat akkor mi értelme lenne hogy lássam. Nézzem hogy hogyan bukom el a játékot. Ebbe bele kell hogy férjen akár az is hogy azt teszem amit az ellenfelem tett. Ha ebből tiltás lesz persze nem csinálom de addig igen.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 31, 2018, 14:07:53
Húú, régen nem úgy volt az Spf Kupában, hogy nem láttad, mit tippel az ellenfeled?

Jól emlékszel, így volt.

Utolsónak azt szeretném írni volt olyan hogy azért vesztettem mert az ellenfelem látta a fogadásokat és ezt látva fogadott. És tanultam belőle .😀

Jobb is ha befejezed mert egyre jobban ásod el magad.  ;D

Megtettem a három fogadásomat mára , nyomjad számolj ,taktikázz. Hajrá. BUÉK 🍾🍾🍾🍾🍷🍷🍷

Én 2017. decemberében szenvedtem el hasonló gusztustalanságot az SPF Ligában. Akkor zstamasi volt az illető neve.
Mivel a stílus ugyan az, na meg a névben is van némi hasonlóság, vetődik fel bennem a gondolat, hogy nem lehet hogy ugyanazon személyről beszélünk?
Akkor Szilveszter napján egy pöpec 3-as kötést hoztam össze, megcélozva a dobogó 2. fokát. A tippek jöttek, majd a kiértékelés után meglepődve láttam, hogy mégsem sikerült előznöm, valami bagatell 30-40 ponttal kikaptam. Ekkor lettem kíváncsi az "ellenfelem" szelvényére és meglepődve tapasztaltam, hogy a saját szelvényem köszön vissza a képernyőről, természetesen a tét megfelelő megválasztásával. Nem mondom hogy nem baszta a csőröm a dolog, de úgy voltam vele, ha 5000 forinttal beljebb van a nyomorultja, akkor legyen neki. Jótékonykodásom nem ismer határokat.  ;D ;D ;D
Most sem említettem volna meg, ha csatarid esete nem hasonlítana kísértetiesen az akkor történtekre, bár elvileg különböző felhasználóról van szó. ( erről nem vagyok meggyőződve )

Decemberben is indult "mindkét " illető az spf ligában és érdekes mód "mindketten" szeretik az utánpótlás meccseket.  atamasi76 - zstamasi   :redchug:  BRAVO!


Reagálva a fentiekre: gondolkodunk egy megoldáson, amivel a továbbiakban a hasonló kellemetlenségeket elkerüljük.  ;)

Üdv
Tudhatnám miért lettem kitiltva?

#507 január 03, 2019, 20:59:02, vmlinuz
Szabályzat:

"Egy IP címről egy adott versenyben csak egy személy szerepelhet. Aki nem veszi figyelembe ezt, ki lesz zárva a játékból."

zstamasi, atamasi76 és Tdd5 felhasználók IP címe azonos volt.

(Igen, tudom, nagyon vigyáztál)

Idézetet írta: csungi Dátum december 27, 2018, 18:23:32
Ma tippelni szerettem volna 16.20-16.25 körül. Épp ment a tv-ben a DARTS VB. Meglepődve láttam, hogy a 16.30-ra kiírt meccs Smith M- Henderson J már javában folyt. Az eredmények.com szerint 16.15-kor kezdődött, a tippelhetők között bennragadt vagy rossz idővel jelent meg. Sokszor volt már ilyen probléma, nem célszerű ilyenkor erre tippelni, hisz senki nem tudja azt állítani, hogy nem tudott a tényleges kezdésről.
Meglepetésre Henderson kezdett jobban, így egy hendikeppet tippelni ilyenkor ( 16.29 ) nem nagy bátorság ! Meglepetésemet tovább növelte, hogy az "ellenfelem" megtette ezt a hendikep tippet akkor amikor a meccs már ment. Én azt nem tudom, hogy ez mennyire volt sportszerű de az eredmények.com oldalat ha segítségül hívta ( ez normális ) akkor láthatta, hogy a meccs megy. Történtek már hasonlóak nem tudom mi lesz a döntés.

Ma nem tudom, hogy csalt-e valaki vagy sem, de ugyanez most a helyzet a Waites-Veenstra meccsel.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 09, 2019, 22:28:10
Ma nem tudom, hogy csalt-e valaki vagy sem, de ugyanez most a helyzet a Waites-Veenstra meccsel.

Egyetlen egy tipp született az illető meccsre, az is délben.  ;)